kayseri de kadın doğum doktoru tavsiye lütfen ?

cnschn

Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2014
19
3
kayseride memorial hastanesi ve acibadem öneriliyor araştırmalarıma göre sizin tavsiye edebileceginiz bir doktor var mı ?

busuruks

Yeniden doğmuş gibiii
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2015
162
42
Yok mu kimse yaaa ben de arastırıyorum ksrar weremedim. Hümaya bi kez gittim geçen hafta ama hiç bşi demeden yolladı bi daha gtcegmi sanmıyorum

goksu38

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2015
4
1
kayseride memorial hastanesi ve acibadem öneriliyor araştırmalarıma göre sizin tavsiye edebileceginiz bir doktor var mı ?
Ben Memorial'de doçent doktor gökalp öner'e gittim yeni başlamış çok ilgili ve her konuda bizi aydınlatıyor doğumada geliyormuş. Ayrıca bilgisi üst düzeyde çok memnunum.

gktgcns38

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2015
21
5
Memorial hastahanesi doçent Doktor gokalp oner yüzde yüz tavsiye ederim çok ilgili guleryuzlu ve bana karşı çok anlayışlı çok memnunum hala gidiyorum

aysekayseri

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2016
4
8
evet memorialde dr. nilgün hanım var. çok iyi bir doktordur kendisi. yahyalı dan geçti. yahyalı pek çok hastaya çocuk tedavisi vererek hamile kalmalarına yardım etti. hamilelik takibinde de çok iyiydi. bir arkadaşımın ikiz bebeklerinden birindeki özürü daha 3 aylıkken farketmişti. sonra çapa ya gittiğinde oradaki hocalar doktorun çok iyi farketmiş demiş. biz buradan gitti diye çok üzüldük ama hala kendisine gitmeye devam ediyorum.

melisnur38

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2016
4
7
ben de memorial deki dr. Nilgün Avşar Benzer'i tavsiye ederim. özellikle doğumda çok iyidir. normal doğum yanlısı bir doktordur ve doğum sırasında çok destek olur. ben bir arkadaşımın yanında doğumuna katıldım. arkadaşımda kendisinden çok memnun ben de bizzat doktor hanımın ilgi ve alakasına şahit oldum. gebelik planlıyorum. inşallah takibime kendisine gitmeyi düşünüyorum . herkese de tavsiye ederim.

hally

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2009
897
677
en son girip yazan iki bayan da aynı gün girmiş aynı şeyleri yazıp çıkmış birdahada uğramamışlar çok garip geldiniz aynı dru tavsiye et çık başka hiçbir paylaşım yok ????

aysekayseri

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2016
4
8
diğer bayanı bilmem ama benim çok fazla nette dolaşacak kadar vaktim olmuyor. kadınlar kulübünde genellikle saç bakımı cilt bakımı çatlaklar vs. gibi konularla paylaşımlara bakmak için giren biriydim. hem iş hem de bebek olunca bu kadarına bile ancak zaman kalıyor. kadın doğum uzmanları ile ilgili paylaşımları görünce de doktorumla ilgili ben de bişeyler yazayım dedim. garip olan nedir anlamadım. illaki bütün paylaşımlara yada yazılanlara yorum mu bırakmalıyım. ?????????????

Esinyorita

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2016
8
0
Merhabalar . 17 haftalik gebeyim. Daha önce bir düşük yapmıştım. Erciyes te demet hanım a gitmiştim. kesinlikle tavsiye etmiyorum . Cahit beye gittiğimde artık çok geçti zaten kalp atışı durmuştu kürtaj oldum . Cahit bey iletişim olarak çok iyiydi ama olumsuz yorumlardan dolayı bu ikinci gebeligimde ona gitmedim . Yine tavsiye üzerine Erciyes te Bihter hanıma gittim. 5 haftalikken yine kanamam basladi. Önceki düşükten söz etmeme rağmen beni muayene etmeden sadece gülümseyerek hiç birşey olmadığını istediğim yere gidebileceğimi söyledi. izin verdiği seyahat 3000 km lik Karadeniz turuydu. İçim rahat etmedi dogumevi ne gittim beni hastaneye yatırdılar hemen . İğne ilaç serumlarla kanamami durdular. ilk üç ay dogumevi ne gittim . Allah razı olsun oradaki Hatice Akkaya dan onun sayesinde düşük riskini atlattım. doktorun biraz sert olması sıra bekleme kalabalık çok zorladigindan şimdi kontrollerimde yine özele gitmek istiyorum. hüma da ersad batmaz a gittim iki kez gayet memnun kaldım ama hem hastane hem de doktor hakkında olumsuz yorumlar var . bilgisi ya da tavsiyesi olan varsa yazabilir mi lütfen

Yukarı Alt