Kaynana kaynana çalı gibi kaynana

tuce_tuce

❤️❤️❤️❤️
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
18.226
Ya bunu dedi diye bu kadar kin beslenir mi, sanki boğazınıza çöküp çanınızı almaya çalışmış, anne iki aldır adam evde değil zaten, çok şükür o zamanlar da gelir diyip konuyu kapatacağınıza ayrıca kadın doktora götüreyim diyor sanki boşan oğlumdan ben ona besili inek alacam diyor, abartmayın bazı şeyleri, cahillik diye birşey var, şurada yazdıklarınızı okuyunca kim bilir siz ona neler yaptınız
Hiç birşey yapmadım zaten az görüşüyoruz . Ayrıca bu en basit olay herşeyi buraya yazayım mı şimdi ?

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 27-12-2019

Hamileliğimin 13. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 194 gün kaldı.

Bebeğinizin bağırsakları artık karın bölgesinde. Bebeğinizin cildi artık pembe ve hasas bir durum almıştır. Geçen 2 ayda olduğu gibi kendinizi normalden daha yorgun hissetmeye devam edeceksiniz. Vücudunuzu dinleyerek, ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda dinlenebilmek için programınızda ayarlamalar yapın.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 26 gr. - Yaklaşık boyu : 54 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

tuce_tuce

❤️❤️❤️❤️
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
18.226
Ya bunu dedi diye bu kadar kin beslenir mi, sanki boğazınıza çöküp çanınızı almaya çalışmış, anne iki aldır adam evde değil zaten, çok şükür o zamanlar da gelir diyip konuyu kapatacağınıza ayrıca kadın doktora götüreyim diyor sanki boşan oğlumdan ben ona besili inek alacam diyor, abartmayın bazı şeyleri, cahillik diye birşey var, şurada yazdıklarınızı okuyunca kim bilir siz ona neler yaptınız
Ayrıca da söylemeden edemeyeceğim oğlu savaştaydı oğluma birşey olur mu diye korkmak bana destek olmak yerine çocuk derdine düşüp geline oğluma gerek yok seni doktora göreyim demek çok mu normal geliyor size bilemiyorum ama bana normal gelmiyor . Her an kapı çalacak allah korusun şehit haberi gelecek diye bekledik biz. Nefret ediyorum demedim sevmiyorum kimse kimseyi sevmek zorunda değil bence oda beni sevmeyebilir bundan doğal birşey de yok

Bebeğinizin bağırsakları artık karın bölgesinde. Bebeğinizin cildi artık pembe ve hasas bir durum almıştır. Geçen 2 ayda olduğu gibi kendinizi normalden daha yorgun hissetmeye devam edeceksiniz. Vücudunuzu dinleyerek, ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda dinlenebilmek için programınızda ayarlamalar yapın.

lonelybuthappy

always alone never lonely
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4.239
Bana tereyağı veren kaynananın ellerinden öperim

Blueberrytimes

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7.823
Ayrıca da söylemeden edemeyeceğim oğlu savaştaydı oğluma birşey olur mu diye korkmak bana destek olmak yerine çocuk derdine düşüp geline oğluma gerek yok seni doktora göreyim demek çok mu normal geliyor size bilemiyorum ama bana normal gelmiyor . Her an kapı çalacak allah korusun şehit haberi gelecek diye bekledik biz. Nefret ediyorum demedim sevmiyorum kimse kimseyi sevmek zorunda değil bence oda beni sevmeyebilir bundan doğal birşey de yok
Bakın normal demedim, bunun cevabı verilir geçilir, ama sizin sevmemenizin gerekçesi olacak şiddetde birşey değil, afrinde olabilir oğlu, oğluna birşey olsa sizden daha mı az yanacak, birine birşey olsa kalp krizinden giden anne baba çok duydum eş hiç denk gelmedi, eşin hemen de evlendiğini sevgili edindiğini gördüm, o yüzden ben karalar bağlarken kadının derdi de bu demeniz yeterli gelmedi onu söyledim, neyse bebiş bekliyorsunuz sağlıkla alın kucağınıza ama sizde amatör kvsiniz, kim bilir ne cahillikler yapacaksınız istemeden, yaşayıp görmek lazım.

