Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Kemal Abi:)

Konusu 'Fıkralar' forumundadır ve tembelteneke tarafından 4 Eylül 2008 başlatılmıştır.

4 Eylül 2008
    Konu Sahibi : tembelteneke
  1. tembelteneke

tembelteneke Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    0
    İki arkadaş trende gidiyorlarmış.Önlerine bir kel oturmuş.Biri diğerine demişki
    -şu kele bir şaplak vurayım mı?
    -Diğeri saçmalama adam döver filan
    -Bişey olmaz bak demiş adama şaplağı vurmuş.
    -Adam dönmüş ne oluyor demiş? Şaplağı vuran
    -Vay Kemal abim nasılsın demiş? Adam
    -Ne Kemali be Ben Kemal filan değilim demiş.
    -Özür dilerim abi Kemal Abime Benzettim demiş. Aradan Bir beş dakika geçmiş adam arkadaşına bak şimdi bir şaplak daha vuracam demiş ve vurmuş.
    -Adam hiddetle ne oluyor sen dayak mı istiyorsun demiş?
    -Ya Bırak Kemal abi bizimle kafa mı yapıyorsun sensin işte demiş.
    -Git be. ben Kemal filan değilim bela mısınız siz adamın başına demiş. Hasbinallah çekerek diğer kompartımana geçmiş. İki kafadarda adamın peşinden diğer kompartımana geçerek adamın arkasına oturmuşlar.
    -Adam arkadaşına Bak şimdi bir şaplak daha vuracağım demiş
    -Hayır olmaz adam bu sefer ikimizide öldürür vallahi demiş.
    -Bişey yapmaz deyip bir daha şaplağı geçirmiş adamın kafasına
    -Adam dönmüş ne oluyor be demiş.
    -Kemal abi yan kompartımanda bir adam var aynı sana benziyor demiş.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.