Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Kaybolan Yıllar (Star Tv)

Konusu 'TV Salonu' forumundadır ve Elif tarafından 25 Aralık 2006 başlatılmıştır.

  25 Aralık 2006
  Konu Sahibi : Elif
 1. Elif

  Elif Onur Üyesi Pro Üye

  Katılım:
  12 Temmuz 2006
  Mesajlar:
  30.924
  Beğeni:
  18.567
  Ödül Puanları:
  488
  Kader, üç küçük çocuğun ayrılan yollarını yeniden bağlayacak. Ve aralarından biri, nefretiyle her birinin hayatını baştan aşağı değiştirecek...

  Esmer (Saruhan Hünel) ile Ali (Burak Hakkı) yetimhanede büyütülen ve geçmişlerini bilmeyen iki küçük çocuktur. Esmer ve Ali 6 yaşındayken, yetimhane kapısına bırakılan küçük bebek, iki çocuğun hayatına bambaşka bir renk katar. Küçük Ezel’e (Yeşim Büber) adını koyamadıkları bir sevgiyle bağlıdırlar.

  Bu sevgi bağı Ezel’in 6 yaşındayken bir aile tarafından, evlat edinilmesiyle bir anda çözülür. Ezel yeni ailesinin evinde, adı ve tüm dünyası değiştirilmiş bir şekilde yaşamaya başlar.

  Ali ve Esmer bu ayrılığın acısını çıkarmak için yetimhaneyi ateşe verip kaçarlar. Artık evsiz barksız Ezel’siz bir yaşam onları beklemektedir...

  ... 20 yıl sonra ...

  Ezel’in yetimhaneden ayrılması ve Ali ile Esmer’in İstanbul’un karmaşık sokaklarında gözden kaybolmalarının ardından tam 20 yıl geçer ve yaşam onları hiç beklenmedik bir anda karşı karşıya getirir. Üçünün de bambaşka hayatları vardır.

  Adı Aylin olarak değiştirilen Ezel evlenmiş, tıpkı kendisini evlat edinen babası gibi başarılı bir cerrah olmuştur.

  Ali, İstanbul’un arka sokaklarında onu kıskıvrak yakalayan sivil polis tarafından büyütülmüş ve bugün organize işlerde başarılarına başarılar katan bir polis amiri olmuştur ve onu büyüten bu ailenin biricik kızları Nazlı ile nişanlıdır.

  Esmer ise hayatın karanlık tarafında kalmış, mafyaya hizmet eden, patronu Süleyman Çesen’e (Fikret Hakan) sıkı sıkıya bağlı gözü kara bir adam olmuştur.

  20 yıl önce savrulan ve birbirinden bir daha hiç haber alamayan bu üç gencin yolları yıllar sonra yeniden kesişecek ve birbirlerini tanımayan Ali, Esmer ve Ezel, kaderin kendilerini için hazırladığı müthiş bir oyunun kurbanı olacaklardır.
   
 2. 25 Aralık 2006
  Konu Sahibi : Elif
 3. Elif

  Elif Onur Üyesi Pro Üye

  Katılım:
  12 Temmuz 2006
  Mesajlar:
  30.924
  Beğeni:
  18.567
  Ödül Puanları:
  488
  Şeref, Esmer ve Ali’ye, ikisinin de, geçmişleri kayıp ölülerin kimliğiyle çalışan teşkilat çocukları olduğunu söyler. İkisinin de teşkilat için ne denli değerli olduğunu anlatır. Esmer’in eski görevine döneceğini,Ali’nin de bir süre daha saklanacağını belirtir.
  Esmer doğruca Süleyman Çesen’e gider.Niran’da oradadır.Hala Esmer’den şüphelenmektedir.Esmer’le tartışır.Bu tartışma sanki kanlı bir savaşın sinyalidir.
  Bu arada Ender, Esmer’i ihbar eder.Çesen’in evine baskın yapan polisler Esmer’i tutuklar.Ender hemen Ezel’in evine gider ve zehrini orada akıtmaya devam eder.
  Durumu televizyondan öğrenen Ali,saklandığı evden çıkar,Ezel’i arar.İkisi bir araya gelip Esmer’i kurtarmanın yollarını ararlar.Ezel,son bir umutla Süleyman Çesen’e gider.Ancak O’nunla yaptığı konuşma Ezel için sürprizlerle doludur…
   
