kendimi bastan yaratiyorum(fotografli-fiyatli) BBL+YAG ENJEKSIYONU+MEME ESTETIGI

mydecember

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2009
208
72
mydecember mydecember spor yapın bence cardıo ve squat epey toparlar o acılara değmez
Alkolu biraktim. Govdemdeki yaglanma hep alkolden dolayi onu farkettim. Protez olmadan istedigim kalca olmayacak o yuzden bence de degmez. Su halim bile bella hadidden cok daha guzel bilmiyorum bikinili fotolarini gordunuz mu. Ilerde dogum sonrasi fikrim degisebilir ama

orkide1453

gncl:61,5 hdf:56
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2014
4.605
10.000
Alkolu biraktim. Govdemdeki yaglanma hep alkolden dolayi onu farkettim. Protez olmadan istedigim kalca olmayacak o yuzden bence de degmez. Su halim bile bella hadidden cok daha guzel bilmiyorum bikinili fotolarini gordunuz mu. Ilerde dogum sonrasi fikrim degisebilir ama
gördüm o yüzden karnınız cardıo ile çok güzelleşir

Bademella

Anne
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2007
1.086
177
sen nerede yaşıyorsun ki? umarim yanliz değilsindir birinin 1 hafta sana hizmet etmesi ilgilenmesi gerek kesinlikle.
Selam bence memelerin güzel ama göbeğindeki fazla yağları aldırmalısınız. Sakın silikon yaptırma, göbeğinden alınan yağları memene eklesinler, hafif dolgunlaşması dirileşmesini sağlar.

Popon düz biraz ama göbek yağlarını aldırırsan belin ince görünecek ve popo da güzelleşecektir. Suat egzersizi yap poponu kaldırsın baya işe yarıyor. 21 gün kesin yap sonucu görürsün

Belkibiumut

Küçük bir kız geldi evimize ❤️
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2017
3.020
4.292
Kız maşallah taş gibisin ne kombine ameliyatı ne gerek var bacım yap sporunu keyfine bak adı estetik ameliyat ama normal ameliyatlardan beter ne güzel çatlağın da yok daha ne istiyorsun

mydecember

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2009
208
72
Kız maşallah taş gibisin ne kombine ameliyatı ne gerek var bacım yap sporunu keyfine bak adı estetik ameliyat ama normal ameliyatlardan beter ne güzel çatlağın da yok daha ne istiyorsun
Var aslinda belli olmuyor fotoda :) spora basladim saglikli besleniyorum epey degistim. Yakinda tatile gidicem size guncel foto atip degisimi gosterecegim <3

mary jane

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2015
1.750
1.593
Var aslinda belli olmuyor fotoda :) spora basladim saglikli besleniyorum epey degistim. Yakinda tatile gidicem size guncel foto atip degisimi gosterecegim <3
Çok merak ediyorum yeni halini. Spor vs ne dueumdasın? Ben kesinlikle silikon taktırma derim. Kamran efendioğluna oldum bence çok başarılı titiz bir doktor. Operasyonum da çok başarılı geçti. Sonuçtan da memnun kaldım. Ama ben ona rağmen çıkarttırmak istiyorum. 3 yıl oldu şekil değişimleri oluyor. Ağrı oluyor vs vs.ok da anlaşılıyor öyle söylendiği gibi "benden bir uzuv oldu" lafları yalan inanmayın.. Fiziğin gayrt güzel düzeltilebilir bir hamurun var. <3

mydecember

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2009
208
72
Çok merak ediyorum yeni halini. Spor vs ne dueumdasın? Ben kesinlikle silikon taktırma derim. Kamran efendioğluna oldum bence çok başarılı titiz bir doktor. Operasyonum da çok başarılı geçti. Sonuçtan da memnun kaldım. Ama ben ona rağmen çıkarttırmak istiyorum. 3 yıl oldu şekil değişimleri oluyor. Ağrı oluyor vs vs.ok da anlaşılıyor öyle söylendiği gibi "benden bir uzuv oldu" lafları yalan inanmayın.. Fiziğin gayrt güzel düzeltilebilir bir hamurun var. <3
Yuzme sonucu selulitler azaldi, omzum kaslandi daha dik duruyorum, yeme icmeme dikkat ediyorum gobegim cok cikmiyor (alt karin yaglari erimiyor malesef ama makarna yesem direk orantısız cikardi sekilsiz dururdu vucudum) kalcam gogsum dumduz oldu kilo vermekten. Gogus silikonla halledilir, kalcam icin de squat fitness yapacagim. Su an eskisine gore bi tik iyiyim, ozelden fotograf atabilirim

captain price

Guru
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2015
22.828
72.758
ya kalça dışında bir problem göremedim. memede bir sıkıntı yok, o vücuda daha büyük meme olmaz bence. bacaklar yağlı biraz sadece. yani sporla aşılamayacak hiçbi şey yokken o kadar para verip estetik olmak hiç mantıklı gelmedi. ki estetiği olduktan sonra yine dikkat etmeniz gerekecek formu korumak için. onun yerine beslenmenize dikkat edip spor yaparsanız bi sorun kalmaz. açıkçası o paraya öküz alınız yani ne bileyim çok aşısı zengin filan mısınız?

Yukarı Alt