• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Kararınız ne olurdu

aselberen20

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2020
255
622
Üzmek istemem de sizi büyük ihtimalle ailesi bir kız bulacak ve evlenecek sizin ondan ayrılmanızı bekliyor.
Hakkariliyim adetlerimiz ağır demiş zaten konu neden buraya geldi mesela ? sizde yapamam demişsiniz zaten yapabilirim deseydiniz de bu iş bitmiş adamın gözünde, sizden duymak istediği bitti demeniz kendinizi ezdirmeyiniz salın gitsin.

Aycemil

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2016
1.681
2.508
Sevmediği halde ya tutarsa hesabi niye yapıyor. Gitti bende tavrimi koydum olmaz die bitsin diye bisey demedi kendi kendine bitiroysun dedi sorna
Çünkü daha iyisini bulana kadar sizinle yetinecekti. Eğer bu durumu kabul etseydiniz en yakın zamanda başka bir sıkıntı çıkaracak ve yine bitirecekti yada size bitirttirecekti

Meralmeryemm

Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2020
313
73
Çünkü daha iyisini bulana kadar sizinle yetinecekti. Eğer bu durumu kabul etseydiniz en yakın zamanda başka bir sıkıntı çıkaracak ve yine bitirecekti yada size bitirttirecekti
Acaba yeterince sevgimi gostermedim diye mi gitti bana bazen beni sevmedigini düşünüyorum yanımda hic rahat değilsin diyodu çünkü hep yanasmaya calisiyodu istemediğim halde o oyle zorladığı icin bende oyle hissediyodum

Aycemil

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2016
1.681
2.508
Acaba yeterince sevgimi gostermedim diye mi gitti bana bazen beni sevmedigini düşünüyorum yanımda hic rahat değilsin diyodu çünkü hep yanasmaya calisiyodu istemediğim halde o oyle zorladığı icin bende oyle hissediyodum
Kendinizi suçlamaktan vazgeçin. Diyelim ki gösteremediniz, diyelim ki sevmeyi bilmiyorsunuz neden bu durumla baş etmek yerine kararı sana bırakıyorum diyip çekildi.

Meralmeryemm

Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2020
313
73
Üzmek istemem de sizi büyük ihtimalle ailesi bir kız bulacak ve evlenecek sizin ondan ayrılmanızı bekliyor.
Hakkariliyim adetlerimiz ağır demiş zaten konu neden buraya geldi mesela ? sizde yapamam demişsiniz zaten yapabilirim deseydiniz de bu iş bitmiş adamın gözünde, sizden duymak istediği bitti demeniz kendinizi ezdirmeyiniz salın gitsin.
Ben sordum direk ilerde adetler nasil olur diye

Aglakk

Ne demek bu şimdi?
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2019
1.295
3.315
Of yeter ama ya 10 tane aynı konuyu açtın. Anla işte adam seni istemiyor. Bi sal adamı

Tembelmuallime

Anne Diye Abartmayın Büyümedim ben👗👠
Kayıtlı Üye
1 Mart 2020
508
815
E hadi sık sık gelemiyo ki kocaman adam maaşıda var gayet rahat gelebilir. Hadi gelemedi diyelim. Telefondan niye ilgilenmiyor. Aramak sormak sık sık çokta engel olmazki.
Ben olsam ayrılırim çünkü birini bulunca sizi bırakıcak .her ihtimale karşı duruyorsunuz

Yukarı Alt