Kedi Evi Tırmalama Standları

nightelf

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
ben aldım çok rahat ettim.koltuklarım bizim yaramazlardan kurtuldu artık:teytey: oyunlarını setretmek de ayrı bir zevk veriyor. benim gibi böyle birşeye ihtiyacı olanlar varsa paylaşmak istedim :içelim:

a.s.

URANUS

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Canım, benimki dönüp bakmıyor bile, koltuklara devam... koltuklar biraz eski olduğu için aldırmıyoruz ama; yenilersek bayağı bi zorlanacağız sanırıma.s.

nevbahar

Herkes Olmuş Sahtekar
Pro Üye
Emoji Skoru
12
Ben çok istiyorum bunlardan ama oynamazlar ki.

Gerçi benimkiler daha bir koltuğu bile patilemediler.

Sadece koridorda bir kilimin üstünde patileme ediyorlar oda hiç sorun değil:dance:

nightelf

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
bizim şirinimiz tırmalamayı gerinmeyi çok sever,hatta çoğu zaman ben kollarından tutup gerindiririm :dance: büyüyene kadar klasik bir tırmalama standı eskitti zaten.incimiz pek anlamıyodu tırmalama standından,ya koltuklara yada halılara yapışıyodu.tabi deri olmayan deri görünümlü koltuklardan var benim ama üzerini siz tahmin edin.kafamçokkarıştı bunu biraz oyun içerikli alıyım dedim ve işe yaradı, oyun oynarken patileri oraya takıldıkça öğrendi bizim kerata.artık gerinme işlemini şirin gibi standta yapıyo.:lepi: eğer faydası olacaksa ben gitti gidiyordan aldım, üstten 2. ponponlu olan :içelim: a.s.

yexsximg

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
benim bebişlerimedegamyoncuiremsu aldım ama haşatını çıkardılar vallahi :roflol::roflol::roflol:
ama çok yararlı bir taktik olduğu kesin alışamıyan bişkileri yanına götürüp patilerini sürtün bir alıştımı birdaha bırakamıyorlaryerimseniben

dita

PeriliKöşkünPİreliKedisi
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
Banada lazım acil tarafından bunlardan...fiyatları ne acaba bende ponponluyu begendim...:nazar:

Chelzy

Haydi kalk ayağa, yürü güneşe !
Pro Üye
Emoji Skoru
17.854
bizimkine de aldık hiiçç ilgilenmedi bile.

Koltukları mahvetmeye devam edıyor.

Bu arada koltukları yenıleyeceksenız deri yada suni deri koltuk almanızı öneririm.Çünkü o zaman dokunamıyorlar hatta yaklasamıyorlar bıle deriye.

okypete

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
41.076
çok ilginç. bende özellikle suni deri almıyordum. gelip bir tırmalarsa tamamen yırtılır diye.bunu öğrendiğim iyi oldu.

nightelf

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Banada lazım acil tarafından bunlardan...fiyatları ne acaba bende ponponluyu begendim...:nazar:
dediğim gibi ben gittigidiyordan aldım." kedi evi " yazınca fiyatlarıyla birlikte çeşit çeşit çıkıyor. normal pet shoplarda olanlardan oldukça uygun fiyatları...:sm_cool:

Yukarı Alt