Kaynanasiyla küs olan varmi aranizda ?

hanim_aga

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Arkadaslar aranizda Kayinvalidesiyle küs konusmayan varmi ?? ne gecti aranizdan küstünüz ??

yexsxil erik

Kamille
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
ben evli degilim kaynanamda yok ama
cevremde gördügüm kadariyla küs olan cok bayan var..
cokmu kötü bu kaynanalar :uhm:

baxgxcan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
12
küs değilimde tavır yapıyorum....anlasın hatasını diye amaaaan sebepmi uzun mesele kaynana gelin küslüğüne sebepmi olur herşey sebep işte...
kaynana pamuk olup rafa çıkmış düşmüş gelinin kafasını yarmış dimi yani...

hanim_aga

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Onlarda ne anlar ya taviri. Bende basta tavir yaptim mesefa koydum sabrimi tasirdilar konusmuyorum artik . Esimde kavga etti onlarla . Beni destekliyor ama esmin aylesi iste kendisi bu durumdan mutsuz oldugunu biliyorum. Ama artik bir yere kadar

baxgxcan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
12
eşin arkandaysa hiç korkma
öyle bi anlarlarki tavırdan
ben anlatırım valla 15 yıllık gelinim neler geldiiiii neler geçti tırsıtırım vallaaaa attırmasınlar kafa tasımı oğlularını fişşekler gönderirim üstlerine bana deli gelin diye ad takmayı gösteririm onlara ( HAKSIZDA DEYİLYA ZAVALLI KARI...)

xinya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
ben nişanlıyım ve nişanlımda askerde ama yakın ark saolsun nişanlım gönderiyor bize dışarı çıkıp dolaşmam için tek gitme diye neyse iştebigün kaynanamın kulağına gitmiş bana tlf açıp bağırmaya başladı benim oğlum salak değil diye bende lafını bil konuş benimle nasıl konuştuğunun farkında değilsin sanırım ve ayrıca bana sesini yükseltcek yetkiyide kimden alıyosun sen bidahada benimlemuhatap olma sakın dedim kapattım suratına tlf 1 aya kadın konuşadım sonra nişanlımda sinirlenmiş oda bağırıp çağırmış ben gönderiyorum sen ne hakla benim nişanlıma bağırırsın vsss diye sonra 1 ay sonra kaynanam bizegeldiözür diledi bence uzatmadım daha fazla nişanlım arda kalmasın ama iyideyaptım kendimiezdirseydim orda hep öyle giderdi şimdi o saygılı ben saygılı gidiyoruz

hanim_aga

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Desene olan Eslermize oluyor arada kalanlar onlar. Ama diyorum ya bizim canimiz yokmu yaaa sus sus sus bir yere kadar kocanin hatirina .Alla alla bizim canimiz yokmu bu yastan sonra neden baskalari yönlendircekmis benim hayatimi. Hayir Ogularini paylasamiyorlarsa ne diye evlendiriyorlar...
Artik onlarinda olgunlastigini bir yuvalari oldugunu kabullenmeleri lazim ama nerdeeee...
Gidip gelip laf duymaktan biktim bide lafin yarisi yalan yag gibi üste cikarlar bide

hanim_aga

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
iyi yapmisin bencede daha nisanliykene böyleyse ohooooooooo. sen bastan kendini ifade etmisin dogrusuda bu. Nasil baslarsan öyle devam gider cunku...

hanim_aga

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Aslinda herseye karismaktan vazgecseler hic bir sorun olmicak....

Sensible

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
105
Kaynana niye karisir ki bende onu anlamam.
Evlilikleri bir cogu zaten bu yüzden zedeleniyor.
Biraz rahat biraksinlar ciftleri ya, koskoca adam cogu, kendi hayatlarni kendileri kurabilirler herhalde.

Yukarı Alt