Kaynana kaynana çalı gibi kaynana

tuce_tuce

❤️❤️❤️❤️
Kayıtlı Üye
11 Mart 2013
16.468
22.161
Ya bunu dedi diye bu kadar kin beslenir mi, sanki boğazınıza çöküp çanınızı almaya çalışmış, anne iki aldır adam evde değil zaten, çok şükür o zamanlar da gelir diyip konuyu kapatacağınıza ayrıca kadın doktora götüreyim diyor sanki boşan oğlumdan ben ona besili inek alacam diyor, abartmayın bazı şeyleri, cahillik diye birşey var, şurada yazdıklarınızı okuyunca kim bilir siz ona neler yaptınız
Hiç birşey yapmadım zaten az görüşüyoruz . Ayrıca bu en basit olay herşeyi buraya yazayım mı şimdi ?

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 29-12-2019

Hamileliğimin 35. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 37 gün kaldı.

8. ayına gelen bir bebeğin sindirim sistemi tam olgunlaşmadığı ve hala bağımlı bir halde olduğu için doğmuş bir bebekten daha fazla kilo verme eğilimi vardır. Bir çeşit önlem olarak 8 aylık cenin, erken doğuma karşı annesinden aldığı bir miktar besini saklar. 16. ve 40. haftalar arasında nefes aldığınızda %15-20 daha fazla oksijen akciğerleriniz tarafından alınır. Hamileliğinizin son haftalarında uzun yolculuklara çıkmamalısınız.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2490 gr. - Yaklaşık boyu : 46.2 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

tuce_tuce

❤️❤️❤️❤️
Kayıtlı Üye
11 Mart 2013
16.468
22.161
Ya bunu dedi diye bu kadar kin beslenir mi, sanki boğazınıza çöküp çanınızı almaya çalışmış, anne iki aldır adam evde değil zaten, çok şükür o zamanlar da gelir diyip konuyu kapatacağınıza ayrıca kadın doktora götüreyim diyor sanki boşan oğlumdan ben ona besili inek alacam diyor, abartmayın bazı şeyleri, cahillik diye birşey var, şurada yazdıklarınızı okuyunca kim bilir siz ona neler yaptınız
Ayrıca da söylemeden edemeyeceğim oğlu savaştaydı oğluma birşey olur mu diye korkmak bana destek olmak yerine çocuk derdine düşüp geline oğluma gerek yok seni doktora göreyim demek çok mu normal geliyor size bilemiyorum ama bana normal gelmiyor . Her an kapı çalacak allah korusun şehit haberi gelecek diye bekledik biz. Nefret ediyorum demedim sevmiyorum kimse kimseyi sevmek zorunda değil bence oda beni sevmeyebilir bundan doğal birşey de yok

8. ayına gelen bir bebeğin sindirim sistemi tam olgunlaşmadığı ve hala bağımlı bir halde olduğu için doğmuş bir bebekten daha fazla kilo verme eğilimi vardır. Bir çeşit önlem olarak 8 aylık cenin, erken doğuma karşı annesinden aldığı bir miktar besini saklar. 16. ve 40. haftalar arasında nefes aldığınızda %15-20 daha fazla oksijen akciğerleriniz tarafından alınır. Hamileliğinizin son haftalarında uzun yolculuklara çıkmamalısınız.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2490 gr. - Yaklaşık boyu : 46.2 cm. (Baştan Topuğa)

Blueberrytimes

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2015
5.604
8.144
Ayrıca da söylemeden edemeyeceğim oğlu savaştaydı oğluma birşey olur mu diye korkmak bana destek olmak yerine çocuk derdine düşüp geline oğluma gerek yok seni doktora göreyim demek çok mu normal geliyor size bilemiyorum ama bana normal gelmiyor . Her an kapı çalacak allah korusun şehit haberi gelecek diye bekledik biz. Nefret ediyorum demedim sevmiyorum kimse kimseyi sevmek zorunda değil bence oda beni sevmeyebilir bundan doğal birşey de yok
Bakın normal demedim, bunun cevabı verilir geçilir, ama sizin sevmemenizin gerekçesi olacak şiddetde birşey değil, afrinde olabilir oğlu, oğluna birşey olsa sizden daha mı az yanacak, birine birşey olsa kalp krizinden giden anne baba çok duydum eş hiç denk gelmedi, eşin hemen de evlendiğini sevgili edindiğini gördüm, o yüzden ben karalar bağlarken kadının derdi de bu demeniz yeterli gelmedi onu söyledim, neyse bebiş bekliyorsunuz sağlıkla alın kucağınıza ama sizde amatör kvsiniz, kim bilir ne cahillikler yapacaksınız istemeden, yaşayıp görmek lazım.

