KEMAN çalanlar buraya!

..hazan..

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
canlarım ben konservatuvar mezunuyum ve Türk Sanat Müziğini kemanla icra ediyorum.iş olanaklarının sınırlı olması sebebiyle farklı bir alanda çalışıyorum ayrı konu:1rolleyes: ve keman çalan arkadaşlarla burada buluşmak istiyorum.hadi sizleri bekliyorum:enbuyukkk:

fairytale

Müzisyen♪♫
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Çok seviyorum kemanı,tam olarak çalamıyorum ama işte kendimce yapıyorum.:teytey:

muzikogretmeni

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
merhaba, ben müzik öğretmeniyim. 12 yıldır keman çalıyorum. batı müziği eğitimi aldım. müzik temel bilgileri veya keman ile ilgili sorularınız olursa elimden geldiğince yardım ederim.

Hic_Kes

Probisim benim :)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7
Keman çalmak bir hayal olarak kalmaz inş benim için.. Nişanlım,kemanı çok sevdiğimden doğum günümde hediye etmişti kaydirigubbakcemile2 Eve geldim, büyük bir hevesle, zannediyorum ki hemen ses çıkartıcam kötü de olsa, yayı çekiyorum çekiyorum ses yok -tatlicadiarzu- sonra netten araştırmaya koyuldum, meğer reçine diye bişey varmış -tatlicadiarzu-
ben de kemanın kutusundan çıkan bu şey ne ola ki diye düşünüp duruyodum..
ve neticede bir kaç gün süren keman çalışmalarım telini koparmamla rafa kalktı :bbo:
şimdilik tabi :eek: belki hayal ama bi gün Farid Farjad'ın "Taghtam Deh" parçasını çalabilmeyi çok isterim..

fransa159

diyemedim ya la!
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
bende burdayım =))) ikinci bir müzik aleti çalan var mı kızlar ben mesela piano çalıyorum =) ama konservatuar'dan fln diilim hukuk fak okuyorum :))

Yukarı Alt