• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Kayinvalide ile yaşanirmi?

aozgecim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2020
27
4
Kizlar merhaba ben hem universite okuyorum hemde yaklasik 2 senedir bi erkek arkadasim var bu erkek arkadasim da dayimin esi yani yengemin kardeşi cok iyi bir cocuk tavsisesiyle tanistik 2 senedir iyiyiz ve seneye evlilik karari almak istiyoruz ama bi sorun var sevgilim tek erkek cocuk ve babasini kucuk yasta kaybetmis evlenirsek annesiyle yaşamamı istiyo dogal olarak. Kayinvalidemde kendi halinde iyi bir insan tabi duydugumuz kadar tek sikintilari ailecek cok detaycilar ve alinganlar simdi size soruyorum yasim 21 sevgilimin 26 ve o evlilik cagina geldigi icin bu iliskiyi uzatmadan bir ad koymak istiyor ben ise universite okuyorum hala kayinvalide ile yasamayi kabul etmelimiyim bana lutfen bir akil verin kadin tek aslinda bir nevi mecbur gibi bir durum var umaeim bu yaziyi okuyup bana akil verirsiniz cevaplayan herkese teşekkür ediyorum

Tescillicirkin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2018
1.539
3.599
Biz simdi ne kadar anlatsak evlenmeden anlasilmiyor kendimden biliyorum.o sevdigin adamdan gu gekiyor nefret ediyosun sirf ailesi yuzunden. Tartislmalarin haddi hesabi yok.evde surekli birinin olmasi seni rahattsiz etmeyecekse kabul et. Ama mesela bana batar.esimle evlenmek icin tek kalmak icin evlendim.ama aile hesapta yoktu.cok severek evlendim simdi sorsan tabiki seviyorum ama o buyuk ask kalmadi. Neden cunku surekli mudahale eden bir aile var. Soylemedende edemeyecegim evlenecegim gune kadar esimin ailesini gokten geldi saniridm.gorumcelerim kayinvalidemi meleke sanirdim.

Pembis Hayaller

Huzurla gel Kelebeğim ❤
Pro Üye
15 Ocak 2016
4.349
24.913
Daha iki gun once evlerimiz ayrı olmasına rağmen kv yüzünden babamın evine gittim bisey diyemiyecem

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 22-09-2020

Hamileliğimin 16. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 173 gün kaldı.

Bebeğinizn başı ve boynu artık daha dik ve düz bir hatta görülüyor. Önümüzdeki 3 ay boyunca daha çok kilo alacaksınız. Bunun sebebi bebeğinizin hızla büyümesi. Kilo artışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugün ultrasonda bebeğinizi baş parmağını emerken görebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 110 gr. - Yaklaşık boyu : 10.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Hulyaylmzalp

Tüm sevinçlerimi koydum önüme, baktım hepsi AİLEM
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2018
4.876
13.101
Yazinin icinde dikkatimi en cok ceken detayci ve alinganlar yazin oldu. Sana normal gelen bi konusman hareketin onlara batabilir bu da buyuk kavgalara sebep olur. Bu konuyu iyi dusun. Cunku kavgada hakli olsan da gozden cikarilacak kisi sen olabilirsin

aozgecim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2020
27
4
Evet ya ben bide cekilmez bir kziim yani igneyi degil cuvaldizi batiyorum kendime ben tahammul edemem ki sabirli bi insan olssm hadi neyse de kendimden de supheliyim bu karari vermekte beni cok yordu

Mistik hanim

🎶
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2019
1.790
3.372
Kizlar merhaba ben hem universite okuyorum hemde yaklasik 2 senedir bi erkek arkadasim var bu erkek arkadasim da dayimin esi yani yengemin kardeşi cok iyi bir cocuk tavsisesiyle tanistik 2 senedir iyiyiz ve seneye evlilik karari almak istiyoruz ama bi sorun var sevgilim tek erkek cocuk ve babasini kucuk yasta kaybetmis evlenirsek annesiyle yaşamamı istiyo dogal olarak. Kayinvalidemde kendi halinde iyi bir insan tabi duydugumuz kadar tek sikintilari ailecek cok detaycilar ve alinganlar simdi size soruyorum yasim 21 sevgilimin 26 ve o evlilik cagina geldigi icin bu iliskiyi uzatmadan bir ad koymak istiyor ben ise universite okuyorum hala kayinvalide ile yasamayi kabul etmelimiyim bana lutfen bir akil verin kadin tek aslinda bir nevi mecbur gibi bir durum var umaeim bu yaziyi okuyup bana akil verirsiniz cevaplayan herkese teşekkür ediyorum
Burda kayinvalide ile yaşamak yazın aratin

Pembis Hayaller

Huzurla gel Kelebeğim ❤
Pro Üye
15 Ocak 2016
4.349
24.913
Evet ya ben bide cekilmez bir kziim yani igneyi degil cuvaldizi batiyorum kendime ben tahammul edemem ki sabirli bi insan olssm hadi neyse de kendimden de supheliyim bu karari vermekte beni cok yordu
Lütfen ama lütfen kabul etme evlendikten sonra iş işten geçecek ve bizim ne demek istediğimizi anlayacaksın
En basiti eşinle oturup tv izlerken sakalasamayacaksin evinde istediğin gibi yemeğini yapıp kendi düzenini kuramayacaksin

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 22-09-2020

Hamileliğimin 16. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 173 gün kaldı.

Bebeğinizn başı ve boynu artık daha dik ve düz bir hatta görülüyor. Önümüzdeki 3 ay boyunca daha çok kilo alacaksınız. Bunun sebebi bebeğinizin hızla büyümesi. Kilo artışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugün ultrasonda bebeğinizi baş parmağını emerken görebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 110 gr. - Yaklaşık boyu : 10.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt