Kayseri acıbadem doktor Gökalp önerde tüp bebek yaptıranlar aciiil

ESTELL

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2013
89
11
30
:KK200:merhaba hanımlar acıbadem de tüp bebek yaptırmayı düşünüyorum Kayseri de olup Gökalp beyde tadavi olanlar var mı bana genetik tanılı tüp bebek önerdi... Tavsiyelerinize çok ihtiyacım var...

Kararliiii

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2017
250
124
28
Bende Gökalp beye gittim aşılama oldum ama bı sonuç alamadım şimdi tüp bebek dusunuyorum çok kararsızım onda mi yaptırsam başka yerde mi

Kararliiii

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2017
250
124
28
Emin olamadım iyi miydi kötü mü bazen hiç ilgilenmiyordu aşılama olduğu için de olabilir sizce nasil

ESTELL

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2013
89
11
30
Emin olamadım iyi miydi kötü mü bazen hiç ilgilenmiyordu aşılama olduğu için de olabilir sizce nasil
Ya bende görüştüm bir defa hiç samimi gelmedi bilmiyorum.... Evet bilgisine bişey diyemem ama sanki pek açıklama yapmıyor ilgilenmiyor gibi emin olamadım

Kararliiii

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2017
250
124
28
Ya bende görüştüm bir defa hiç samimi gelmedi bilmiyorum.... Evet bilgisine bişey diyemem ama sanki pek açıklama yapmıyor ilgilenmiyor gibi emin olamadım
Ya ben açıkçası şuan tüm yorumlarda falan tavsiye edilen doktor olduğu için ve instagrami da bu yönde kullandığı için bizim gibi herkes ona gidiyor çok hastası oluyor ilgi azalıyor bence humadaki Ahmet Emin mutlu ya mi gitsem acaba diyorum

ESTELL

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2013
89
11
30
Ya ben açıkçası şuan tüm yorumlarda falan tavsiye edilen doktor olduğu için ve instagrami da bu yönde kullandığı için bizim gibi herkes ona gidiyor çok hastası oluyor ilgi azalıyor bence humadaki Ahmet Emin mutlu ya mi gitsem acaba diyorum
İlgi neden azalıyor? Ahmet Emin e gittim ben oda aynı ya iyi ama fena değil. Gökalp daha tecrübeli ondam6

elmalitarcinlicevizli kek

Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2018
32
75
Acıbadem de Semih Zeki Uludağ’a gittim geçen ay yapıldı transferim. Negatif sonuçlandı ama ben Semih hocayı tavsiye ederim. Sorduğunuz hiç bir soruyu cevapsız bırakmıyor. Öncesinde de üniversitenin ivf ünitesindeydi. Sürekli üzerinize titreyen bi insan değil tabi biraz daha bilimsel yaklaşıyor. Ben yapım gereği abartılı ilgiden çok hoşlanmayan biriyim. Kendi adıma tavsiye ederim ☺️

Alyaliya

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2019
3.922
4.533
Neden çağlar yazıcıoğlu değil?Kendisini çok severim çok ilgili.Gece gündüz ne zaman istersem ulaştım.İnstagramına bile yazsam cvp aldım.Çok pozitif.Tavsiye ederim.

Kararliiii

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2017
250
124
28
Acıbadem de Semih Zeki Uludağ’a gittim geçen ay yapıldı transferim. Negatif sonuçlandı ama ben Semih hocayı tavsiye ederim. Sorduğunuz hiç bir soruyu cevapsız bırakmıyor. Öncesinde de üniversitenin ivf ünitesindeydi. Sürekli üzerinize titreyen bi insan değil tabi biraz daha bilimsel yaklaşıyor. Ben yapım gereği abartılı ilgiden çok hoşlanmayan biriyim. Kendi adıma tavsiye ederim ☺️
Negatif olmasına üzüldüm peki şimdi ne yapacaksınız ikinci kez yine Semih beyi mi dusunuyorsunuz

Kararliiii

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2017
250
124
28
Neden çağlar yazıcıoğlu değil?Kendisini çok severim çok ilgili.Gece gündüz ne zaman istersem ulaştım.İnstagramına bile yazsam cvp aldım.Çok pozitif.Tavsiye ederim.
Aslında onu da dusunuyorum ama Nisan ayından beri Gökalp beye gittim önce rahim filmi sonra aşılama tüm surecimi biliyor doktor degistirmesem mi diyorum bazen bide ikisi aynı hastanede ayıp olur mu diyorum biraz saçma düşünce ama

ESTELL

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2013
89
11
30
A
Ahmet beye gitmeyim mı yani beğenmediniz mi siz
Ahmet Hoca daha ilgili dinliyor gibi ama hastane ve tecrübe olarak Gökalp daha iyi Gökalp bey yakında prof ünvanını alacak o zaman ona ulaşmak daha zor olacak maddi anlamda da. Ben gidersem gökalbe giderim çok sıcak gelmedi pek konuşmuyor dinlemiyor gibi ama hep pozitif sonuçlar olanlar la dolu. Herkes öneriyor demekki tecrübe li. Yeterki sonuç pozitif olsun isterse dövsün kötü davransın inanın o noktadayım artık

Gncbrhn

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2020
9
27
32
:KK200:merhaba hanımlar acıbadem de tüp bebek yaptırmayı düşünüyorum Kayseri de olup Gökalp beyde tadavi olanlar var mı bana genetik tanılı tüp bebek önerdi... Tavsiyelerinize çok ihtiyacım var...
Canım gittinmi ne yaptin bilmiyirum ama kesinlikle öneririm gökalp beyi. 13 eylul de donmus embriyo transferi yapildi bugun aldim sonucu hamileyim 🤗 ne zaman istesem ulasabildim ve istedigim sorunun cevabini da net bir sekilde alabildim. İlgisinden alakasindan tedavisinden ben cok memnunum.