Kedimcigim Dogurmuyooorr....

McGrath

Babymama
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2011
1.650
2.913
Merhaba kızlar :)) canım yavrum, kızım hamile :) hem de 67gunluk. Hala doğumu bekliyoruz ama bir türlü gelmiyorlar. Veterinerimizi aradım, şu an buraya gelmeniz belki de strese sokar ve doğumu geciktirir dedi ama içim rahat değil.
Normali en fazla 65 diyorlar. Sizce ne yapmalıyım? Yaşayan var mı?

Hannaz

Umut hep vardır ...
ÜZGÜN
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
29 Aralık 2015
10.182
252.691
Merhaba .
Doğum yapacağı zaman pek hareket etmez , yuvasından çıkmaz , hareketleri nasıl ?

McGrath

Babymama
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2011
1.650
2.913
Merhaba .
Doğum yapacağı zaman pek hareket etmez , yuvasından çıkmaz , hareketleri nasıl ?
Canım her şey normal.. Yemesi içmesi gezmesi.. Yani tabiki kilo aldığı için yavaşladı ama ekstra farklı bir durum yok

Hannaz

Umut hep vardır ...
ÜZGÜN
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
29 Aralık 2015
10.182
252.691
İnşAllah anne de bebekleri de kurtulur , vakti vardır belki . çok heyecanlı ya takipteyim ❤
Canım her şey normal.. Yemesi içmesi gezmesi.. Yani tabiki kilo aldığı için yavaşladı ama ekstra farklı bir durum yok

Aybush

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2019
3.953
5.865
30
Doğurur insallah sağlıklı bir sekilde.

McGrath

Babymama
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2011
1.650
2.913
Merhaba , doğurdu mu kediniz ?
Ah hayır hayır.... Kafayı yiyeceğim artık :) nadir de olsa 70 güne kadar doğum olabiliyormus. İçeride bebekleri hareket ediyorsa ve anne hareketli ise korkma dedi veteriner. Hala bekliyoruz :)

Brunello Cicinelli

Doğsa da yesem Cici Bebemin dötünü mötünü hep👶🏼
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2018
11.454
72.575
Ya yerim onu, hamiledaşım benim :KK70:
Doğuracağı gün inanılmaz belli ediyorlar. Ağızlarından salya gelmeye başlıyor, ağızları açık hızlı nefes alıyorlar, yattıkları yerde kalıyorlar epey tuhaflaşıyorlar. Anlarsınız yani doğum başladığını. 2 kedim doğum yaptı gün saymamıştım gün hakkında bilgi veremem ama bu şekildeydi. Sağlıkla doğursun :anneadayı:

McGrath

Babymama
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2011
1.650
2.913
Ya yerim onu, hamiledaşım benim :KK70:
Doğuracağı gün inanılmaz belli ediyorlar. Ağızlarından salya gelmeye başlıyor, ağızları açık hızlı nefes alıyorlar, yattıkları yerde kalıyorlar epey tuhaflaşıyorlar. Anlarsınız yani doğum başladığını. 2 kedim doğum yaptı gün saymamıştım gün hakkında bilgi veremem ama bu şekildeydi. Sağlıkla doğursun :anneadayı:
Çok sagolun bilgi için. Su anda hiçbir şekilde belirti yok gayet evin içinde takılıyor :) çoğunlukla uyuyor ama o şekilde bir belirtisi yok yani.. Bebekleri de içinde oynuyorlar, sağlıklı olduğunu düşünme sebebim bu :)
Peki kolay oldu mu sizinkilerin doğumu? :) yani bana çok ihtiyacı olur mu? İlk doğumu ve de :)

himawari

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2019
1.432
2.063
70+ günü bulan oluyormuş diye duydum.ne şanslısınız ya keşke bende öyle birşeye şahit olsam ama korkup vazgeçtim dişi kedi almaktan:KK48:birdr yavrular kötü insanlara düşer falan diye endişelendim ama bebişler çok tatlı olur kesin:KK51:

miyaww__

🇹🇷
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2018
5.878
21.474
Yanındaydım doğumunda. Özellikle ilkini doğururken baya zorlandı yavrum, sonrakiler bir nebze saha iyiydi ama 😕
Aah ah kurban olurum onu yaradana ya güzel kızım benim. 💜 Çok sevgilerimi gönderiyorum hem taze anneye hem bebeklere hemde hepsinin annesi olan size. 😍💜

McGrath

Babymama
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2011
1.650
2.913
Aah ah kurban olurum onu yaradana ya güzel kızım benim. 💜 Çok sevgilerimi gönderiyorum hem taze anneye hem bebeklere hemde hepsinin annesi olan size. 😍💜
Çok teşekkür ediyoruz düşünüp sorduğunuz için 💖😍 Biz de size sevgilerimizi gönderiyoruz 💓💓🤗