 4. 31 Aralık 2006
  Konu Sahibi : Elif
 5. Elif

  Elif Onur Üyesi Pro Üye

  Katılım:
  12 Temmuz 2006
  Mesajlar:
  30.924
  Beğeni:
  18.567
  Ödül Puanları:
  488
  Ender’in gözü dönmüştür.Ezel’i öldürmeye kararlıdır.Ezel,gücünün son demine kadar mücadele eder,ama astımın da etkisiyle sonunda tükenir..

  Öte yandan,Esmer,Ali’nin yardımıyla Rosa’yı Niran’ın elinden kurtarır.Ali,bu operasyonda Esmer’e tüm desteğini verir,ama yalnızlığa dayanacak gücü kalmamıştır.Gece gündüz içmeye başlar,bunalıma girmiştir.Bu zor günlerde Ezel sandığı Şebnem O’nun en büyük dayanağıdır.Esmer bunu anladığı için Şebnem’den gerçek kimliğini Ali’den saklamasını ister.

  Bu arada Ali’nin saklandığı eve gelen Şeref,O’na şaşırtıcı açıklamalar yapar.Üstelik bu sürprizlerin arkası da gelecektir.

  Niran ise Esmer’e olduğu kadar artık Süleyman Çesen’e karşıda intikam ateşi ile yanmaktadır.İntikam için hiç umulmadık İki kişi ile işbirliği yapmaya karar verir.Bunun için de adımları atmaya başlar…
   
 6. 10 Ocak 2007
  Konu Sahibi : Elif
 7. Yagmurun_kizi

  Yagmurun_kizi Çocuklarım benim herşeyim... Üye

  Katılım:
  11 Aralık 2015
  Mesajlar:
  6.652
  Beğeni:
  8.332
  Ödül Puanları:
  113
  çok guzeL bır dızı persembe gunlerını ıple cekıyorum :) bakalım ezo sınanın esmer oldunugu ogrenınce napcak
   
 8. 14 Ocak 2007
  Konu Sahibi : Elif
 9. Elif

  Elif Onur Üyesi Pro Üye

  Katılım:
  12 Temmuz 2006
  Mesajlar:
  30.924
  Beğeni:
  18.567
  Ödül Puanları:
  488
  Niran’ın ilk sürprizi Rosa için olur..Rosa’nın karşısına hiç ummadığı birini çıkarır..Bu kişi Süleyman Çesen’den de güçlüdür..Rosa adeta şokdadır..Tek destek isteyeceği kişi Esmer’dir..

  Oysa Niran’ın Esmer için de korkunç planları vardır..Bunun için “Paşa”dan yardım ister.. Niran’ın üçüncü sürprizini ise Ezel için hazırlar..Bütün bu gelişmeler sırasında Ali,Ezel’e ve Esmer’e karşı yaptıklarından bin kere pişman olur..Ancak,Ezel’e karşı olan duygularını engellemekte büyük güçlük yaşamaktadır..Bu da Esmer ile aralarında bir düşmanlığa yol açmak üzeredir..
   
