Kaynanalarınız nasıl karakterde?!

Mlscm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2020
9
3
30
Arkadaşlar 3,5 yıldır evliyim kaynanama alışamadım bakışları davranışları hoşuma gitmiyor soğuk geliyor eltim var 14 senelik evli zamanında ona çok çektirmiş aldırma o öyle diyor normalde konuşur EDERİM ama arada soğukluk var hep ne yapabilirim kafaya takmamak orta yolu bulmak için

Maviiiiiiiii

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2019
464
1.945
sevdiginiz bir teyze diye düsünün. Galiba bilinc altinda herkez de kayinvalide kötü biri olarak kayit ediliyor öyle olsa ya da olmasa. Onunla yakin olmak zorunda degilsiniz onunla evlenmediniz. Sayginizii ve mesafenizi korudugunuz süre kolay bir sekilde yasiyabilirsiniz diye düsünüyorum... :)))))

ince bilek

Hiç kimse görmek istemeyen kadar kör değildir
Pro Üye
16 Temmuz 2010
20.171
39.560
Kayınvalidem nasıl karakterde mi??
Yorumlayabileceğim bir karakteri olsa keşke ne güzel olurdu

Safsarisin

🤰👼 Bir oğluş geliyormuş 🤲 🧿 💙
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2018
10.261
13.360
Bir karakteri olsaydı bende yukardaki arkadaş gibi yorumlardim derdim de yok ki. Satmış herhalde ya sa kaybetmiş 🤣

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 19-07-2020

Hamileliğimin 39. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 7 gün kaldı.

Bebeğinizin derisinin rengi, kırmızımsı ve pembemsi tondan, beyaz ve mavimsi pembe tonuna doğru değişmeye başladı. (bebeğinizin cildi koyu tonlarda olcak olsa bile) Bebeğinizin cildinin rengindeki değişikliğin sebebi cildinin altında depolanan yağın kalınlığının artmasıdır. İshal, bulantı ve hazımsızlık doğum işaretleri olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3200 gr. - Yaklaşık boyu : 50.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

slnkhrmn008

iyi düşün iyi olsun!
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2016
8.140
22.367
İyidir benimki, ama kayınvalide gelin olduğumuzdan ne biliyim ilişkimiz çok bal kaymak değil. Komşu teyze olsaydı çok severdim yanaklarını mıncırırdım ama kayınvalide olunca pek mıncırılmıyor :) saygıda kusur etmim yeter diyorum ben de.

Sirinhanim

İnsanlar hayal kirikligidir😔
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Mart 2020
1.393
2.190
Arkadaşlar 3,5 yıldır evliyim kaynanama alışamadım bakışları davranışları hoşuma gitmiyor soğuk geliyor eltim var 14 senelik evli zamanında ona çok çektirmiş aldırma o öyle diyor normalde konuşur EDERİM ama arada soğukluk var hep ne yapabilirim kafaya takmamak orta yolu bulmak için
Benimkini tarif edemem bulunmaz bı model çünkü anlatılmaz yasanirda diyebilirim o kadarki küsüm görüşmuyorum iki seneye yakındır.

hederahelix

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2020
473
1.235
Evliliğin 4.ayında beni çileden çıkarabilen bir karaktere sahip.
Oğlunun ve kızının sadece kendine ait olduğunu düşünüyor.Elinden gelse ikisini de cam fanusa koyar kimselere göstermez.

sena zeynep

Fazla kilo almadan gelsin Bebiş👣gncl:62.5hedef:65
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Mart 2015
4.159
8.850
33
İyidir severim dedikodusu yok bize karışmaz etmez.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 19-11-2020

Hamileliğimin 22. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 130 gün kaldı.

Bu noktada bebeğiniz çok zayıf, yalın durumda. Vücut ağırlığında sadece %3,5 oranında yağ bulunuyor. Bu oran önümüzdeki hafta ve aylarda değişecek. Bebeğinizde biriken yağlar doğumdan sonra gıda ve enerji olarak bebeğiniz tarafından kullanılacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 470 gr. - Yaklaşık boyu : 26.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Sare90

Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2019
189
536
30
İyidir severim kendisini. Ama bazen çok meraklı olup herşeyi sormaya başlıyo. Ya sana nee dememek için zor tutuyorum kendimi :confused:

kahvesizasla91

Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2020
152
136
29
Çok hanımefendi.. Lafları konduraklı Akıl vermeyi sever. Güçlü.. Sevimlii .. Oğluna çok düşkün. . oğluna çok düşkün.. oğluna çok düşkün.. iyi niyetli.. oğluna çok düşkün.. :KK70: Bazı şeyler istediği gibi olsun istiyo. tekgelinim yapıp yapabilcegi seylertek bana olacagı ıcın kırmak ıstemıyorum istemesem de dedigini uyguluyorum. Sozleri cok mantklı görmüş geçirmişşş . ılk başta uygulamasam da sonradna her dediği çıkann birii..
ha söylemişmiydim oğluna çok düşkün.. :KK70: Bzen kıskanıyorum ilişkilerini çünkü ogluda ona çok düşkün.. Ama alıştım normal bakarsan bi süresonra normal karşılıyorsun...
öylee iştee. Mutlu olmayı bilirsen çoık kötü şeyleri bile kendine göre iyiye çevirebiliyorsun ( çok aşırı ciddi meseleler hariç )

upsydaisyy

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2014
1.119
249
2 yıldır hala çözemedim kendisini belki de henüz resmi olarak kaynanam olmadığı içindir whshhshs çok mu akillisin çok mu safsın çok mu iyisin çok mu politiksin evlenmeden gerçek yüzünü göstermeyecek galiba kaynana 😂😂😂

Ruhum Buruk

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2019
1.780
4.731
32
4.5 yok olacak hala su karakter diyemem.Musterimken nasil severdimmm.Oglu evlenme teklifi ettiğinde kabul etmemde kvmin etkisi büyüktü oyle güvenir severdim.Evlendikkkk Allahimm bu kadin kimm?Nerde o masumm korkak ince ruhlu kadın 😳Ben hala şoktayım sorma banaa yaram derin de🤣

Rosemiracle

Hayat bir gün o da bugün 🙃
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2019
1.387
1.503
Çok gorusmeyiz en baştan beri öyleydik yapı gereği biraz soğuk ve kadın biraz susmali sabretmeli yeri geldiğinde kocasını çekmeli hesap sormamali tarzında dusunenlerden ki ben hiç öyle değilim 😅 ama kayinpederim valla arkadaşım gibi anlaşırız süperdir ben biraz da benim ailemin yaşlarina göre çok daha büyük olmalarından dolayı bir laf da etseler büyüktür diyorum çok takmıyorum sonuçta ben de o yaşta olsam kim bilir nasıl bir yapıda olurdum yapıcilar ben ne cektiysem oğullarından çektim bosaniyoruz ama ailesini hala severim abisini eltimi falan herkesin imtihanı farklı galiba benim ailelerden yana çok şansım vardı esten yana olmadı

limonlucayy

İnsana rast gelesiniz!
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Mart 2018
452
370
Bulunmaz hint kumaşı zannediyor kendisini hasbam. Ben mesafeli durdukça da kuduruyor.

Eşimin güzel hatrı olmasa bir dk yüzüne bakmam. Sevdiğim adamı doğurmuş mecbur görüyoruz.

PeRRieR

👶09.03.2020😍06.12.2009🧒
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2019
3.128
4.449
İnanılmaz şakacıdır. Bazen cok ağır şaka yaparsa bende karsılık verırım guler geceriz. Severim ya cok destegı oldu kadıncagızın bize hem maddi hem manevi. Yani diyeceğim o ki asla kotulugumuzu ıstemez iste bu benim ona guvenmem ve sevmem İcin en buyuk nedendir bütün güzel kapıları acan 🙏en olumlu yorum benımkimi oldu Aceba🙄

Secita_

Dünya simsiyah ama ben pembe görmek istiyorum. 🌸🌸🌸
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Mart 2020
768
3.680
24
Daha 3 aylık evliyim kızına nasıl davranıyorsa aynı bana da öyle davranır bende bunun rahatlığı ile oraya gittiğimde kendi ailemdeymiş gibi mutfağa girerim oturur sohbet eder espri yaparım gülüşürüz Kayınpederimde öyle geçen sırf a bu peynir ne güzelmiş dedim diye üşenmemiş yarımsaatlik yol gitmiş almış koştur koştur geldi size peynir getirdim diye. Allaha şükür iyi insanlara düştüm bir kere surat eğdiklerini görmedim bende hep gider gider yanaklarını sıkarım sarılırım yabancı görmesinler beni diye. Karakter meselesi Allah iyi insanlarla karşılaştırsın herkesi.