Kedime bir çare?

CiRiLLA

I Hate Portals
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2014
13.543
37.929
Kedim en çok koşmaca ve saklanbaç oyununu seviyor. Her gece bu oyunu mutlaka oynuyoruz. O yorulana kadar evde deli dana gibi onunla birlikre koşuyorum. :KK70: Ama bazen yorgun oluyorum ve yarım saat 1 saat koscak halim olmuyor ama koşmaca oynamak istediginde oynamayinca miyavliyor salona cikip. Topla vs ikna edemiyorum. Mecbur koşuyorum. Nasil bir oyuncak alsam onu idare edip oyalayabilir? Cokta merakli bir kedidir. Ilgisini cekecek biseyler? Siz neler yapiyirsunuz kedi tutturunca?

alaviten

objektıf ve leftist üye - ya xızır tu esta
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2014
1.539
1.567
Bizim kedi orali bile değil sasirdim kedinize bizim şaşkın yatar bütün gün oynamak istersede atarız bi önüne zeytin peşinde kosturur sonrada yer canı isterse de sevdirir kendini genelde çıkarı varsa yoksa oda yok bizle muhattap olmaz :KK30::KK70::-)

CiRiLLA

I Hate Portals
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2014
13.543
37.929
Yarın yeni bikac oyuncak alicam lazeride alayim bakayim. Yeni oyunlar oynuyoruz ama yeniyken hevesli oluyor işi cozunce hevesi cabuk kaciyor ilgilenmiyor. Mesela tabletten fare oyunu filan acmistim ilk sefer deli gibi oynadi sonra yüzüne bakmadi. :KK70: bir kosturmacadan sıkılmadı gitti. :KK70: umarim lazerdende sıkılmaz. Kendi kendine oynamayi sevmiyor galiba illa bende cosucam onunla...

M e g

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2008
77.758
122.925
Bak Sivriköşem sana garanti veririm çıldıracak lazerle oynarken. Sen hiiiç yorulmayacaksın. Benim 10 yaşındaki dana daha klik sesini duyunca başlıyo koşmaya koridorda :KK70:

CiRiLLA

I Hate Portals
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2014
13.543
37.929
Bizim kedi orali bile değil sasirdim kedinize bizim şaşkın yatar bütün gün oynamak istersede atarız bi önüne zeytin peşinde kosturur sonrada yer canı isterse de sevdirir kendini genelde çıkarı varsa yoksa oda yok bizle muhattap olmaz :KK30::KK70::-)
Benimkide gun icinde yatiyorda aksam ve gece cok çosuyor. Oyle onune bi oyuncak verince kendi kendine oyalanmiyor. Herseyden cabuk sıkılıyor ve özellikle benimle oynamak istiyor. Bizimki biraz ana kuzusu tuvalete gitsem bazen kapıda miyavlar oyle diyeyim. :KK70:

alaviten

objektıf ve leftist üye - ya xızır tu esta
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2014
1.539
1.567
Benimkide gun icinde yatiyorda aksam ve gece cok çosuyor. Oyle onune bi oyuncak verince kendi kendine oyalanmiyor. Herseyden cabuk sıkılıyor ve özellikle benimle oynamak istiyor. Bizimki biraz ana kuzusu tuvalete gitsem bazen kapıda miyavlar oyle diyeyim. :KK70:
oy oy ya ufak mi ki bizim 1 yaşında hoş kucukkende bağımlı değildi babam bile soğuk kedi diyor böyle çok havalı şımarık bi sarmosumuz var :-)

CiRiLLA

I Hate Portals
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2014
13.543
37.929
Bak Sivriköşem sana garanti veririm çıldıracak lazerle oynarken. Sen hiiiç yorulmayacaksın. Benim 10 yaşındaki dana daha klik sesini duyunca başlıyo koşmaya koridorda :KK70:
:KK70: Onu alacagim yarın. Birlikte kosarken bende egleniyorum. Komik oluyor baya gulup egleniyoruzda ama yorgunken mecburiyetten koşuyorum o kotu oluyor. Lazerin yanında birde fare var biseyin icinde donuyor otomatik o da aklima gelmistide fare hep ayni dongude dönüyor sıkılırdı muhtemelen. Sagolun :KK70:

Yukarı Alt