Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
  1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  2. Notu Gizle

Kayseri///38

Konusu 'Hemşerim memleket nire ?' forumundadır ve nesehabe tarafından 20 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

20 Temmuz 2006
    Konu Sahibi : nesehabe
  1. nesehabe

nesehabe Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    Kayseri Erciyes,sucuk,pastırma ve Bünyan,Yahyalı ,Hacılar halısıyla herkese merheba.:bigrazz:

Hemşerim merhaba,yoksa kk'da ikimiz mi varız Kayserili.Ben Kayseri merkezdeyim.Hatta KASKİ'de kimyagerim.Yolun düşerse beklerim.sevgilerimle.

2. 19 Ağustos 2006
  3. mavitaneciq

mavitaneciq Ziyaretçi

ben de burdayım ama ankarada oturuyorum...ben geleyim tanışmaya kabul ederseniz...

4. 19 Ağustos 2006
  5. nesehabe

nesehabe Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    Merhaba sevgili Mavitanecıq,seninle tanışmaktan çok memnun oluruz.Kayseriye geldiğinde mutlaka görüşelim.KK de sanırım başka Kayserililerde vardır.Umarım onlarda katılırlar.

6. 22 Ağustos 2006
  7. özleyen

özleyen Ziyaretçi

ben özleyen izmirliyim ama kayseride oturuyorum......şimdi izmirdeyim haftaya tatil bitiyo gelince arzu eden olursa görüşelimmmm
    ..:eyes: :eyes: :eyes: :eyes:

8. 23 Ağustos 2006
  9. mavitaneciq

mavitaneciq Ziyaretçi

evet evet görüşebiliriz:) çok hoş bi buluşma olurdu diye düşünüyorum:) bana özelden ulaşırsınız artık bi zahmet di mi hanımlar:)

10. 29 Ağustos 2006
  11. dilekdilek

dilekdilek Guru Üye

Ödül Puanları:
    306
    bende Nevşehirliyim kayseriye komşuyum yani bir hafta önce Nevşehirdeydim Alışveriş için annemler kayseridelerdi bu arada soyismimde bizim meşhur dağımızdan geliyor erciyes:)

12. 31 Ağustos 2006
  13. papatyacim

papatyacim üşenme vazgeçme erteleme Üye

Ödül Puanları:
    76
    AYYYYY BENDE VARIM YA KAYSERİMİZ DEYİNCE AKAN SULAR DURUR ZENGİNLER MEMLEKETİ PASTIRMA CENNETİ VS VS

14. 31 Ağustos 2006
  15. tutuklu

tutuklu Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    86
    evt ben de kayseriliyimmm :cool3:

16. 7 Eylül 2006
  17. lerzankara

lerzankara Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    bende kayseriliyim ama nigdede oturuyorum

18. 7 Eylül 2006
  19. özleyen

özleyen Ziyaretçi

ya hadi buluşalım cumartesi kayseri parkta ne dersiniz????

pastırma diyarının güzel hatunları hadi buluşalım artık ne dersiniz????cevaplarınızı bekliyorum....:eyes: :yes: :laugh:

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.