Karın guruldaması hamilelik belirtisimidirrr

sevgiis

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
Bugun sabahtan beri karnım gurul gurul.. Hamile olabilirmiyimm.. Lütfeenn olayımmm...hamileler sizde böyle olmuşmuydu.. Yoksa ümidi keseyimmii

_ebru32

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
36
sivi ve gaz hazim sistemimiz boyunca hareket eder, karin kaslarimiz ve bagirsaklarimiz birbiriyle etkilesim icine girer ve karnimiz guruldar veya her yemekten sonra guruldayabilir canim bence hamilelikle pek alakasi yok insallah seni üzmemisimdir

sevgiis

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
yok canım ne üzmesi.. cvp verdiğin için teşekkür ederim.. karın guruldaması benim adet belirtimdir aslında.. guruldAYINCA ADET OLURUM.. AMA İŞTEE HEP Bİ ÜMİT VAR İÇİMDEE..YA HAMİLEYSEM DİYEE..AYLAR GEÇTİKÇE KENDİMDEN ŞÜPHELENMEYE BAŞLADIMM.. EDŞİMİN SPERM TESTİ NORMAL ÇIKTI.. DEMEKKİ BENDE Bİ PROBLEM VARR..

KolikAnne

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
35
Canım ben de adet günüm gelse de tahlil yapsam diye sabırsızlanıyorum. Hapşırsam hamile miyim acaba diyorum. O kadar komik ki kendimi dinliyorum sürekli. Karnımda batma, ağrı, sızı var mı diye sürekli kendimi dinliyorum. Bence bunların birçoğu psikolojik. Bunların hiçbirini yaşamadan hamile kalanlar var. İnşallah bizim de en kısa zamanda kucağımızda minik bebişler olur. Allah isteyen kimsenin kucağını boş bırakmasın. Bence biraz zor tabi ama sabırla bekleyip adetin geçtiğinde kan testi yaptırmak en iyisi. O zamana kadar da sakin bir dönem geçirmek gerek. Tabi sen yapabiliyor musun diye sor. Hayır! Keşke yapabilsem. :KK43:

Merry

......
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Canım ben de adet günüm gelse de tahlil yapsam diye sabırsızlanıyorum. Hapşırsam hamile miyim acaba diyorum. O kadar komik ki kendimi dinliyorum sürekli. Karnımda batma, ağrı, sızı var mı diye sürekli kendimi dinliyorum. Bence bunların birçoğu psikolojik. Bunların hiçbirini yaşamadan hamile kalanlar var. İnşallah bizim de en kısa zamanda kucağımızda minik bebişler olur. Allah isteyen kimsenin kucağını boş bırakmasın. Bence biraz zor tabi ama sabırla bekleyip adetin geçtiğinde kan testi yaptırmak en iyisi. O zamana kadar da sakin bir dönem geçirmek gerek. Tabi sen yapabiliyor musun diye sor. Hayır! Keşke yapabilsem. :KK43:
Kesinlikle katılıyorum. :KK1:

_ebru32

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
36
yok canım ne üzmesi.. cvp verdiğin için teşekkür ederim.. karın guruldaması benim adet belirtimdir aslında.. guruldAYINCA ADET OLURUM.. AMA İŞTEE HEP Bİ ÜMİT VAR İÇİMDEE..YA HAMİLEYSEM DİYEE..AYLAR GEÇTİKÇE KENDİMDEN ŞÜPHELENMEYE BAŞLADIMM.. EDŞİMİN SPERM TESTİ NORMAL ÇIKTI.. DEMEKKİ BENDE Bİ PROBLEM VARR..
aynen canim bende senin gibiyim tam 9 ay oldu hala cocuk yok kücücük bi belirti olsa acaba hamilemiyim diye düsünüyorum artik bende kendimden süphelenmeye basladim rabbim fazla aratmadan nasip etsin insallah tüm isteyenlere

tellinaz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
204
tatlım hamileliğin en erken belirtisi gögüs hassasiyetidir ve adet sancısına benzer sancılardır

sevgiis

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
bugün adet günümdü ama olmadım.. karın ağrılarımda bi oluyo bi duruyo.. adet belirtim olan kahverengi lekelerde yok...çok ümitliyimm çokk.. neden dersenizz 1 kasımda yani şüpheli ilişkiden 8 gün sonra peçeteye iki damla minicik pembemi desem kırmızımı desemm leke geldii.. göğüsler hasas. sızlıyo hafif hafiff.. aşkım dışardaa.. gelirken test al demek istiyorum ama onuda heyecanlandırıp sonra belkıde üzmek ıstemıyorum.. yarında olmazsa adetim kendim test alıp yapcam... allahımm lütfennn ben dahil isteyen herkese tez zamanda sağlıklı çocuklar nasip et

Missy

CANIM OĞLUM
Pro Üye
Emoji Skoru
33

Dilerim hamilesindir canım gönlüne göre olur umarım.

Yukarı Alt