Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
  1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  2. Notu Gizle

Kellerin avuntular:))

Konusu 'Komik Yazılar' forumundadır ve royall tarafından 15 Şubat 2007 başlatılmıştır.

15 Şubat 2007
    Konu Sahibi : royall
  1. royall

royall yaşamak herşeye rağmen Üye

Ödül Puanları:
    106
    1-) Bana yakisiyor.

2-) Erkeklik hormonu testeron fazla salgilaninca saclar dokulurmus. Yani fazla erkekler kel olurmus. Ne kadar kellik o kadar erkeklik.

3-) Tarihe bir bakin, butun buyuk adamlar keldir.

4-) Butun sac kozmetikleri para tuzagi

5-) Istesem sac ektiririm ama insanin dogal hali daha guzel.

6-) Zeki ve Marjinal kadinlar kelleri seksi buluyor.

7-) Kelligimle dalga gecilmesine kizmiyorum cunku o benim kusurum degil, karizmamin bir parcasi.

:cool: Benim sac kurutma derdim yok neyseki. Sukrediyorum halime.

9-) Benim babamin kirpi gibi saclari vardi
    10-)Cekicilik beyinden gelir, uzerindeki killardan degil.

11-)Sen kafani kazitsan sana yakismaz. Kafa derin benimki kadar duzgun ve benimki gibi yuz fizyonomisine uygun olmali.

12-)Tarihte Japon dogusculeri kafalarini kazitip daha erkek gorunurlermis.

13-)Antropolojide zekaya delalet eden kivrimli beyine sahip kafataslari deri yuzeyi, genelde fazla saca musait olmamaktadir.
    14-)Bir adamin kafasinda ya kil yada akil olur...

15-)Maden olan yerde ot bitmez.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.