Kasım ayı aşılama yaptıracaklar burda toplanalım

yavru kartal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2012
366
385
Çok hafif canım yeni uyandım. Sadece bel ağrım çok . Bugün çok şükür iyiyim. Sizler nasılsınız n'aptınız
Ben işe geldim, dün olmadıgım için tabi arkamdan işler dönmüş yine. Sinir oldum sabah sabah. Ay sonuna yaklaştığımıza yoğunluk da var. Zaman hızlı geçer, mutlu haberleri bir an önce alırız diye sabrediyorum yoksa şu süreçte bir de işe gelmek zulüm gibi. Borcum olmasa bir dakika durmam 😂

Zecmel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2018
526
488
Ben işe geldim, dün olmadıgım için tabi arkamdan işler dönmüş yine. Sinir oldum sabah sabah. Ay sonuna yaklaştığımıza yoğunluk da var. Zaman hızlı geçer, mutlu haberleri bir an önce alırız diye sabrediyorum yoksa şu süreçte bir de işe gelmek zulüm gibi. Borcum olmasa bir dakika durmam 😂
Olsun yaa zaman geciyo en azından ama ağır is yapmamaya çalış 👍🏻

Minikbirmucizemeselesi

Why Not!!
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2019
4.041
3.910
Sinir olma takma daha çok sinir olurlar😉sen ne iş yapıyorsun?

tugbis_5200

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2018
536
290
28
Merhabalar benim bugün gonol f in 12. Günü. perşembe veya cuma aşılamam planlanıyordu. Fakat yumurtlarım gelişmemiş. Solda 13.6 ve 11.8 mm lik yumurta gördüler bugün. Haftaya pazartesi olur aşılama dediler. Perşembe yine kontrol edecekler. Bu durumda adete 8 gün kala aşılama yapmış olacaklar. Aşılama tutar mı ki?

Destii

Üye
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2019
221
205
Herkese merhaba kızlar inşallah tedaviniz pozitifle sonuçlanır 🙏🏻 Ben de bugün iğnelere başlıyorum doktorum gonal f 300 yazdı 75 dozda vuracakmışım . Bugün ilk ignemi saat 3 te doktorum yapacak hayırlısıyla cumartesi kontrolüm var bir de prowomen kullan dedi çok pahali ya acaba prowomen folik asit karşılıyor mu yoksa folik asit ayrıca mi kullanayım ne dersiniz 🤔

Minikbirmucizemeselesi

Why Not!!
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2019
4.041
3.910
Merhabalar benim bugün gonol f in 12. Günü. perşembe veya cuma aşılamam planlanıyordu. Fakat yumurtlarım gelişmemiş. Solda 13.6 ve 11.8 mm lik yumurta gördüler bugün. Haftaya pazartesi olur aşılama dediler. Perşembe yine kontrol edecekler. Bu durumda adete 8 gün kala aşılama yapmış olacaklar. Aşılama tutar mı ki?
Gün önemli değil canım çatlatma iğnesini ne zaman yaparsa 12-14 gün sonra olursun. Umarım aşılaman başarılı olur

Minikbirmucizemeselesi

Why Not!!
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2019
4.041
3.910
Bi de kızlar jel kullanıyoruz ya. Eğer yumurta iğneyle geliştirildiyse kullanmak çok önemliymiş. Erken oluşuyor ya yumurtamız. Ama hapla geliştiyse kullanıp kullanmamak çok da önemli değilmiş

Umutumut82

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2018
10.195
15.463
38
Bi de kızlar jel kullanıyoruz ya. Eğer yumurta iğneyle geliştirildiyse kullanmak çok önemliymiş. Erken oluşuyor ya yumurtamız. Ama hapla geliştiyse kullanıp kullanmamak çok da önemli değilmiş
Ben igne kullanirkende ilac kullanirkende hic jel vermedi.rahim kalinligi iyiyse vermiyoruz dedi. Benim rahim kalinligi 10.5 du. 8 ve ustü iyiymis.Benimde icimde kaldi niye vermiyor diye