Popüler Konu Karbonhidrat Diyeti Deneyimlerimiz

karbyz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2019
2
0
Bu sabah da -200 çıktım tartıda. Gram gram gidiyor aman yeter ki gitsin de gram olsun.
Sabah: sade omlet, sucuk ve beyaz peynir yedim
Öğlen; 40 gr bitter çikolata ve sütlü filtre kahve
Akşam: tavuk göğüs haşlama ve 200 gr yoğurt yiyeceğim
Hepsini hesaplayınca fatsecret da 40 kb oldu. Tabi bunun 20 si çikolatadan :eek: olsun ne yapalım muayyen dönem 50 yi bile bulmadım buna da şükür. Karnım da acıkmadı. Bugün de iyi geçti. Yılmak yook :halay:
benimde gram gram gidiyor gram gram geliyo

dalimania

Guru
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2008
122
34
Kızlar merhaba bende eski kullanıcıyım ama aranıza yeni katıldım . Bende puan diyetine başlıyorum yarın sabah . Puanlar bende var listesi. Sizler neyi tartıyorsunuz. Listede adetleri belli sebzelerin felan

Enisem06

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2019
43
7
Kahvaltı yeşil içecek ve zeytin.
az mercimek çorbası omlet
Yeşil içecekte birer tutam maydanoz dereotu nane ve semizotu bir salatalık var. Sebzelerin karb. çok malesef. Uygulamanın hesaplamasına göre bu kahvaltının puanı 18

Enisem06

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2019
43
7
Öğlende 1 kase çekirdek
Akşamda yoğurtlu kabak
Bugün 50 puanı geçmedim bence...
Gece çereze dalmazsak.

Enisem06

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2019
43
7
Bugün hep dışardaydım. Çoğunlukla arabada. fazla hareket edemedim. Yediklerimden içinde kb olanları da şöyle sıralayayım puana göre ve büyükten küçüğe doğru.
Dilim Yaş pastanın yarısı.
1,5 adet paçanga.
yoğurtlu kabak.
yeşil içecek.
Çiğ badem ve kaju.

Enisem06

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2019
43
7
Günaydın.
Bugüne de erken başladım.6.30 gibi uyandım biraz hareket ettim. Dünün acısını çıkarmam lazım.
Kahvaltım klasik şekilde: zeytin peynir nane 2 kaşık biber kavurması .
birazdan pilates yaparım. Sonra pazara ...evi süpür...hastane...vb. çok iş var ya.

Enisem06

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2019
43
7
Tek avantajım evde ekmek olmaması. Unlu mamul hiç yemiyorum desem yeridir. Pazardan aldığım şekerpare kayısıları lüplettim. kiraz vişne de arada kaynadı. Akşama balık var...

Enisem06

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2019
43
7
Dün akşam geç yiyince bugün düzensiz oldu. Sabah yeşil smoothie ve zeytin çay.
öğlen cacık ve biraz çerez.
akşam ise kefirli az meyveli çiyalı smoothie. Puanı hesaplayamam. çünkü karmakarışık.
Yarın oğlumun doğum günü. hazırlıklara başladığım için tüm gün ayaktaydım. Yarında böyle geçer ama sonra tam uyarım kurallara...

Yukarı Alt