Kardes iliskileri

Gxuxlsxuxm Sultan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
32
Selam kizlar, sizlerinde bu konudaki düsüncelerinizi merak ediyorum:

Kardesleriniz icin kendinizi ne kadar sorumlu hissediyorsunuz???

Mesela biz 5 kardesiz, bundan 5 ay evvel annemizi kaybettik malesef:çok üzgünüm:

Baba var ama ilgilenmiyor yani görüsmüyor bizlerle annemle babam bosanmisti:çok üzgünüm:

Hadi ben ablam ve kiz kardesim yine bir sekilde hayatimizi kurtardik ama iki erkek icin cok endiseleniyorum cok yoruyorlar bizi cok üzüyorlar.Çok üzgünüm çoook

Faydalari olmasin ama zararlarida cok yani inaninki biktim artik kendi problemlerimi unuttum onlarin dertlerinle ugrasiyoruz... he birde nankörlük diz boyu:nazar:

Ne düsünüyorsunuz, ne zamana kadar kendinizi sorumlu hissedersinizfisfisfis

HeartLess

HUZUR MELEĞİMSİN SEN..
Pro Üye
Emoji Skoru
31
kardeş olunca,bunun zamanı yok arkadaşım...
ömür boyu sorumluyuz birbirimizden...
ama sizide bu kadar üzmeye,yıpratmaya hakları yok...
bir şekilde konuşup,kendilerine çeki düzen vermeleri gerektiğini söylemeniz gerekiyor bence...
sevgiler...

Gxuxlsxuxm Sultan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
32
kardeş olunca,bunun zamanı yok arkadaşım...
ömür boyu sorumluyuz birbirimizden...
ama sizide bu kadar üzmeye,yıpratmaya hakları yok...
bir şekilde konuşup,kendilerine çeki düzen vermeleri gerektiğini söylemeniz gerekiyor bence...
sevgiler...
Ah be güzelim konusmak anlatmak keske cözmeye yetse!!

Sürekli konusuyoruz sürekli anlatiyoruz ve sürekli yine ayni tablo

23 ve 26 yasinda adamlar artik

lalsuu

lalsu
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
104
Valla kardeş deyince akan sular duruyor benim için..ben evlenmeden ona belli miktar her ay gelir sagladim..evlenince eşin nasil tepki vereceğini bilmediğimden şimdi sorun yok..kendin iyi durumdayken destek esirgemeyi yürek asla kaldirmaz..o canim ya..

burbuk

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9.455
En büyükleriyim, annem babam sağ ama ben hep sorumlu hissederim kendimi. Her gün görüşüyoruz zaten. Birbiirmizi kırmadık. Allaha şükür herkes kendini kurtarmış vaziyette. Birbirimize çok bağlıyız.
Allah onları bana bağışlasın.

minikiz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
15
iki kardeşim var bacıma canım feda.erkek kardeşim iyi olsun ama mümkünse uzak dursun.babam öldürüldü,erkek kardeşim burdayken attı tuttu savcının odasında benim başım belaya girmesin davacı değilim dedi.siz olsanız ne derdiniz?kızkardeşim hepimize karşı hem fedakardır hem sitem bile etmez.bi böbreğimi kızıma birini kardeşime veririm o kadar yani.

l_eyla

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Gülsüm Sultan kardeslerinin yaslarida ufak diilki yanlis anlama birsey sorucam Annen yasiyorken iki kardesinde böylemiydi yoksa Anne vefat edince biraz kendilerini biraktilarmi???

Gxuxlsxuxm Sultan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
32
Biri calisiyordu isten cikarildi, evli ama esi daha türkiyede onu getirmek icin calismasi gerekiyor lakin hic cabalamiyor kendini cok salldi dünya yansa umurunda degil

Kücügü ver gezsin tozsun arkadaslarinla takilsin bügün nisanlisi nisani atti cok üzüldü ama kiz yerden göye kadar hakli calismayan etmeyen adami napsin

Konusuyoruz her zaman yapmayin oglum etmeyin oglum ne zamana kadar hep biz sizi kurtaricaz ne zamana kadar böyle bos bos geziceksiniz lakin ne fayda:çok üzgünüm:

Vallaha bilmiyorum kizlar annem vefat ettiginden beri sanki darmadagin oldu hersey tabiki biz yine destek olmaya calisiyoruz ama kendime soruyum bazen ne zamana kadar???

Benimde problemlerim yokmu? Benimde birgünden birgüne onlarla gurur duymaya hakkim yok mu bir abla olarak? Usandim artik inaninki usandim:çok üzgünüm:

mutahhara

Everything is Fate
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
canim ya..sen "anne" olmussun artik onlara anlasilan..bu pek tabii guzel birsey..ama bence suana kadar yaptigindan daha farkli birseyler yapmaya calis onlarin iyiligi için..gerekirse tepkini fazlasiyla ortaya koy..bir söz var : "davranişlar,kelimelerden cok daha fazla konusur,cok daha fazla sey anlatir" diye..eger maddi desteginiz varsa onu kesin yada bi iş karşiliginda devam ettirin..bir şekilde onlari calismaya yonlendirmek lazim..aklima suan gelen bunlar..hatta gerekirse bir psikolog yada sosyologdan yardim alin..

Allah yardimciniz olsun canim a.s.

Yukarı Alt