Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Kedidili pasta

Konusu 'Hiçbir başlığa uymayan yazılar !' forumundadır ve MuzipRakkase tarafından 5 Kasım 2010 başlatılmıştır.

5 Kasım 2010
    Konu Sahibi : MuzipRakkase
  1. MuzipRakkase

MuzipRakkase Üyelkiptali istiyrm olmuo Üye

Ödül Puanları:
    61
    Kızlar pazar günü tanışmaya gelecek sevgilim ve ailesi bende kedidili pasta yapmak istiyorum püf noktaları nelerdir herzaman beğenilen kedidili pasta tariflerini verir misiniz???Yemek bölümünden bir tarif aldım ama kasede yapılmş o tarifte ben tepsiye dizmeli istiyorum :)

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.