tuce_tuce

❤️❤️❤️❤️
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
18.226
Bakın normal demedim, bunun cevabı verilir geçilir, ama sizin sevmemenizin gerekçesi olacak şiddetde birşey değil, afrinde olabilir oğlu, oğluna birşey olsa sizden daha mı az yanacak, birine birşey olsa kalp krizinden giden anne baba çok duydum eş hiç denk gelmedi, eşin hemen de evlendiğini sevgili edindiğini gördüm, o yüzden ben karalar bağlarken kadının derdi de bu demeniz yeterli gelmedi onu söyledim, neyse bebiş bekliyorsunuz sağlıkla alın kucağınıza ama sizde amatör kvsiniz, kim bilir ne cahillikler yapacaksınız istemeden, yaşayıp görmek lazım.
Kimin ne kadar cahil olduğunu görüyoruz rahat olun siz

Alonya03

İkinci oğluşum geliyor inşaallah :)
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2.153
Benim kaynana kendisi yapıyor tereyağ vermiyor çok sevdiğimi bildiği halde.Keske verse kıymetli de bişey.😂Marketten her ay 30-40 liralık alıyoruz.Siz sırf kaynana olduğu için bilenmissiniz kadına bana öyle geldi yani.Oğluna doğum günü için pasta da almış.Bizimkiler sözle bile kutlamazlar oğullarının doğum gününü.Degişsek mi kaynanalari acaba 😂

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 20-07-2019

Hamileliğimin 36. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 34 gün kaldı.

Göbek kordonundaki işlemler bebeğin yavaş gelişen sindirim sistemini doğumdan önce daha gereksiz hale getirmiştir. Doğumdan sonra çocuk 3-4 yaşlarına gelene kadar bu sistem hala tam olgunlaşmamış olacaktır. Bu noktadan sonra büyümenin son dönemine girilir. Bu dönemde artık bebek doğuma hazırlanır. Bebeğinizin boyu yaklaşık 32-34 cm. civarında ve ağırlığı yaklaşık 2400-2600 gr. aralığında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2700 gr. - Yaklaşık boyu : 47.4 cm. (Baştan Topuğa)

Belissima77

Amaca giden yolda herşey mübahtır
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2.390
Bence sen kv nefret etmek için bahane arıyorsun gibi. Versin tereyağ nolcak en kötü ihtimal çöpe atarsın. Kafaya takılacak şey değil yani.

CinnetNur Delirdi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3.143
Ya kızın önceki konularını bilmeden zımbır zımbır yorum yapmayın.
Başka zaman aman önceki konularında şöyle diyordun şimdi neden böyle diyorsun dedektifligine bürünürken şimdi bakıyorum da herkes ateşlenmiş aoooovvv

Pinkflambe

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.506
Başka zaman aman önceki konularında şöyle diyordun şimdi neden böyle diyorsun dedektifligine bürünürken şimdi bakıyorum da herkes ateşlenmiş aoooovvv
Üyenin profili gizli, bakamıyoruz ki eski konularına

Casper25

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4.461
Valla cinnetnurcum konu sahibi inanilmaz takintili olmus kaynana konusuna. Bence acilen kaynanayi birakmasi lazim. Eski yeni farketmez. Surekli kaynana temali konular aciyor. Gencligine yazik valla. Kaynanami gunahim kadar sevmem yaptiklari hakkinda konu acsam zibilyon tane konum olurdu. Ama gerek var mi? Yok bence. Fazla dusunmemek, takmamak lazim. Yuvayi huzurlu tutmak lazim. Ne gerek var kaynana da kaynana demeye ki? Cok sikayetciyse gorusmesin sık sık. Ben senede bir en fazla 2 kez gidiyorum evine. Uzak sehirlerdeyiz diye. En fazla da bir seferde 5 gun kaldim simdiye kadar. Ama aramam bile kadini mesela. Bi 3 ay once bi de bu bayramda aradim en son. O oldu iste. Hoslanmiyorum cunku kendisinden. Arama mesafe koyuyorum ki takmayim yaptiklarini. Hastalik sahibi olunuyor yoksa.
Ve bazen gercekten cok onemsiz seyleri takiyor konu sahibi. Amaan deyip sallamasi lazim artik bazi seyleri.

Yukarı Alt