Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

KAYNANALAR KISKANIRMI ?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Officalmm tarafından 16 Eylül 2018 13:38 başlatılmıştır.

16 Eylül 2018 13:38
    Konu Sahibi : Officalmm
  1. Officalmm

Officalmm Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Ödül Puanları:
    3
    Meraba arkadaşlar benim cok kafam karıştı eşim benim yanıma geldiği zaman benle şakalastığı zaman kaynanmın yüzü asık ve sinirli oluyo eşim bana laf atyo şakalaşıyo kaynanam susn başım ağrıyo diyo sesimiz bile bizim duycağımız kadar çıkıyo odada hadi onu geçtim eşim onunlada şakalaşmaya çalışlıyo bu sefer onuda ya tersliyo yada kısa kısa cevaplar veriyo bazen işimz bitiyo otryoruz hep beraber iş yoken bana iş çıkartıyo eşim yanıma gel film izleyelim diyo bi ara eşim askerden geldi izine sabah kalkar kahvaltı hazırlar yemeğimizi yedikten sonra temzilk toz silme vs işimi yapar Otururuz evdede 3 görümcem var 5. Odayıda kaynanam sen yap diyo eşimde kardeşine dyoki bu seferlik sen yap yengen her zaman yapıyo işi paylaşın bu sefer dyo o bulaşık toz supurge yaptı sende koltukları düzlt diyo bu sefer annesi kızıyo kürtçe bi şeyler söylenip duruyo beni hep tersylyo kozgn bakyo onunla eşim yoken şakallrız güleriz konusuruz yeri gelir işi bile beraber yaparız ama eşim evde olduğunda tam tersi şaka yapmaya çalışıyroum beni terslyo yemek yapıcm yapma dur off diye napıcam kızlar bi fikir verin ? eşimlede aram bozlck diye korkyrum ☹️☹️

-Mihrimah bunu beğendi.
  2. 16 Eylül 2018 13:40
  3. masraf

masraf Deli ruh hali iyi gelir ama biz cok abarttik. Üye

Ödül Puanları:
    163
    Aynı evde misiniz?

-Mihrimah bunu beğendi.
  4. 16 Eylül 2018 13:43
  5. VEdeGEo

VEdeGEo Deist ÜZGÜN Üye

Ödül Puanları:
    128
    Kıskanır kuzum kıskanmaz mı
    Gelinde kıskanır kaynanada
    Bunlar daha leleler bunların birde loloları var:KK66:

Bittercoffee, ncarenot, Mrymokay25 ve diğer 13 kişi bunu beğendi.
  6. 16 Eylül 2018 13:43
  7. Officalmm

Ödül Puanları:
    3

Evet aynı evde oturuyoruz

Mrymokay25 ve -Mihrimah bunu beğendi.
  8. 16 Eylül 2018 13:45
  9. Helenra

Helenra Guru Pro Üye

Ödül Puanları:
    353
    İşe evi ayırmakla başlayın bir daha suratsız kvnizin kıskançlık krizlerini çekmezsiniz.

Bittercoffee, Arya_Stark01, COLIN ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  10. 16 Eylül 2018 13:46
  11. Officalmm

Ödül Puanları:
    3

Ama ben ona iyi niyetli yaklaşıyrum eşimle şakalşyruz oda ole ama eşim benm yanıma geldiği zaman o güler yüzlü kadın gdiyi suratı asık ters cevap veren biri geliyo eltime ole guzel davrnyo ki eltimi benim yanımda örnek bile gösterdi

yakamoz_81 bunu beğendi.
  12. 16 Eylül 2018 13:47
  13. Officalmm

Ödül Puanları:
    3

Eşim istemyo çok kez ağldm sinir oldum eşimde gördu ama istmiyo ayrı eve çıkmak

14. 16 Eylül 2018 13:48
  15. Janet Jak Esim

Janet Jak Esim Durme, durme querido hijico Üye

Ödül Puanları:
    343
    Allah aşkına cümbür cemaat aynı evde nasıl yaşıyorsunuz ben hayret ediyorum?!
    Neden yani?

16. 16 Eylül 2018 13:48
  17. Helenra

Helenra Guru Pro Üye

Ödül Puanları:
    353
    Bu ne böyle sürü sepet mi yaşayacaksınız?
    Madem anasından ayrılmayacaktı evlenmeyecekti de evlenmeyi biliyor ama.
    Eltinizi de size örnek göstermiş kvniz bir kötü davransanız kvnize sizden iyisi olmaz.

18. 16 Eylül 2018 13:48
  19. anne_3535

anne_3535 Üye Üye

Ödül Puanları:
    18
    bazı kaynanalarda var malesef, sanırım eşlerinden görmedikleri için kıskanıyorlar...şahsen ben öyle bir durum olsa, daha çok mutlu olurdum...birbirlerini sevsinler, şakalaşsınlar, öpsünler, sarılsınlar...bir anne daha ne istesinki...sevdiği kadınla mutlu olması, beni daha çok mutlu eder...ayrıca gelinim olcak kızın iş yapmasınada gerek yok, ben oğluma hiç bir iş yaptırmıyorum, oda benim kızım olacaksa, kızımada iş yaptırmam...

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.