Popüler Konu Karbonhidrat Diyeti Deneyimlerimiz

Enisem06

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7
Dün ciğer ve pilav yedim fazla oldu. O yüzden kahvaltı pek yiyemedim. 1 yumurta ve köz patlıcan salatası ile zeytin
PUAN 15

Leylayazici

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
Herkese merhaba,
Yaklaşık birbuçuk ay önce ketojenik diyete başladım. Başladıpımın beşinci günü 3 kilo vermiştim. Amcak sonrasında ketojenik beslenmeye devam etmeme rağmen(hala devam ediyırum) bir kilo dahi veremedim. Aç geziyorum ancak bir ayı aşkın süredir bir kilo dahi veremiyorum. Keto diyeti aslunda yukarıda sözü edilen diyete benziyor. Karbonhidratı bırakın 50 puanı belki 20 puan bile almıyorum. Şeker sıfır protin ve zeytinyağı gibi sağlıklı yağlar tğketiyorum. Keto diyeti ne gerektiriyorsa onu yapıyorum anlayacağınız fakat fena takıldım. Gr veremşyorum desem yeri..
Bu kısır döngüyü nasıl kırıcam bilmiyorum ve çok üzülüyorum. Aslında yalnızca 4 kilo vermek istiyorum. Şuan 66.5 kiloyum. 62.5 olayım bana yetecek. Varsa önerileriniz paylaşırsanız sevinirim arkadaslar..

Enisem06

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7
Ketoda yağları çok tüketince kalori fazla gelmiştir. Ya da az gelmiştir.Onun makrolarını mutlaka tutturmak gerekiyor kanımca. Ben yapamıyorum. Bu diyet daha iyi. Kilo vermek için günlük almanız gereken kaloriyi hesaplatıp kalori sayarak bu diyet yapılırsa olur sanırım. Bir de çok hareketli olmak lazım bence...

Enisem06

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7
Dünde kahvaltıdan itibaren aç gibiydim. Epey lavaş yedim iki dilim baklava. Yani cuma cumartesi öyle geçti.
Bugün sabah protein ve salata yedim. 5 zeytin.
Bu hafta cumartesine kadar dukan atak devresi gibi besleneceğim. Protein yeşil otlar salatalık ve az kefir.
Muhtemelen hafta sonu da meyve ve simit için mola.

Enisem06

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7
Kahvaltı saat 10; iki beyaz bir tam yumurta ile çiyalı omlet iki kaşık salata iki kaşık biber kavurması peynir zeytin PUAN 10
İkinci saat 15; Köfte ve salata PUAN 10
Bir çay bardağı ayran ve iki parmak kadar kızarmış ekmek.
Günü böylece yaklaşık 30 puan ile kapattım. İNŞ....

Enisem06

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7
Ekmek aşkım depreşti resmen. Dün 6 da çiğ badem ve kaju. gece 10 yoğurt ve az ekmek malesef... İştahım çok açık.
Sabah kahvaltı 10 da : iki dilim çavdar kaynamış yumurta peynir biber kavurma . uygulamada 35 PUAN hesaplıyor.
Şu an yine açım. kahve içiyorum.

Enisem06

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7
Saat 15: Çiyalı yeşil kefir ile çiğ badem ve kaju PUAN 13
Akşam kemik suyu. O kb.
Gün toplamı 48 P.

Enisem06

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7
Günaydın
Bu diyetteymiş gibi yapmayı bıraksam mı ben. Hiç uymuyorum ki. hergün kaçamak...Dünde ekmeği abarttım.Akşamda göle gittik iki bira yine içtim. Tuzlu leblebi de yedim. Mutsuzum..

Yukarı Alt