Kasım ayı aşılama yaptıracaklar burda toplanalım

Uykusuz Uykucu

El bebek gül bebek gel bebek 👶🏻 gel.😍🤗🤰💕🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2018
4.387
8.566
İlk defa yaptırıcam heyecanlıyım bide bugun bu grup veya diğeri hatırlamıyorum cok canım yandı falan yazmıstı biri korktum birazcık
Benim de ilk inşallah son olur bir daha da gerek kalmaz . Açıkçası bende okudum canım ama herkeste ayrıl olmaz ki

Uykusuz Uykucu

El bebek gül bebek gel bebek 👶🏻 gel.😍🤗🤰💕🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2018
4.387
8.566
Bende de folik asit var ama kilo aldırıyor diye kullanmıyorum belki çatlatma iğnesinden sonra kullanmaya başlarım doktor bişey demedi
Bir haftadır kullaniyorum canım ben Başka da bir şey kullanmadım zaten

Minikbirmucizemeselesi

Why Not!!
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2019
3.366
3.268
İlk defa yaptırıcam heyecanlıyım bide bugun bu grup veya diğeri hatırlamıyorum cok canım yandı falan yazmıstı biri korktum birazcık
Korkma kendini rahat bırak. Masaya çıktın mı bebeğini düşün kucağına aldığını kokladığını sen düşünürken işlemin inşallah rahatça geçer. Benim rahim filmim çok zor geçti kateter takarlarken fenalaştım tansiyonum düştü. Ama bu bana özel bi durum oldu. Başkalarıda kataterde rahattı ilaç verilirken zorlandı. Bazıları hiç acı çekmedi. O yüzden rahat ol inşallah rahatça geçicek 😘😘

Balgozlu55

Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2018
150
138
Korkma kendini rahat bırak. Masaya çıktın mı bebeğini düşün kucağına aldığını kokladığını sen düşünürken işlemin inşallah rahatça geçer. Benim rahim filmim çok zor geçti kateter takarlarken fenalaştım tansiyonum düştü. Ama bu bana özel bi durum oldu. Başkalarıda kataterde rahattı ilaç verilirken zorlandı. Bazıları hiç acı çekmedi. O yüzden rahat ol inşallah rahatça geçicek 😘😘
Benim rahim filmi ile ilgili kötü bir tecrübem var aslında korkmam da ondan dolayı agrı eşiğim yüksektir ama cok tesekkür ederim gözümü kapatıp bebeğimi düşünücem 🥰

Yukarı Alt