Kendime çeki düzen veriyorum

Perihosseini

Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2019
394
426
Kızlar çok güzel bir olumlama buldum bunu 21 gün boyunca devam ettireceğim bakalım nolacak. :KK49: dün akşam ilk defa yaptım bugün ikinci olacak. Ya inşallah ara vermem duzenlice yaparim şunu o_O
Bide yeni bir kitap bitirdim. Öbürü de yarım. Aslında çok az kitap bitiriyor gibi görünsem de 3kitap fln aynı anda okuduğum için böyle oluyor. Tek tek birini bitirip öbürüne başlasam daha düzenli olurum

Perihosseini

Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2019
394
426
Harika bir film izledim. Kendimle vakit geçirmekten gün geçtikçe daha çok zevk alıyorum. Bide dersleri düzene oturtsam keşke.

Perihosseini

Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2019
394
426
İki farklı işe başvurdum. Bakalım dönüş olacak mı :KK17: gerçi artık dönüş olsun istiyor muyum onuda bilmiyorum. Yalnız kalmaya kendi başıma takılmaya o kadar alıştım ki bir şirkette insanlarla iç içe olmak düşüncesi beni ürkütüyor. Hava çok kapalı, yağmurlu ve soğuk. Sıcak çikolata yapıp içmeyi düşünüyorum sonrada derslerimin başına dönerim.

Bir süreçten geçiyor gibiyim. Bir an bana yapılanlar aklıma geldikçe nefret soluyorum diğer yandan herşey insan için hatalar olur büyütme,geçmişin yüklerini taşıma artık bırak diyorum. Bu ikilemlerim beni çok yoruyor. Ama sonunda kazanan ben olacağım. mantıklı düşünmeyi, mutluluk odaklı yaşamayı öğreneceğim. Ufak tefek olaylar yada insanlar beni yıpratmayacak. Çok şükür ailem yanımda. Onların varlığına hergün şükrediyorum.

Perihosseini

Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2019
394
426
Bu arada kış gelsin istemiyorum çünkü yürüyüş ve spor yapmayı çok seviyorum. Kışın nasıl olacak o iş bilmiyorum. Spor salonuna yazılmam gerekecek. Her yerden bir masraf çıkıyor.
Daha çok erken ama biraz çeyizlik tabak çanak, nevresim vs almaya başlamak istiyorum. İçimde heves varken güzel olurdu aslında ama bilin bakalım ne yok:confused:

Perihosseini

Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2019
394
426
Son güncellemeler ‼
Spor - hergün yapıyorum
Okuma - baya iyi gidiyor hergün en az yarım saat
Çalışma - düzen oturmadı bir türlü ama disiplini sağlarım inanıyorum ❌
Dualar- Kuran okuması aksadı araya regli falan girdi. Günlük nas-felak sadece
Sosyal ( arkadaş-aile) - aileyle durumlar stabil artık kizsam bile cevap vermiyorum. Arkadaşlarımla tamamen koptum. ❌Çokta umrumda değil açıkçası. Böyle daha rahatım. Son zamanlarda beni incitmekten başka bir işe yaramıyorlardı.

Yakud-u Anka

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2019
445
793
Merhaba arkadaşlar. Geçen gün bir konu açmıştım arkadaşım yok diye buradan yola çıkıp kendimi çok sorguladım. Ama o kisma girmeyeyim çok uzun. :KK49: kendime yatırım yapmak , kendimle vakit geçirerek de mutlu olmayı bilmek istiyorum.
Kısaca yapmak istediklerim şunlar.:dondurma:

-sosyal medya hesaplarını kapatmak, çünkü çok zamanımı alıyor. Ve gerçekte arkadaşım yok ama orada fazla takipçim var. Bu beni rahatsız etmeye başladı.(zaten bir instagramim var)
- yabancı dilimi geliştiricem,
- hergun Kuran okuması yapmak. Ve namaz kılmak.(Ramazanda namaz kiliyordum sonra bıraktım. Devam etmek istiyorum)
- bu ara kitap okumalarim azaldı. Elimdeki kitapları bitirmek, okuyup birdaha okumayacaklarimi ayiklayip bağışlamak,
- kişisel gelişimime önem vermek, depresif bakış açımdan kurtulmak,
- şuan işsizim ama mesleğimle ilgili hergun makale okumaya çalışacağım.
Belki günlük niyetine yaptıklarımı yazarım. Güncelleme yaparım. Sizin fikirleriniz var mı?
Resim de çiz bir kullanıma hazır tuval alıp birkaç yağlı boya, kendini rahatlatmak için çiz acayip iyi geliyor ve mutlaka 1 tane çiçek besle. Onun senin ilgine ihtiyacı olduğunu unutmamakta iyi geliyor arada konuşursun dinler çiçekler 😇

Perihosseini

Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2019
394
426
Resim de çiz bir kullanıma hazır tuval alıp birkaç yağlı boya, kendini rahatlatmak için çiz acayip iyi geliyor ve mutlaka 1 tane çiçek besle. Onun senin ilgine ihtiyacı olduğunu unutmamakta iyi geliyor arada konuşursun dinler çiçekler 😇
Karakalem kursuna gitmiştim bazen çiziyorum yeteneğim yok diye bıraktım kursu:KK22:ama kafam dağılıyor. Yağlı boya hiç denemedim

Yakud-u Anka

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2019
445
793
Karakalem kursuna gitmiştim bazen çiziyorum yeteneğim yok diye bıraktım kursu:KK22:ama kafam dağılıyor. Yağlı boya hiç denemedim
Yetenek olsun olmasın boyalar size ait istediğinizi çizin çizilmiş tablolara bakarak da çizebilirsiniz istediğiniz gibi kuralsızca boyayın gerçekten stres atıyor çok keyifli 😊

Perihosseini

Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2019
394
426
Bugün saaaadece kendime odakliyim. Artık ıvır zıvır şeyleri düşünerek vaktimi boşa harcamayacagim. Boşa harcamak istiyorsam açar bir sezon dizi izlerim o bile saçmalıkları düşünmekten kat ve kat iyidir:dondurma: tam meditasyon havamdayim

Yukarı Alt