Karın gerdirme ve göğüs büyütme yaptıran var mı??

gulecebru

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
arkadaşlar ben 25 ocak da ameliyat olmaya karar verdim ..yaptıran varsa iletişim kurmak istiyorum..

R

runya505

Ziyaretçi
selam arkadaşlar,
bende karın bölgesinden yağ aldırmak istiyorum bu konuda bilgisi olan varmı.

nillife

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
arkadaşlar ben 25 ocak da ameliyat olmaya karar verdim ..yaptıran varsa iletişim kurmak istiyorum..
selammmm ben nil ameliyat olmaya karar vermen çok büuük cesaret seni bu cesaretin için kutluyorum ama lütfen ameliyat olaxagın kişiyi iyyi seç

gulecebru

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
nillife..ilgin için çok teşekkürler..evet..uzun zamandır araştırıyorum..ve çok güvediğim üniversite hastanesine yaptırmaya karar verdim..hiç yaptıran tanıyormusun?..yurtdışında böyle bir foruma üyeyim ve orda birçok kişiyle yazıştım..ama türkiyeden birisiyle henüz tanışamadım...

XSXeyda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Ebru bu konuyla ilgili bilgi aldınmı alırsan bana da yaz merak ediyorum sana hayırlısı olsun
sevgilerle

gulecebru

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
şeydacım..henüz bilgi alamadım..ama eğer istersen sana yurdışından bir adres verebilirim..XXXXXXXXXXXXXXXX bu sitede aklın gelebilecek hertürlü ayrıntı var..resimleri de dahil olmak üzere...eğer böyle birşey düşünüyorsan benimle de bağlantıya geçebilirsin..

lindalyeen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
sevgili Güleçebru, ben tecrübelerime dayanarak bilgi verebilirim sana, biraz bişiler yaptırdım

Narinim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Arkadaslar diğer operasyonlar için bir sey diyemiyeceğim fakat yağ aldırma konusunda bunu sporla kremlerle yapabilirsiniz yağ aldıran bir kac arkadasım var ve memnun deiller en iyi yönetem spor diyorum...

sevilayy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
ben yaptırdım arkadaşlar,çok zor bir ameliyat ama harika oldu.

Yukarı Alt