keçi kızım...

pisicik_26

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2009
2.508
19
kızlar buna çok güleceksiniz ama kızım haftaya 1 aylık olucak ama bazen uykusunda bazen gaz çıkarırken bazende durduk yere keçi gibi ses çıkarıyo :) evet gerçekten aynı keçi gibi neden yapıyo bilmiyorum ama gelen ve görenler hamileyken keçiye çokmu baktın çok inatçı olucak bu diyorlar ve herkes hayrete düşüyo sizin bebeklerinizin de böyle garip sesleri oluyormu yoksa bizdemi bi anormallik var...

ALEYA

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2008
124
0
39
benım oglum 2.5 aylık ve dogdugundan berı at gıbı kişniyor.bır yolculuk sırasında elinde at oyuncakları olan kucuk br kız gormustum onada ne sorsan at gıbı kişneyerek cevap verıyordu.cok hosuma gıtmıstı o kucuk kız.herhalde ondan benım ufaklıkta boyle oldu:)

sunseet

ARDA
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2008
1.051
1
selam arkadaşım benimkide keçi gibi:) bir aylık henüz ama o sesi çıkarmayı başarıyo:)

pisicik_26

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2009
2.508
19
demekki benim kızımda bi anormallik yokmuş acaba ne kadar sürecek bu sesler gerçekten keçiye falanmı baktık biz :) hatırlamıyorum valla...

sevhan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2007
1.456
10
tabiki yok çoğu bebek o sesleri çıkardı benim bebeğimde çıkarıyordu,gaz sıkıntısından çıkarıyorlar o sesleri diye biliyorum.

pisicik_26

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2009
2.508
19
gaz olayı bizi mafetti zaten çok zorlanıyo kızım metsil veriyodum iyi geliyodu ama artık gelmiyo bende zinco nun gaz damlasını veriyorum ama hala 4 gündür kaka yapmadı :KK43:

PembePanter

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2007
1.567
12
37
kızlar benim bebeğimde aynı fil gibi ses çıkarıyor :) hadi sizinkileri anlıyorum at ve keçi ama fil nerden çıktı anlayamadım :) bakalım daha ne kadar devam edicek bu sesler.

demayraaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2015
4
1
29
Benim kızımda 1 aylık uykusunda keçi gibi meee liyor bu başlığı aradım ve buldum kızım tek değilmiş 🤣 neden meee diye ses çıkarıyorlar acaba