Kaynanasını Sevmeyenlerin Kulübü

koylu___kuzu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Ben de katılayım bu kulübe =)
Kaynanamın hayatında benimle ilgili sıkıntıları var! :p
Sürekli kendisiyle beni kıyaslıyo..
Kocam bana jest yapsa, ah babası bana hiç yapmazdı bile diyebiliyo
:KK70: Enteresan bir kadın.. Sevemedim gitti valla..
benim ki de hep kullanır bu cümleyi. Adamcağız hiç sevememiş ki mecburiyetten almış bacısı kayın validemin abisine aşık olunca ya kızımızı alırsın ya da vermeyiz demişler. çok düzgün bi adam olduğu için bunca yıl idare etmiş adamcağız da.

-Asmin-

’ Nur içinde yatsın o kırılan heves..’’
Pro Üye
Emoji Skoru
105.249
benim ki de hep kullanır bu cümleyi. Adamcağız hiç sevememiş ki mecburiyetten almış bacısı kayın validemin abisine aşık olunca ya kızımızı alırsın ya da vermeyiz demişler. çok düzgün bi adam olduğu için bunca yıl idare etmiş adamcağız da.
Benim kp de sessiz sakin biri..
kaynana ama tam tersi..
bide oğlunun yanında beni seviyomuş gibi hallere bürünmüyo mu..
deli ediyo beni..
kaynanasıyla iyi anlaşan insanlara da çok imreniyorum...:KK66:

derandiren

Ela'M...
Pro Üye
Emoji Skoru
16.445
Nişanlıyken eltim ve kaynanamdan çok çektim,herşeyi kursağımda bıraktılar. Şu an eltim her ne kadar yalakalık yapıp konuşmaya çalışsada yüz vermiyorum,ama maaleeef kaynanacığımla az da olsa konuşmak zorunda kalıyorum.Kaynanamda benden nefret etmesine rağmrn eşimin yanında ah kızım vah kızım demiyormu sinir oluyorum:KK11:
Kayınbabam sağolsun öz babam kadar severim o olmasa kaynanam çiğ çiğ yerdi beni. Allah herkesin gönlüne göre versin

irayze42

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
90
Nefret ötesi nefret ediyorum kv.den bende kayinpeder yok o yüzden bütün ipler kv.de. Allah kurtarsin beni o şirret kadından neler çektirdi neler... hala kocam la tek kavga nedenimız.. zaten kocam la hiç düzelmdi ki aramız...

-Asmin-

’ Nur içinde yatsın o kırılan heves..’’
Pro Üye
Emoji Skoru
105.249

Eslemm222

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
103
Benimkide herşeye karışıyo aynı evdeyiz bi türlü kurtulamadım şundan sahip çıkan olsa hemen bırakıp gitcemde olmuyo işte ne anam var ne babam basimda arkamda kimsem olmayınca herkes eziyor:KK61:

Belllla

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Ya bizim kaynana ISe lafını bılmıyo aha bu su gibi gösteriyor bizi çok kaba kaba gülüşler soğuk şakalar ve evlat ayırıyo büyük oğlunu sürekli ayırıyo övmekten olucek onu karısını hem arkadan söylüyor yüzüne bi gorsenız nasıl yalaka çok samimiyetsiz bi kadın

Yukarı Alt