Kasım-aralık 2019 da tüp bebek deneyenler süreci beraber geçirelim mi??

casperayse

Guru
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2009
116
47
38
Merhaba, 2 başarısız aşılama ve 2 ameliyattan sonra bu ay tüp bebek deniyoruz. Çok heyecanlıyım. Yumurta büyütmek için 10 günlük bir serüven yaşadık Az önce çatlatma iğnesi vurduk. Bakalım pazartesi gidicem doktora tekrar. Bu ay başka tüp bebek deneyen var mı?? Heyecanımıza ortak olup süreci beraber yaşarsak daha iyi olur diye düşündüm..

srplmtmtk

Allah im ne olur bebeğim benimle olsun🙏😇❤️
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2016
3.512
3.744
29
Merhaba, 2 başarısız aşılama ve 2 ameliyattan sonra bu ay tüp bebek deniyoruz. Çok heyecanlıyım. Yumurta büyütmek için 10 günlük bir serüven yaşadık Az önce çatlatma iğnesi vurduk. Bakalım pazartesi gidicem doktora tekrar. Bu ay başka tüp bebek deneyen var mı?? Heyecanımıza ortak olup süreci beraber yaşarsak daha iyi olur diye düşündüm..
Bende tam bu iki ay arasında kaldım😀 yani kasımın son günleri başladım Aralık ayıyla devam ediyorum😊 tedaviye perşembe günü başladık salı günü kontrol var bakalım ne kadar yumurtamiz gelişti tabi buna takılmıyorum kaliteli olup hayırlısıyla tutunsunlarda bana sıkı sıkı hiç ayrılmamak üzere 🤗 bu yolda emek harcayan herkese Rabbim hayırlı zamanda sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah 🤲❤

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 25-02-2021

Hamileliğimin 12. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 198 gün kaldı.

Önümüzdeki 3 gün içinde bebeğinizin damağının sert ve kemikli kısmı tamamen oluşmuş ve beğinizin pankreası insülin salgılamaya başlamış olacaktır. Zaman zaman baş ağrısı, baş dönmesi ve hafif baygınlık hali hissedebilirsiniz. Eğer hafif sersemlik hali hissederseniz, ayaklarınızı başınızdan daha yüksek bir yere koyarak uzanabilirsiniz. İdrar kaçırma probleminiz varsa kegel egzersizleri idrar kaçırma probleminizi frenlemede yardımcı olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 14 gr. - Yaklaşık boyu : 41 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Sblkbrs

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2016
21
4
45
Bende sizdenimm kızlar dondurulmuşlarım var transferi bekliyorum bakalım hepimiz için hayırlısı olsun tez zamanda güzel haberler alalım 🙏🙏🙏

fatmasecret19

Allah'ım mucizemi koru
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2013
2.836
1.853
30
Bende bugün transfer oldum. İkinci tüp bebek denemem, ilk kez dondurulmuş transferi yaşadım. Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın
Kaçıncı gun embriyosu acaba bir de dondurulmuslarin tutma sansi daha fazla deniliyor acaba dogruluk payi var mi siz de duydunuz mu hic

Sinemsvdk

Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2019
603
444
31
Selam kizlar hayirlisiyla tutar bebeklerimiz insaallah bende bu ay adette gidicem 5. Transfer için hazırlıklara baslicam insaallah

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-11-2020

Hamileliğimin 29. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 83 gün kaldı.

Bebeğinizin gözleri ışık ve karanlığın çeşitli düzeylerine duyarlı ama hanüz nesneleri ayırt edemiyor. Işık dalgaları bebeğinizin beynine görsel bilgiler taşımaya başladıdıktan sonra, bebeğinizin gözleri doğumdan sonra görebilmesi için hazırlanıyor. Bebeğinizn boyu yaklaşık 25-27 cm ve ağırlığı yaklaşık 1100-1250 gr. civarında. Diğer kültürlerde doğum : Yucatan Yarımadasında doğum sırasında sadece ebe, koca ve hamile kadının annesi hazır bulunur.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1300 gr. - Yaklaşık boyu : 38.6 cm. (Baştan Topuğa)

fatmasecret19

Allah'ım mucizemi koru
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2013
2.836
1.853
30
3. Gün embriyosu 1 adet grade 2 dediler. Çok duydum bunu ama doktorlar söylemiyor fazla bişey. 9 hücreliydi minişim bakalım neler olacak yaşayıp göreceğim
Benim de iki tane 3.gun embriyom var daha transfer olmadı ama bana da super de değil kotu de degil kalitesi dedi doktor hayirlisi ins tutunur bebisiniz

Sinemsvdk

Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2019
603
444
31

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-11-2020

Hamileliğimin 29. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 83 gün kaldı.

Bebeğinizin gözleri ışık ve karanlığın çeşitli düzeylerine duyarlı ama hanüz nesneleri ayırt edemiyor. Işık dalgaları bebeğinizin beynine görsel bilgiler taşımaya başladıdıktan sonra, bebeğinizin gözleri doğumdan sonra görebilmesi için hazırlanıyor. Bebeğinizn boyu yaklaşık 25-27 cm ve ağırlığı yaklaşık 1100-1250 gr. civarında. Diğer kültürlerde doğum : Yucatan Yarımadasında doğum sırasında sadece ebe, koca ve hamile kadının annesi hazır bulunur.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1300 gr. - Yaklaşık boyu : 38.6 cm. (Baştan Topuğa)