KASIM- ARALIK AYI HAMILELIK DÜŞÜNENLER BUYURUN

Tokerrr

Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2020
741
575
21
Eylül ayında kürtaj oldum doktor adet ol ondan sonra tekrar çalışmaya devam et dedi bu ay inşallah mucizem benimle olur ovülasyon testi yaptım bugun yumurtlama yoktu ☺️

Obirponcik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2016
83
54
28
Insallah ben bu ay icin ovulasyon testi deneyip kasim ayina denemek isiyorum 4 hamilelik yasadim 2 si kurtaj oldum 2.side benimle cok sukur 2 kizim var bende cok zorlu yollardan gectim rabbim herkesin Gonlune gore versin
Vay be allahim gönlümüzü hep feraha cikarsin insallah 🙏 kac yasindasin maviay ? Umarim birlikte guzel haberler aliriz 😇

ikizanasi

Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2020
296
561
35
Merhaba hanımlar bende kasım ayında tekrardan ilaç tedavisine başlayacağım bir-kac hafta önce hsg cekildim doktorum kasım adetinde gel dedi beklemedeyim bu arada ekim adetinde çörekotu kuru yapacagim polikistik yapım var birkaç ay önce çörekotu kurunu denedim ve yumurtlamayı çok erken yakaladım malesef olmadi tekrar deneyeceğim. Insallah Rabbim herkesin kucağını hayırlısıyla doldursun

Maviayyy

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2020
320
451
Merhaba hanımlar bende kasım ayında tekrardan ilaç tedavisine başlayacağım bir-kac hafta önce hsg cekildim doktorum kasım adetinde gel dedi beklemedeyim bu arada ekim adetinde çörekotu kuru yapacagim polikistik yapım var birkaç ay önce çörekotu kurunu denedim ve yumurtlamayı çok erken yakaladım malesef olmadi tekrar deneyeceğim. Insallah Rabbim herkesin kucağını hayırlısıyla doldursun
Amin hayurlisi olsun hakkınızda

hatice1717

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2013
336
47
31
Merhaba hanımlar bu hafta ovülasyon haftamdı değerlendirdik kasıma inşallah bende 🤰🏼 hamile kalanlardan olurum ve isteyen herkese evlat nasip olsun inşallah 🙏

Sinoplu17

Mucize bekliyorum..
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2020
501
540
26