Kedim hasta mı lütfen acil yardım

Oydar

Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2018
255
460
Arkadaşlar küçük bir yerdeyim ve maalesef merkeze uzağım veterinerimize de ulaşamıyoruz şu anda. Kedim hapşırıyor başta geçer diye düşündüm akşamdan bu saate kadar baya hapşırdı. Ve iki hapşırığında burnundan kan püskürdü. Gözleri de hafif kırmızı. Arada bir de insanın burun sümkürmesi gibi ses çıkartıyor. Kediler konusunda acemiyim ve çok endişeleniyorum lütfen bilgisi olanlar yazsın.

April wind

Spring🌿
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2017
8.218
20.550
Aciliyeti olan bir duruma benziyor.
Ne olduğu hakkında bir fikrim yok ama.
Bence mutlaka bir veterinere ulaşmaya çalışın, yazık kim bilir belkide acı çekiyordur.

Gama kralice

Meşgul
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2019
998
8.555
Evet aynısını kedimiz yaşadı ve çok kötü durum. Cigerler vs dolmuş dedi beş iğne neticesinde iyileşti buarada burundanda ilaç puskurtmustu. Ağır grip.

Oydar

Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2018
255
460
Aciliyeti olan bir duruma benziyor.
Ne olduğu hakkında bir fikrim yok ama.
Bence mutlaka bir veterinere ulaşmaya çalışın, yazık kim bilir belkide acı çekiyordur.
Aslında hiç acı çekiyor gibi bi hali yok hep bu saate uyur uyuyor şimdi ondan önce de eşimle biraz oyun oynadılar. Halsizlik falan yoktu

Oydar

Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2018
255
460
Evet aynısını kendimiz yaşadı ve çok kötü durum. Cigerler vs dolmuş dedi beş iğne neticesinde iyileşti buarada burundanda ilaç puskurtmustu. Ağır grip.
Yaa kıyamam benim yavrum da kötü durumda mı şimdi acaba.:KK61:Aslında sabah çıktık evden gayet iyiydi akşam geldik baktık hapşırıyor

Gama kralice

Meşgul
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2019
998
8.555
Yaa kıyamam benim yavrum da kötü durumda mı şimdi acaba.:KK61:Aslında sabah çıktık evden gayet iyiydi akşam geldik baktık hapşırıyor
Kendini daha kotu edene kadar enerjisini de tüketir dedi veteriner sonra yere atar kendini kan gelmesi sebebiyle bile veteriner görmeli zaten. Geçmiş olsun şifa bulsun.

April wind

Spring🌿
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2017
8.218
20.550
Aslında hiç acı çekiyor gibi bi hali yok hep bu saate uyur uyuyor şimdi ondan önce de eşimle biraz oyun oynadılar. Halsizlik falan yoktu
🤷🏻‍♀️
Ben olsam bir sn bile beklemezdim.
Böyle durumlar için yakın/samimi/güvenilir bir veteriner hekim bulmak önemli. Telefon edince gelmesi açısından. Yada en azından aciliyet durumuna telefon üzerinden karar vermesi için.
Geçmiş olsun minik patili dostumuza.

Feminas

Poffy'nin muptelası 😻
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2018
814
3.332
Sanırım ciğerlerle alakali bir durum zaten gözlerinden anlaşılır hastaysa ben poffynin gözlerinden sonuklugunden anlıyorum bir an önce veterinere görürseniz iyi olur kan gelmesi hiç hayra alamet değil :KK43:

Oydar

Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2018
255
460
🤷🏻‍♀️
Ben olsam bir sn bile beklemezdim.
Böyle durumlar için yakın/samimi/güvenilir bir veteriner hekim bulmak önemli. Telefon edince gelmesi açısından. Yada en azından aciliyet durumuna telefon üzerinden karar vermesi için.
Geçmiş olsun minik patili dostumuza.
Maalesef merkeze baya bi uzağız aslında çol.sağlıklı.ve güçlü.bir kedi. İnşallah önemli bir.şey.değildir bu gece sabah olmaz bana

Konu Sahibi Benzer konular Forum Cevap Tarih
3 Evcil Hayvanlar 6
Annwyl Evcil Hayvanlar 5
Psikolojik Deliii Evcil Hayvanlar 49
M Evcil Hayvanlar 21
vivelamour Evcil Hayvanlar 95
Yukarı Alt