Kendime çeki düzen veriyorum

Perihosseini

Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2019
372
387
Valla önüme gelenleri izliyorum açıkçası

Ama insanın çok vaktini alıyor
Merhaba hoş geldiniz. Yapmak istediğiniz şeylerin bir listesini çıkarın bence. İnsan yazdıkça yazıyor liste uzayınca gözü korkuyor o yüzden ilk başta 3-5 tanesini seçin ben öyle yapıyorum.
Dediğim videolar konuşma olmadan ev işi falan yapıyorlar o tür videolar. Genelde tesettürlü hanımlar yada yüzlerini göstermek istemeyen genç kızlar çekiyor bı tip videoları. Ama evet gerçekten YouTube benim içinde çok büyük vakit kaybettiriyor

karapisso

B❤D❤B❤A.H❤Z.R❤
Kayıtlı Üye
18 Mart 2012
6.814
6.061
Perihosseini Perihosseini ne güzel kararlar almışsın arkadaşım tebriker.
hepsi nefis ile alakalı . namazlarına dikkat etmen.kendini ayarlayıp kitap okuman, ingilizce çalışman.
inşallah hepsinde muvaffak olursun.
gönlünde ne varsa Rabbim nasip etsin.
her sabah namazdan sonra çok dua et. yasini şerifi ne niyet için okursan hayırlısıyla kabul olur. bende dua edeceğim.
sana katılmak isterim

kitap ve ingilizcede.
a1 a2 seviyesinde kursa gittim çok istiyorum öğrenmeyi. Plates yapacağım inşallah. kursa gitmiştim evde devam etsem ah ah....

Perihosseini

Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2019
372
387
Perihosseini Perihosseini ne güzel kararlar almışsın arkadaşım tebriker.
hepsi nefis ile alakalı . namazlarına dikkat etmen.kendini ayarlayıp kitap okuman, ingilizce çalışman.
inşallah hepsinde muvaffak olursun.
gönlünde ne varsa Rabbim nasip etsin.
her sabah namazdan sonra çok dua et. yasini şerifi ne niyet için okursan hayırlısıyla kabul olur. bende dua edeceğim.
sana katılmak isterim

kitap ve ingilizcede.
a1 a2 seviyesinde kursa gittim çok istiyorum öğrenmeyi. Plates yapacağım inşallah. kursa gitmiştim evde devam etsem ah ah....
İngilizce okuma dinleme bir şekilde evde gelişiyor ama konuşma maalesef.. yada ben beceremedim diyeyim :KK23: bence pilates için imkanınız varsa kursa devam edin daha çok motive oluyor insan☺ sizde günlük çalışmalarınızı yazabilirsiniz. Ben şuan evimde değilim dönünce ingilizce ve kpss maratonu beni bekliyor

Perihosseini

Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2019
372
387
Bugün yine iş ilanlarına başvurdum ama yok yok olmayacak galiba. Ne yöne gideceğimi şaşırdım iyice.. aylar geçtikçe panik olmaya başlıyorum
Neyse herşeyin hayırlısı olsun bunu demekten başka elden ne gelir

Perihosseini

Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2019
372
387
Kızlar bugün öyle hırslandim ki. Üzerimdeki ölü toprağını ve özgüvensizliği atıyorum!!!! sanırım tatil sonrası dönüşüm muhteşem olacakkkk :confused: :KK51:

Perihosseini

Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2019
372
387
Merhaba kızlar bugün baya mutsuz daha doğrusu karamsar hissediyorum. O yüzden hiç bahane üretmeden ders çalışmaya başlıyorum. Yoksa bugün geçmez:KK43:

Perihosseini

Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2019
372
387
Kadın kadının kurdu müdür gerçekten? O kadar sıkıldım ki çevremdeki 3-5 kişiden. Samimiyetsizlik,simariklik. Ve ne kadar kalp kirmamaya ilgi göstermeye çalışsam o kadar ilgisizlik ve nefret alıyorum. Sanırım ben kitaplarımla mutluyum. İyi ki kitaplar var! En azından abuk sabuk laflariyla kalp kırmıyorlar

Perihosseini

Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2019
372
387
Durum güncellemesi.
Kitap okumalar devam.✓
Kişisel gelişim davranış terapisi uygulamaları devam✓
Meslekle ilgili makale okuması yapamadım hala:KK43: ama eğitime başladım✓
Her gün günlük dualarım ✓
Sinirlerime hakim olmak maalesef o da iyi gitmiyor -