Kasım 2019 transfer

Bernaistanbul

❤️🌿
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2015
1.082
654
30
Merhaba kızlar,

11 Kasım 2019’da kontrolum var transfer henuz belli değil..

Mayıs n 2019da pozitif gördüm ama 3 ay sonra kalbi durdu malesef. Bu ikinci denemem

Sizlerde benimle aynı tarihte başlayan varmı.?

Ogr000

Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2019
436
251
27
anesteziliydi ege ünv yptrdm. ağrılarım oluyo ara ara
Selam canm ben doktora gittim bana iğne verdi pergoveris adetin 3. Günü başlayıp 3 gün karnıma vuracağım. İntten hep 10 gün falan okudum sen kaç gün kullandın çatlatma iğnesini doktor mu vuruyor nasıl oluyor.

idealcocuk

Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2019
87
114
38
Merhaba arkadaşlar
Aranıza yeni katıldım , 11 Kasım pazartesi transferim gerçekleşti ...
ilk denemem
Rabbim hepimizin yardımcısı olsun insallah
İsteyen herkesin kucağında melekleri olsun
Cok ağrılı geçiyor sürecim , deneyimli olanlar deneyimlerini paylaşabilir mi acaba 🙏🏻

emidaf000

Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2019
389
559
Merhaba arkadaşlar
Aranıza yeni katıldım , 11 Kasım pazartesi transferim gerçekleşti ...
ilk denemem
Rabbim hepimizin yardımcısı olsun insallah
İsteyen herkesin kucağında melekleri olsun
Cok ağrılı geçiyor sürecim , deneyimli olanlar deneyimlerini paylaşabilir mi acaba 🙏🏻
taze transfer mi rahim dinlendirme oldu mu

emidaf000

Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2019
389
559
Evet .... yumurta toplandı 5. Gun transfer yapıldı
taze transfer olmuşsunuz taze transferde karında az da olsa sıvı olabilir şişkinlik yapabilir ağrıda yapabilir diye düşünüyorum. benim transfer olmadı ama opu sonrası zaten biraz hassasiyet oluyor ki ben ohss oldum çok yumurta olduğu için benim zor geçti

idealcocuk

Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2019
87
114
38
taze transfer olmuşsunuz taze transferde karında az da olsa sıvı olabilir şişkinlik yapabilir ağrıda yapabilir diye düşünüyorum. benim transfer olmadı ama opu sonrası zaten biraz hassasiyet oluyor ki ben ohss oldum çok yumurta olduğu için
Teşekkürler... rabbim hepimize evlatlarımızı kucağımıza almayı nasip etsin insallah 🙏🏻
ilk 2 gun gözlerimden yas gelircesine sancım vardı ama suan belim ve kasıklarımda agri var , adet öncesi gibi
Daha testime 7 gun var ama ben bu agrilardan dolayı endişeleniyorum acaba tutmadı mi diye 😔

emidaf000

Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2019
389
559
Teşekkürler... rabbim hepimize evlatlarımızı kucağımıza almayı nasip etsin insallah 🙏🏻
ilk 2 gun gözlerimden yas gelircesine sancım vardı ama suan belim ve kasıklarımda agri var , adet öncesi gibi
Daha testime 7 gun var ama ben bu agrilardan dolayı endişeleniyorum acaba tutmadı mi diye 😔
bence olumlu düşünmeye çalış. stres daha tehlikeli