• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Kasıklarda kızarıklık (babam ile ilgili)

herwood

can oğlum bal kizlarim
Kayıtlı Üye
3 Mart 2009
1.923
699
1 ay önce babamın sağ kasığından kızarıklık olmuş haberimiz yoktu ağrı ve sızı olmadığı için söylememiş geçen hafta sol tarafta kızarınca ablama söylemişti oda cildiye den randevu almış cildiye doktoru hemen babamı çapa da bir profesöre yönlendirmiş dün gitti önce deriden bir parça almışlar mantar mı diye ama mantar çıkmamış ve iki taraftan da parça alıp patolojiye göndermişler 1 aya kadar sonuçları çıkar demişler internetten araştırdım hiç bir şey bulamadım kafam çok karıştı bilgisi olan varsa yardımcı olsun lütfen

Mi-Ok Yun

Manyak Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2017
1.170
2.768
Böyle bir şeyle karşılaşmadığım için sadece geçmiş olsun demek istedim.
Ama şu yaşıma kadar gözlemlediğim birşey var. Vücut birşeyin ters gittiği, birşeylerin eksildiği durumlarda bize haber veriyor. İnşallah hayırlısıyla kötü birşey çıkmaz. Allerjik bişeydir.

herwood

can oğlum bal kizlarim
Kayıtlı Üye
3 Mart 2009
1.923
699
Böyle bir şeyle karşılaşmadığım için sadece geçmiş olsun demek istedim.
Ama şu yaşıma kadar gözlemlediğim birşey var. Vücut birşeyin ters gittiği, birşeylerin eksildiği durumlarda bize haber veriyor. İnşallah hayırlısıyla kötü birşey çıkmaz. Allerjik bişeydir.
Çok teşekkür ederim babam zaten böbrek hastası sınırda şuanda bir sürü ilaç kullanıyor inşallah kötü birşey yoktur.

Biranne01

Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2018
673
360
Ilaclarin yan etkisi olabilir patolojidende sonuc cikmaxsa doktor ilaclarini degistirir belki

Perili_MeLek

Rüzgarda Savruk Başına Buyruk!
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2014
3.247
4.630
Allah şifa versin. Benim de bilgim yok ama artık en ufak bişey de kontrole gitmesini sık sık dile getirin.

damdan

Guru
Kayıtlı Üye
22 Mart 2012
20.770
39.916
cildiye doktoru hemen babamı çapa da bir profesöre yönlendirmiş

bu aşamada bir şey dememiş mi

yani o profesörün uzmanlık alanı ne neden ona göndermiş

geçmiş olsun

kötü değildir umarım sadece tedbir amaçlı olduğunu düşünün bağışıklığını güçlü tutun bekleme aşamasında da

herwood

can oğlum bal kizlarim
Kayıtlı Üye
3 Mart 2009
1.923
699
bu aşamada bir şey dememiş mi

yani o profesörün uzmanlık alanı ne neden ona göndermiş

geçmiş olsun

kötü değildir umarım sadece tedbir amaçlı olduğunu düşünün bağışıklığını güçlü tutun bekleme aşamasında da
Hayır hiç bir şey söylemişler oda cildiye üzerine bildiğim kadarıyla beklemek çok zor

Yukarı Alt