 10. 22 Şubat 2007
  Konu Sahibi : Elif
 11. Emez

  Emez Guru Üye

  Katılım:
  12 Aralık 2006
  Mesajlar:
  1.286
  Beğeni:
  2
  Ödül Puanları:
  306
  ESMER’İN KABUSU

  Yiğit tinerciler tarafından bıçaklanır ve ameliyata alınır..
  Hastaneye gelen Ezel,Meral ve Selçuk la karşılaşır.İkisi de Ezel’i defterden silmiştir.Aslında,Meral Ezeli kaybetmemek için korkunç adımlar atmıştır ve bu sırrı içinde saklamaktadır.Bulgar’ la konuştuktan sonra Niran ilk hamlesini Avşar a yapar.O’nu tecavüz olayını bildiğini belli tehdit eder.İkinci hamleyi ise Bulgar’ a kızıyla ilgili dosyayı sunarak yapar.Bulgar, Niran dan aldığı dosyayla Ezel in peşine takılır.
  Ezel için korkulu saatler başlamıştır. Bu korkulu saatler Esmer in kabusu olacaktır.Ali ve Esmer’i ise şaşırtıcı büyük sürprizler beklemektedir.

  alıntıdır
   
 12. 8 Mart 2007
  Konu Sahibi : Elif
 13. Emez

  Emez Guru Üye

  Katılım:
  12 Aralık 2006
  Mesajlar:
  1.286
  Beğeni:
  2
  Ödül Puanları:
  306
  ESMER VE BULGAR KARŞI KARŞIYA

  İki adam Esmer’in evini basıp Ezel’i kaçırırlar.Durumu öğrenen Esmer hemen Ezel’i aramaya başlar. Aklına gelen ilk isim Niran’dır elbet.O’nun yolunu kesip bir viyadükten sarkıtarak sorgular.Niran’ın hayatı Esmer’in elleri arasındadır...
  Bu arada VAT ‘da esrarengiz kişilerce bir basılır ve Tarık öldürülür.Bu olayla Esmer bir kez daha çileden çıkar.
  Ali ise bir başka yönden Ezel’i aramaya başlar.O’nun yolu Rosa’ya gider.Adres bellidir..Bulgar...Esmer ve Bulgar’ın artık karşılaşma zamanı gelmiştir..Esmer,sevdiği kadını kaçıran Bulgar’la hesaplaşacaktır..Bu karşılaşma birçok olaya gebedir..Ancak bir umulmadık bir bela da Ali’nin başında vardır.
   
 14. 14 Haziran 2007
  Konu Sahibi : Elif
 15. Emez

  Emez Guru Üye

  Katılım:
  12 Aralık 2006
  Mesajlar:
  1.286
  Beğeni:
  2
  Ödül Puanları:
  306
  ŞOK GELİŞMELER

  Esmer,gerçek babası olduğunu iddia eden Eşref'e inanıp inanmamakta kararsızdır.Bunu kendi yöntemleriyle araştırır.Esmer,Ezel'e de Bulgar'ın babası olduğunu söyleyemez.Bulgar ise o kadar sabırlı değildir..

  Öte yandan Ali,eline geçirdiği Niran'ın arşivinden öldürülen eski nişanlısı Nazlı'nın katiline ulaşmak üzeredir.Bir tek Ali ,Niran'ın arşivinin peşinde değildir,Bulgar da bu önemli bilgilerin peşine düşer.

  Ezel de Meleğin hamile olduğunu açıklamasından sonra nasıl davranacağını bilemez. Esmer'e olan sevgisi ve vicdanının arasında kalır.

  alıntıdır
   
 16. 20 Ocak 2010
  Konu Sahibi : Elif
 17. hurrem

  hurrem iyilik güzellik Üye

  Katılım:
  13 Ekim 2007
  Mesajlar:
  2.563
  Beğeni:
  10
  Ödül Puanları:
  348
  Ya ne güzel diziydi bu. Hiç kaçırmazdım hele müziklerine bayılırdım. Kardeşim de ben izledikçe dalga geçerdi "hala bulamadın mı şu kaybolan yılları" diye. Keşke tekrarı çıksa..
   
 18. 18 Haziran 2010
  Konu Sahibi : Elif
 19. _masal_

  _masal_ ... Üye

  Katılım:
  30 Nisan 2009
  Mesajlar:
  3.962
  Beğeni:
  5
  Ödül Puanları:
  106
  keşkee.. keşke yayınlansa tekrardan.. çok güzel diziydi..