Kasabakal'dan Seçmeler

K

kasabakal

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi: kasabakal
60'lı yaşlarındaki evli bir çift evliliklerinin 35'inci yılınısakin,romantik bir restoranda kutlamaktadırlar. aniden önlerinde zarifve güzel bir peri belirir ve şunu söyler:-bu kadar uzun bir süre örnek birçift olmanız ve hep birbirinizesadık kalmanız nedeniyle birer dileğinizi yerine getireceğim.-ah, ben sevgili kocamla tüm dünyayı görebileceğimiz uzun birseyahat yapabilmek istiyorum,demiş kadın,sevgi dolu gözlerle kocasınabakarak.Peri sihirli değneğini sallamış vegerekli tüm uçuş,Gemi, otel,yemek ve eğlenceleri içeren voucher'lar kadının eline gelivermiş.
Sıra kendisine gelince adam birazdüşünmüş ve
-evet,demis, tüm bunlar harika veçok romantik. ama böyle bir fırsat insanın ömrü boyunca sadece birkez eline geçer ve artık ömrümüzünsonuna Yaklaştık. kusura bakma hayatım,ama benim dileğim benden 30 yaşdaha genç bir karım olması. Kadın ve peri oldukça büyük birhayal kırıklığı içine düşseler de,dileğin yerine getirilmesi gereklidir.
Bunun üzerine peri değneğiyle birdaire çizer ve... adam 92 yaşına gelir!! Bu hikayenin ana fikri:erkekler zeki olabilirler;
Ama unutmamalı ki, periler dişidir!! 1yes2

royall

yaşamak herşeye rağmen
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
17
  • Konu Sahibi: kasabakal
çok güzelll yaa ders olsun erkeklereee

tutcshee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru