1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  2. Merhabalar Ziyaretçi, Pınar ürün inceleme ankete katılım için tıklayınız.
    Notu Gizle

Kayseri tüp bebek merkezleri

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve Mavilik12 tarafından 2 Haziran 2017 başlatılmıştır.

2 Haziran 2017
    Konu Sahibi : Mavilik12
  1. Mavilik12

Mavilik12 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Kayseri memorial tüp bebek merkezinde biir düşük geçirdim.kayserideki tüp bebek merkezlerlerine gidenler deneyimlerinizi ve doktorlardan önerebileceklerinizi yazar mısınız

be_yourself bunu beğendi.
  2. 27 Haziran 2017
  3. ikizlerim90

ikizlerim90 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    ben ilk başta bi yerde tedaviye başladım çok iyi embriyolar olmasına rağmen hamile kalamadım daha sonra acıbademde çağlar yazıcıoğluna giitik eşimde ve bende sıkıntılar vardı bende rahim şekli bozukluğu vardı ameliyata karar verdik daha sonra çok kaliteli embriyo olmamasına ragmen transfer oldu şu anda hamileyim ve ikizlerimiz olacak doktorumuzun dikkati ve bilgisi sayesinde bu mutluluğu yaşıyoruz ona ne kadar dua etsek azdır

4. 27 Haziran 2017
  5. ilsas

ilsas Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    404
    Ödül Puanları:
    48
    Ben 3 gün önce Acıbadem de Çağlar beyle tedaviye başladım. Hayırlısıyla pozitif olur inşallah. Doktorumdan şimdilik memnunum.

6. 29 Haziran 2017
  7. be_yourself

be_yourself O, "Ol" derse, her şey olur.. Üye

Beğenildi:
    380
    Ödül Puanları:
    93
    Erciyes üniversitesinde tüp bebek yaptıran var mı arkadaşlar?

8. 17 Temmuz 2017
  9. banumehmet

banumehmet Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ben almanyada 3 kez tüp bebek tedavisi gördüm meğer rahmimde 15 cm myom varmış ve myomum gebe kalmama engelmiş. Kayseri memorial hastanesinde doç. doktor Gökalp Öner tarafından myomum olduğunu öğrendiğimde eşim ve ben çok şaşırdık ve çok korktuk ama Gökalp hocam kapalı ameliyatla myomumu aldı 3 ay sonra kendiliğinden gebe kaldım. Yiğit Efeyi kucağıma aldığımda dünyalar benim oldu Allah herkese nasip etsin. Tüp bebek için yaptığım masrafları ve hayal kırıklıklarını düşününce iyi bir hekime muayene olmanın önemini bir kez daha anladım Allah kendisinden razı olsun bilgisi ve güleryüzünü eksik etmesin çok yaşa Gökalp Hocam.

10. 18 Temmuz 2017
  11. NihalSari123

NihalSari123 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Çarşamba günü tüp bebek tedavisine başlayacağız Memorial tüp bebek merkezinde tedavi görüp memnun kalan var mı yorumlarınızı bekliyorum :KK68:

12. 2 Ağustos 2017
  13. selcanmehmetcan

selcanmehmetcan ♥başlangıç;88 guncl kg 80,1hedef;65♥ Üye

Beğenildi:
    6.870
    Ödül Puanları:
    88
    Siz yaptirdinizmi Erciyes Üniversitesinde yaptirdiysani hagi dr tavsiye edersiniz

14. 5 Ağustos 2017
  15. be_yourself

be_yourself O, "Ol" derse, her şey olur.. Üye

Beğenildi:
    380
    Ödül Puanları:
    93
    Henüz tedaviye başlayamadık ama iki defa doktor Semih Zeki Uludağ a muayene oldum. Çok ilgilenen, nazik bir doktor, guven veriyor. Yalniz fakültenin tüp bebekte başarısı nasıldir çok fazla bilgim yok. Ben de bunu merak ediyorum.

16. 5 Ağustos 2017
  17. selcanmehmetcan

Beğenildi:
    6.870
    Ödül Puanları:
    88
    Himmm hayirlisi olsun banada bu dr tavsiye ettiler ben ilkini ercan aygunde yaptirdim memerolde oldu a ma butun tahliller fakultede oldu ,sonra Acıbadem de iki tüp bebek yaptirdim turgut aydin dr olmadi ama Labaratuar onemli diyorlar benim maddi olarak toparlanmam lazim ama kararsıziz iki tup 13 binlara oldu acibademde ama orayada cok güveniyorum simdi drum istanbula gitmis Çağlar bey dr varmış onada iyi diyorlar hep özellerde denedim bide fakülte deneyim diyorum Labaratuar nasıl bilgim yok nasipte varsa olur rabbim drmuzun ilacini rast getirsin..

18. 5 Ağustos 2017
  19. selcanmehmetcan

Beğenildi:
    6.870
    Ödül Puanları:
    88
    Yanliz benim bir tanidigim soyledi semih zeki uladaga yaptirmis tüp bebegi ikiz çocuğu olmus rabbim bizede nasip etsin inş. ..