tuce_tuce

❤️❤️❤️❤️
Kayıtlı Üye
11 Mart 2013
16.468
22.161
Bakın normal demedim, bunun cevabı verilir geçilir, ama sizin sevmemenizin gerekçesi olacak şiddetde birşey değil, afrinde olabilir oğlu, oğluna birşey olsa sizden daha mı az yanacak, birine birşey olsa kalp krizinden giden anne baba çok duydum eş hiç denk gelmedi, eşin hemen de evlendiğini sevgili edindiğini gördüm, o yüzden ben karalar bağlarken kadının derdi de bu demeniz yeterli gelmedi onu söyledim, neyse bebiş bekliyorsunuz sağlıkla alın kucağınıza ama sizde amatör kvsiniz, kim bilir ne cahillikler yapacaksınız istemeden, yaşayıp görmek lazım.
Kimin ne kadar cahil olduğunu görüyoruz rahat olun siz

Alonya03

❤👦👶❤
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2018
2.344
3.729
Benim kaynana kendisi yapıyor tereyağ vermiyor çok sevdiğimi bildiği halde.Keske verse kıymetli de bişey.😂Marketten her ay 30-40 liralık alıyoruz.Siz sırf kaynana olduğu için bilenmissiniz kadına bana öyle geldi yani.Oğluna doğum günü için pasta da almış.Bizimkiler sözle bile kutlamazlar oğullarının doğum gününü.Degişsek mi kaynanalari acaba 😂

Belissima77

Amaca giden yolda herşey mübahtır
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2015
4.869
2.576
Bence sen kv nefret etmek için bahane arıyorsun gibi. Versin tereyağ nolcak en kötü ihtimal çöpe atarsın. Kafaya takılacak şey değil yani.

CiNNET NUR

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2019
2.599
11.341
Ya kızın önceki konularını bilmeden zımbır zımbır yorum yapmayın.
Başka zaman aman önceki konularında şöyle diyordun şimdi neden böyle diyorsun dedektifligine bürünürken şimdi bakıyorum da herkes ateşlenmiş aoooovvv

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 17-03-2020

Hamileliğimin 24. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 116 gün kaldı.

Bebeğinizin cildi sadece kırışmış değildir, ince olduğu için bebeğinizin cildi ayrıca şeffaftır. Bundan dolayı şimdilerde eğer bebeğinizi görebilseydiniz, bebeğinizin kemiklerini, organlarını, kan damarlarını, derisinin altında görebilirdiniz. Bebeğinizin akciğerleri gelişiyor. Alveoller (akciğer kesecikleri) oluşuyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 640 gr. - Yaklaşık boyu : 30.1 cm. (Baştan Topuğa)

Casper25

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2018
3.118
7.723
Ya kızın önceki konularını bilmeden zımbır zımbır yorum yapmayın.
Başka zaman aman önceki konularında şöyle diyordun şimdi neden böyle diyorsun dedektifligine bürünürken şimdi bakıyorum da herkes ateşlenmiş aoooovvv
Valla cinnetnurcum konu sahibi inanilmaz takintili olmus kaynana konusuna. Bence acilen kaynanayi birakmasi lazim. Eski yeni farketmez. Surekli kaynana temali konular aciyor. Gencligine yazik valla. Kaynanami gunahim kadar sevmem yaptiklari hakkinda konu acsam zibilyon tane konum olurdu. Ama gerek var mi? Yok bence. Fazla dusunmemek, takmamak lazim. Yuvayi huzurlu tutmak lazim. Ne gerek var kaynana da kaynana demeye ki? Cok sikayetciyse gorusmesin sık sık. Ben senede bir en fazla 2 kez gidiyorum evine. Uzak sehirlerdeyiz diye. En fazla da bir seferde 5 gun kaldim simdiye kadar. Ama aramam bile kadini mesela. Bi 3 ay once bi de bu bayramda aradim en son. O oldu iste. Hoslanmiyorum cunku kendisinden. Arama mesafe koyuyorum ki takmayim yaptiklarini. Hastalik sahibi olunuyor yoksa.
Ve bazen gercekten cok onemsiz seyleri takiyor konu sahibi. Amaan deyip sallamasi lazim artik bazi seyleri.

Yukarı Alt