Kaybettim...

Sersoy

www.ebruhane.blogcu.com
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
6. haftada gitti meleğim. oysa ne çok sevinmiştim geleceğine. yine kandırdı annesini senağlama hayata sıkı sıkı tutunamadı bebeğim ve gitti senağlama

bebeğim, yokluğuna alışamıyorum. içim sızlıyor. bazen hala benimlesin, içimdesin sanıyorum. galiba kafayı yemeye başılıyorum. meleğim sensizlik çok zor senağlama
bir mucizeyle gelmiştin hayal kırıklıklarıyla bırakıp gittin...

KarKralicesi

ATA BARIŞ (:
Pro Üye
Emoji Skoru
18.103
bukadar üzme yıkılma hemen:teselli:

1 tanesini veren rabbim elbet ikinciyide vericektir.:teselli: yeterki umudunu yitirme:1hug:

a.s.:1hug::teselli:

Sersoy

www.ebruhane.blogcu.com
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
bukadar üzme yıkılma hemen:teselli:

1 tanesini veren rabbim elbet ikinciyide vericektir.:teselli: yeterki umudunu yitirme:1hug:

a.s.:1hug::teselli:
canım sağol tesellin için, rabbim 1 taneyi vermedi bu verdiği 5. di ve bunuda aldı yanına
umudumu yitirmek istemiyorum yada rabbime isyan etmiyorum verende o alanda ama bebeğimin gidişiyle bende de çok şey gitti senağlama

eersoy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Güzelim kendini çok üzüyorsun seni anlıyorum ama elinden bir şey gelmiyor,ALLAH büyük ALLAH bir gün dualarını duyacaktır ve seninde güzünü güldürecektir ümidini hiç bir zaman yitirme her zaman dua et duaların kabul olur inşallah.

g.a.m.z.e

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
Geçmiş olsun canim ..hayirlisi böyleymiş demekki üzme kendini seni çok iyi anliyorum kizimdan önce bende bir düşük yaptim acisini iyi bilirim ama düşükten 2 ay sonra yeniden hamile kaldim inşallah sende hemen yeninden hamile kalirsin..

Rosem

****BİRİCİGİM***
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9
sersoyum canım benım cok gecmıs olsun..:çok üzgünüm:
ınsallah en kısa zamanda yıne guzel haberler verırsın bıze tatlım..:Saruboceq::1hug:

Missy

CANIM OĞLUM
Pro Üye
Emoji Skoru
33
Çok geçmiş olsun...
Burda bebek haberlerine çok seviniyorum allahım ne olur bişey olmasın herkez yavrusuna kavuşsun diyorum ama böyle haberler beni çok üzüyor ...:çok üzgünüm:
İnş yeniden hamile kalırsınız bebeğiniz bu kez sizi bırkamaz..

Saruboceq

İki Kız Annesi :)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
164
bende ilk bebeğimi kaybettim..
şimdi tekrar hamileyim.:nazar:
Allahım inşallah tez zamanda yine nasip etsin..
neden 5 düşük oldu.araştırdınızmı?

Sersoy

www.ebruhane.blogcu.com
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
bende ilk bebeğimi kaybettim..
şimdi tekrar hamileyim.:nazar:
Allahım inşallah tez zamanda yine nasip etsin..
neden 5 düşük oldu.araştırdınızmı?
canım allah nazardan saklasın. rabbim sağlıkla sıhatle kucağına almayı da nasip etsin. :Saruboceq:
canım benim 3. düşükten sonra tahlillerim yapıldı ve hiç bişey bulunamadı :çok üzgünüm:

Yukarı Alt