• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Kedimcigim Dogurmuyooorr....

McGrath

Babymama
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2011
1.494
2.356
Merhaba , doğurdu mu kediniz ?
Ah hayır hayır.... Kafayı yiyeceğim artık :) nadir de olsa 70 güne kadar doğum olabiliyormus. İçeride bebekleri hareket ediyorsa ve anne hareketli ise korkma dedi veteriner. Hala bekliyoruz :)

Brunello Cicinelli

Doğsa da yesem Cici Bebemin dötünü mötünü hep👶🏼
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2018
11.455
74.677
Ya yerim onu, hamiledaşım benim :KK70:
Doğuracağı gün inanılmaz belli ediyorlar. Ağızlarından salya gelmeye başlıyor, ağızları açık hızlı nefes alıyorlar, yattıkları yerde kalıyorlar epey tuhaflaşıyorlar. Anlarsınız yani doğum başladığını. 2 kedim doğum yaptı gün saymamıştım gün hakkında bilgi veremem ama bu şekildeydi. Sağlıkla doğursun :anneadayı:

McGrath

Babymama
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2011
1.494
2.356
Ya yerim onu, hamiledaşım benim :KK70:
Doğuracağı gün inanılmaz belli ediyorlar. Ağızlarından salya gelmeye başlıyor, ağızları açık hızlı nefes alıyorlar, yattıkları yerde kalıyorlar epey tuhaflaşıyorlar. Anlarsınız yani doğum başladığını. 2 kedim doğum yaptı gün saymamıştım gün hakkında bilgi veremem ama bu şekildeydi. Sağlıkla doğursun :anneadayı:
Çok sagolun bilgi için. Su anda hiçbir şekilde belirti yok gayet evin içinde takılıyor :) çoğunlukla uyuyor ama o şekilde bir belirtisi yok yani.. Bebekleri de içinde oynuyorlar, sağlıklı olduğunu düşünme sebebim bu :)
Peki kolay oldu mu sizinkilerin doğumu? :) yani bana çok ihtiyacı olur mu? İlk doğumu ve de :)

himawari

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2019
1.407
1.993
70+ günü bulan oluyormuş diye duydum.ne şanslısınız ya keşke bende öyle birşeye şahit olsam ama korkup vazgeçtim dişi kedi almaktan:KK48:birdr yavrular kötü insanlara düşer falan diye endişelendim ama bebişler çok tatlı olur kesin:KK51:

Yukarı Alt