• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Karşı tarafın çok sevmesi

inanna98

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2020
9
4
Arkadaşlar erkek arkadasım beni çok seviyor ne zaman basım sıkışsa hep yardıma koşuyor askını gercekten cok fazla hissediyorum ama ben ona karsı öyle hissetmiyorum bir yılı aşkın birlikteyiz onsuz olunca cok yalnız hissediyorum ama artık birine aşık olmak cok fazla heyecan duymak istiyorum ama işte böyle bir insanı bulmakta cok zor ne yapmalıyım cok kararsızım

TeAmoIG

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2020
1.663
2.980
Sev seni seveni sevme seni sevmeyeni derler.. 😳😳 Aşk heycan arayınca insan genelde mutsuz oluyor.. Aşık olduğun kişi aşkını kullanıp acı falan çektiriyor.. Baya çekiyorsun dayanabilir misin? O zaman şimdiki erkek arkadaşını mumla ararsn söyleyeyim 🙄🙄

Nergiz11

Hayat bi gün, o gün bugün.
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2019
303
1.881
Risk alabilecek kadar cesursan ayrıl önüne bak. Ve ne yaşarsan yaşa keşke deme. Ben seçtim bunu ve yaşayıp gördüm de. Eğer kararlarının sonuçlarına katlanabilecek kadar güçlü değilsen hiç macera arama derim. :) sonra bi ömür pişmanlık duyarsın kendini içten içe yersin.

inanna98

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2020
9
4
Sev seni seveni sevme seni sevmeyeni derler.. 😳😳 Aşk heycan arayınca insan genelde mutsuz oluyor.. Aşık olduğun kişi aşkını kullanıp acı falan çektiriyor.. Baya çekiyorsun dayanabilir misin? O zaman şimdiki erkek arkadaşını mumla ararsn söyleyeyim 🙄🙄
Evet ama 22 yaşındayım daha hep böyle mi devam edecek :KK43:

inanna98

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2020
9
4
Risk alabilecek kadar cesursan ayrıl önüne bak. Ve ne yaşarsan yaşa keşke deme. Ben seçtim bunu ve yaşayıp gördüm de. Eğer kararlarının sonuçlarına katlanabilecek kadar güçlü değilsen hiç macera arama derim. :) sonra bi ömür pişmanlık duyarsın kendini içten içe yersin.
Evet çok doğru söylüyorsunuz ama işte bir karar veremiyorum yeterince cesur değilim galiba

Brokolis

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2020
1.559
5.627
Bu tarz cümleleri kuran 2 arkadaşım oldu biri çocuğu aldattı çocuk bunu terk etti hala çocuğun peşinde 3 yıl oldu

Diğeri de sevgilim bu ilişkide fazla seven taraf diyordu tüm ilişkinin yükünü o taşıyordu ne hikmetse agshanan

Öneri:ayril

Sogukprenses

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2020
303
158
Eşimle flört dönemimiz geldi aklıma okuyunca ...o benle evlilik hayali kurarken ben aşk heycan derdindeydim..ona da hissetmiyordum bunları..ama onsuz da olamıyordum çok düşkündü bana sağ kolumu 😂 sonra aşkı meski bırakıp onla evlendim çünkü onu kimseye kaptiramazdim...şimdi ise benim poncigim o çok çok seviyorum nikahta keramet varmış😂

Yukarı Alt