Kaynana kaynana çalı gibi kaynana

Didemb16

Oğlak ♑️
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.374
Kaynanamdan nefret ediyorum, dün eşimin Doğum günüydü, ona ben pasta yapacaktım fakat mesaj atıyor pastaneden alcam onu getir süpriz yapcaz, bende pasta yapmaktan vazgeçtim, akşam gider ayak bana laf soktu, ailem uzakta oturuyor bu haftasonu gelecekler uzun bir aradan sonra, kaynana elimize kendi yemediği çürük çarık şeyleri tutuşturur almıcam desende zorlar, güya iyilik yapıyor, tereyağ tutuşturdu elime, bende anne yenmiyor az koy dedim, nefretle bana dönüp bakalım misafirin gelince ne yapacaksın dedi, sanki market yokmuş gibi o kadar öküzüz veya fakiriz gibi bir avuç tereyağa muhtacız gibi, birşey demedim çıktık gittik, bugün de diyor niye kızdın akşam, bende böyle böyle dedin kırıldım dedim, sana birşey vermem artık senle uğraşmam ne halin varsa gör zaten bana düşman gibi bakıyorsun dedi, o kadının evine gitmek istemiyorum, Ne yüzle bakacaksa yüzüme

Esila09

Popüler Üye
Pro Üye
Emoji Skoru
10.983
Yazdim yazdim sildim
Kadinin size tereyagi vermesindeki kotu niyeti bir turlu bulamadim
Biraz sakin olun
Karsinizdaki dusman degil sevdiginiz adami yetistiren insan
Ilgilenmese yine iyi olmaz,her zmn suclu her zmn kotu. Tereyagi vermis, buyuk ihtimalle markettekilerden kat kat lezzetli ve guzel birsey vermis

Yukarı Alt