Kasım / Aralık Tüp Bebek Tedavisine Başlayanlar

szryk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2019
1.062
1.341
38
Bakalım bu ay kimlerlerle aynı yolda ilelemeye başlıyoruz.
:KK73:
Şimdiden kasım gelsin diye sabırsızlanıyorum. 2 kasımda randevum var iğneler başlanacak. 🤗
🍀
Allah hayırlı ebeveyn olabileceklere hayırlı evlatlar nasip etsin.
🍀
Hayırlısı olsun şimdiden. İlk denemeniz mi ? Benim de 2 kasımda transferim olacak bi aksilik olmazsa bende heyecanlıyım :)

szryk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2019
1.062
1.341
38
Amin. 🤲🏻 bebeklerin sıkı sıkı tutunsun sana inaşallah. Sağlıkla sarılmak nasip olsun. 🤲🏻
Ayyyy inşallah canım. Ben ve eşim arı sütü polen bal karışımı kullandık tedaviye başlamadan 1 ay önce başladık. Çok iyi diyorlardı o yüzden dedim faydası olur inşallah. 2 embriyom 5. güne geldi kaliteleri de gayet iyi dediler. Nasip herşey. Bende tedirginim bi sıkıntı olur mu tutar mı tuzmaz mı , yine aynı şeyi yaşarmıyım vs diye. Nasipte varsa olacaktır diyorum kendi kendime. İnşallah emek veren herkes emeğinin karşılığını alır.

Merve

☮️
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
13 Ocak 2020
15.034
52.273
29
Ayyyy inşallah canım. Ben ve eşim arı sütü polen bal karışımı kullandık tedaviye başlamadan 1 ay önce başladık. Çok iyi diyorlardı o yüzden dedim faydası olur inşallah. 2 embriyom 5. güne geldi kaliteleri de gayet iyi dediler. Nasip herşey. Bende tedirginim bi sıkıntı olur mu tutar mı tuzmaz mı , yine aynı şeyi yaşarmıyım vs diye. Nasipte varsa olacaktır diyorum kendi kendime. İnşallah emek veren herkes emeğinin karşılığını alır.
İnşallah o da bir vesile olsun. 🤲🏻 Gelişmeleri yaz bana da inşallah.

Ahsen555

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2019
4.564
4.705
24
Bakalım bu ay kimlerlerle aynı yolda ilelemeye başlıyoruz.
:KK73:
Şimdiden kasım gelsin diye sabırsızlanıyorum. 2 kasımda randevum var iğneler başlanacak. 🤗
🍀
Allah hayırlı ebeveyn olabileceklere hayırlı evlatlar nasip etsin.
🍀
Tekrar hayrlı olsun canım benim 3 gün kadar var adete bende başlıyorm inşallah bi aksilik çıkmazsa

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 42 Kg. ile 56 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 150 cm. Başlangıç Kilom :81 Kg. Şimdiki Kilom :77 Kg.

Ahsen555

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2019
4.564
4.705
24

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 42 Kg. ile 56 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 150 cm. Başlangıç Kilom :81 Kg. Şimdiki Kilom :77 Kg.

KurkmantoluSero

Canımın Çiçeği 👧🏼🌸
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2019
10.700
30.187
Nedense ilk denemende pozitifi göreceksin gibi doğdu içime :KK74:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-03-2021

Hamileliğimin 28. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 89 gün kaldı.

Bebeğinizin vücüdundaki yağ oranı artmaya devam ediyor ve şu anda vücudunun %2-3'ü yağdan oluşmaktadır.Zaman zaman, rahminizin büyümesi ve bağların gerilmesinden dolayı pelvik (kasık) ağrıları görülür. Dinlenmek bu gibi durumda size yardımcı olacaktır. Bebeğinizin tekmelerini saymaya başladınız mı?

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1050 gr. - Yaklaşık boyu : 37.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın