Kasabakal'dan Seçmeler

K

kasabakal

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi: kasabakal
  • #1
60'lı yaşlarındaki evli bir çift evliliklerinin 35'inci yılınısakin,romantik bir restoranda kutlamaktadırlar. aniden önlerinde zarifve güzel bir peri belirir ve şunu söyler:-bu kadar uzun bir süre örnek birçift olmanız ve hep birbirinizesadık kalmanız nedeniyle birer dileğinizi yerine getireceğim.-ah, ben sevgili kocamla tüm dünyayı görebileceğimiz uzun birseyahat yapabilmek istiyorum,demiş kadın,sevgi dolu gözlerle kocasınabakarak.Peri sihirli değneğini sallamış vegerekli tüm uçuş,Gemi, otel,yemek ve eğlenceleri içeren voucher'lar kadının eline gelivermiş.
Sıra kendisine gelince adam birazdüşünmüş ve
-evet,demis, tüm bunlar harika veçok romantik. ama böyle bir fırsat insanın ömrü boyunca sadece birkez eline geçer ve artık ömrümüzünsonuna Yaklaştık. kusura bakma hayatım,ama benim dileğim benden 30 yaşdaha genç bir karım olması. Kadın ve peri oldukça büyük birhayal kırıklığı içine düşseler de,dileğin yerine getirilmesi gereklidir.
Bunun üzerine peri değneğiyle birdaire çizer ve... adam 92 yaşına gelir!! Bu hikayenin ana fikri:erkekler zeki olabilirler;
Ama unutmamalı ki, periler dişidir!! 1yes2
 

royall

yaşamak herşeye rağmen
Kayıtlı Üye
Katılım
12 Temmuz 2006
Mesajlar
2.210
Emoji Skoru
17
  • Konu Sahibi: kasabakal
  • #2
çok güzelll yaa ders olsun erkeklereee
 

tutcshee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
26 Ekim 2006
Mesajlar
112
Emoji Skoru
1
Yaş
30
  • Konu Sahibi: kasabakal
  • #3
çok güsel ya ohhh erkeklere ders olsun işte
Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!
 
Yukarı Alt