Kendime çeki düzen veriyorum

Perihosseini

Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2019
379
398
İyi akşamlar @Perihosseini nasılsın? Neler yapıyorsun hiç yazmadın bi selam vereyim dedim
Merhabaaa iyiyim sen nasılsın :)) valla bu ara kitap okumak belgesel izlemek dışında bişey yapmıyorum o yüzden yazasim gelmedi buralara. Kısa bir tatile çıkacağım sonra dönüşte günlük bir çalışma programı hazırlayıp ona uymayı düşünüyorum. Tabi kendimi başımda gardiyan varmış gibi sıkmayacağim:KK51: bide biraz evlilik forumları, derdim var forumunda falan çok biliyormuşcasina milletin derdine yazıyorum. Terzi kendi söküğünü dikemiyor ama başkasına gelince nasıl bilmiş oluyoruz:KK30:

rickandmorty

Wubba-lubba-dub-dub!
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2017
36
35
Merhabaaa iyiyim sen nasılsın :)) valla bu ara kitap okumak belgesel izlemek dışında bişey yapmıyorum o yüzden yazasim gelmedi buralara. Kısa bir tatile çıkacağım sonra dönüşte günlük bir çalışma programı hazırlayıp ona uymayı düşünüyorum. Tabi kendimi başımda gardiyan varmış gibi sıkmayacağim:KK51: bide biraz evlilik forumları, derdim var forumunda falan çok biliyormuşcasina milletin derdine yazıyorum. Terzi kendi söküğünü dikemiyor ama başkasına gelince nasıl bilmiş oluyoruz:KK30:
Bende iyiyim teşekkür ederim.. Hadi bakalım umarım iyi geçer tatilin dinlenirsin. Heheheeh ne alakası var canım yorum yapıcaksın tabii içinden nasıl geliyorsa öyle deme 😊😊

Perihosseini

Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2019
379
398
Tüm gün dışarıdaydım. Gerçekten bazen dışarı çıkmaktan nefret ediyorum. Yolda yere çöp atan insanları görünce bile sinirlerim beynime sıçrıyor. Bugün bir çocuğun yere attığı şeyi alıp annesinin eline tutuşturdum utandı. Biraz ilerledim anne baba ve ufak 2 çocuktan oluşan aile ellerindeki pet şişeleri yere attılar. Tam dedim süper kavga ortamı sonra kendimi sakinleştirdim. Cahille muhattap olma peri, kendini yıpratma peri.. bide iki çocuk doğurmuşlar, önce bir kendinizi yetiştirin hanzolar..Yine sinirlendim.. neyse dışarinin gürültüsü osu busu derken sıfır enerjiyle az önce eve geldim. Yok olmuyor ben başaramiyorum pozitif olmayı,sinirlenmemeyi ,umursamamayı. Fazla hassasım. Ama buna da çare buldum kafamı eğip yürüyeceğim. Maalesef çevrede olup bitene çok dikkatliyim. Banane artık ben mi kurtarıcam dünyayı , isterlerse birbirlerini kessinler.

Perihosseini

Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2019
379
398
İyi ki instagrami kapatmışım. Şuan bir tatildeyim ve aklıma hemen havuz keyfimi çekip paylaşmak geldi ama instayi kapattığımı unutmuşum. Ve keyiflerimi , mutluluğumu yada mutsuzluğumu kimseye göstermemeyi çok özlemişim ya. :KK49:

Perihosseini

Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2019
379
398
Merhabaaaa bu ara YouTube dan sessiz vloglara kafayı taktım. Çoğunun korelilerden özentilik yapıp bu videoları çektiklerini düşünüyorum. Ama yinede beceriyor bizim kızlarda bu işi. Yinede o korelilere özgü duruluk sadelik çok fazla olmuyor. Silent vlog yazarsanız görürsünüz

Perihosseini

Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2019
379
398
Benim gibi YouTube delisi var mı? Kimleri izliyorsunuz. Genelde kadınları takip ediyorum. Erkeklerden Beyhan Budak videolarını seviyorum

Gonulmeyvesi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2019
2.843
7.459
Hayırlı akşamlarr bende bir düzen istiyorum hayatımda yazınız dikkatimi çekti o yüzden yazmak istedim :)

Bende 2 yıldır sosyal medya kullanmıyorum ve gerçekten çok rahatım sadece fotoğraf çekmeyi özlüyorum bazen onu da yine ara ara uapmayı düşünüyorum :)
Bi fotopraf görmüştüm stadyumda çekilmiş herkes o anın fotpğrafını çekmey3 çalışıyor sadece bi teyze elleirni yaslamış izliyor
Şöyle başlık vardı

"Bu anı yaşayan tek bi kişi var"

Düşündüğümde gerçekten çok doğru buldum bu yüzden bazen sadece anı yaşamak lazım :)

Şuan düzenleme yapıyorum mutfak dolabımın bi kısmı kaldı yatak odasına geçicem

Aklımda planladığım çok şey var ama tembellik midir nedir bilmiuprım bi türlü yapamıyorum

Gonulmeyvesi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2019
2.843
7.459
Merhabaaaa bu ara YouTube dan sessiz vloglara kafayı taktım. Çoğunun korelilerden özentilik yapıp bu videoları çektiklerini düşünüyorum. Ama yinede beceriyor bizim kızlarda bu işi. Yinede o korelilere özgü duruluk sadelik çok fazla olmuyor. Silent vlog yazarsanız görürsünüz
Bi şeyler yiyen bi kz görmüştüm kpreli şapır şupur yediklerinin sesi çıkıyor sadece öyle bişey mi

Oda koreliydi

Yukarı Alt