Kasım 2019 transfer

emidaf000

Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2019
130
151

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 12-08-2020

Hamileliğimin 11. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 206 gün kaldı.

Önümüzdeki 4 gün içinde bebeğinizin derisi kalınlaşmaya ve daha az şeffaf olmaya başlayacaktır. Su, vitamin, elektrolitler(sodyum, potasyum ve klorür gibi mineraller) ve diğer mineraller bebeğinizin kan oluşumu ve büyümesi için gerekli ve çok önemlidirler. Ayrıca bunlar vücudun çeşitli olayları sürdürebilmesi için de gerekli ve önemlidir. Bugün bebeğinizin yüzü iyice şekillendi.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 8 gr. - Yaklaşık boyu : 31 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

emidaf000

Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2019
130
151
Evet .... yumurta toplandı 5. Gun transfer yapıldı
taze transfer olmuşsunuz taze transferde karında az da olsa sıvı olabilir şişkinlik yapabilir ağrıda yapabilir diye düşünüyorum. benim transfer olmadı ama opu sonrası zaten biraz hassasiyet oluyor ki ben ohss oldum çok yumurta olduğu için benim zor geçti

Önümüzdeki 4 gün içinde bebeğinizin derisi kalınlaşmaya ve daha az şeffaf olmaya başlayacaktır. Su, vitamin, elektrolitler(sodyum, potasyum ve klorür gibi mineraller) ve diğer mineraller bebeğinizin kan oluşumu ve büyümesi için gerekli ve çok önemlidirler. Ayrıca bunlar vücudun çeşitli olayları sürdürebilmesi için de gerekli ve önemlidir. Bugün bebeğinizin yüzü iyice şekillendi.

idealcocuk

Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2019
87
114
taze transfer olmuşsunuz taze transferde karında az da olsa sıvı olabilir şişkinlik yapabilir ağrıda yapabilir diye düşünüyorum. benim transfer olmadı ama opu sonrası zaten biraz hassasiyet oluyor ki ben ohss oldum çok yumurta olduğu için
Teşekkürler... rabbim hepimize evlatlarımızı kucağımıza almayı nasip etsin insallah 🙏🏻
ilk 2 gun gözlerimden yas gelircesine sancım vardı ama suan belim ve kasıklarımda agri var , adet öncesi gibi
Daha testime 7 gun var ama ben bu agrilardan dolayı endişeleniyorum acaba tutmadı mi diye 😔

emidaf000

Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2019
130
151
Teşekkürler... rabbim hepimize evlatlarımızı kucağımıza almayı nasip etsin insallah 🙏🏻
ilk 2 gun gözlerimden yas gelircesine sancım vardı ama suan belim ve kasıklarımda agri var , adet öncesi gibi
Daha testime 7 gun var ama ben bu agrilardan dolayı endişeleniyorum acaba tutmadı mi diye 😔
bence olumlu düşünmeye çalış. stres daha tehlikeli

Yukarı Alt