Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
  1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  2. Notu Gizle

Karma ciltler icin maske

Konusu 'Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları' forumundadır ve vanilya tarafından 17 Nisan 2007 başlatılmıştır.

17 Nisan 2007
    Konu Sahibi : vanilya
  1. vanilya

vanilya Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    peeling yaptıktan sonra elmayı rendeleyin balla karıstırdıktan sonra yüzünüze sürün yarım saat beklettikten sonra yıkayın cildiniz canlanacak yumusacık olacak

2. 30 Nisan 2007
  3. EU1

EU1 Ziyaretçi

Tesekkurler Peki Leke Tedavisi Konusunda Bilgin Varmiii Cok Rahatsiz Eden Lekelerim Var Cildimde

4. 30 Nisan 2007
  5. Nilhan75

Nilhan75 Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    86
    teşekkürler!

6. 30 Nisan 2007
  7. zeyno07

zeyno07 Ziyaretçi

arkadaşım ben lekeler için expigment kulanıyorum faydasını gördüm gündüzleride sebamet 28 faktörünü kullanıyorum güneşe çıkmadan önce.

8. 30 Nisan 2007
  9. KardelenMasaliM

KardelenMasaliM Musmutlu:) Üye

Ödül Puanları:
    106
    Emegine saglik cnaim hemen bu aksam deneyecegim

10. 23 Mayıs 2007
  11. NesNeBilimCi

NesNeBilimCi Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    106
    ben yuzumdekı puturcuklerı bu maske ıle gecırmıstım
    ama balın saf olmasına dıkkat edın yoksa tahrıs eder

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.