Kaşık bıçak çatal nasıl temizliyorsunuz?

Schirin

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
kaşık catal vs nasıl kaynatıyorsunuz? içine ne koyuyorsunuz suyun? ben kaynattım çamaşır suyu ve deterjan artı bulaşık deterjanı kulandım bıcaklarım paslandı gayet kaliteli olmasına ragmen bildiginiz bi püf noktası varmı?

çawrexsx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
canım ben 15 günde bir bütün kaşık bıçak çatal ne varsa çamaşiır suyunda bekletirim.sonra makinede yıkarım.benimde bıçaklarımda bazen pas gibi lekeler oluşuyor.onları çifliyorum bakıyorum gene oluyor.sanırım ıslak bırakmamak lazım..

hxuxzxuxn_yxixlxix

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8
bulasıklarıma her yıkamada domestos kullanırım bu yuzden ayrı temızlık yapmama gerek kalmıyo

Nil

KK Kro
Pro Üye
Emoji Skoru
97
ben bulaşık makineme her yıkamada domestos koyuyorum benim makinem de deterjanın bölmesinin yanında bir ayrı bir bölme daha var oraya koyuyorum,arkadasımın makinesinde ayrı bölmesi yok, bende içine dök dedim(makinanın kapagına) işe yaradı, pırıl pırıl çıktı..

usuyuki

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
ben arada bir cezveye çamaşır deterjanı koyup kaşıkları falan içine koyup kaynatıyorum.sonra bulaşık makinesine koyuyorum.hiç paslanmıyor ve parlak parlak oluyorhihoyyythihoyyyt

megilara

onelife,onesoul,onelove..
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
26
ben de ara sıra bulaşık makineme bulaşıkların üstüne fazla olmamak kaydıyla domestos sıkıp öle çalıştırıyorum makineyi
ama domestosu az koyun yoksa çok fazla köpürüyor

serra42

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
paslanan çatal bıçaklarınızı sirkeli su içinde kaynatıp süngerle yıkayın.. sonra kurulama bezi ile kurulayın.. pas lekeleri geçiyor.

holihopp

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
paslanan çatal bıçaklarınızı sirkeli su içinde kaynatıp süngerle yıkayın.. sonra kurulama bezi ile kurulayın.. pas lekeleri geçiyor.
bugün denedim bunu Sirkeli su içinde kaynattım ardından süngerle sildim ve makinede yıkadım sonrada kuruladım pırıl pırıl oldular...

Yukarı Alt