Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

kendi gözü renkli olup da başka renk deneyen var mı?

Konusu 'Kontakt Lens, Gözlük' forumundadır ve Alemonia tarafından 1 Kasım 2010 başlatılmıştır.

1 Kasım 2010
    Konu Sahibi : Alemonia
  1. Alemonia

Alemonia Guru Üye

Ödül Puanları:
    293
    Benim gözlerim yeşil ama çok uzun süredir şeffaf numaralı lens kullanıyorum bu defa ki alışverişimde renkli denemek istiyorum ama nasıl durur hiç bilmiyorum sizce soflens Color blue topaz almayı düşünüyorum içinizde hiç kendi gözü renkli olupda başka renk deniyen var mı???:KK3:

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.