Kendimi çok çirkin görüyorum

Pinarak94

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2019
37
7
Eskiden guzeldim sanki ama artık çok çirkin hiç fotojenik olduğumu düşünmüyorum böyle düşünenler bunu nasıl yendi

slnkhrmn008

iyi düşün iyi olsun!
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2016
6.390
16.339
Eskiden guzeldim sanki ama artık çok çirkin hiç fotojenik olduğumu düşünmüyorum böyle düşünenler bunu nasıl yendi
Kaş bıyık krem hafif makyaj’dan sonra da mı çirkin buluyorsun.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 23-05-2020

Hamileliğimin 23. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 121 gün kaldı.

Bebeğinizin boyun, göğüs ve kasık bölgesinde bulunan ve ısı üreten kahverengi yağlar doğumdan kısa bir süre sonra kaybolacaktır. 8. ve 9. aylar boyunca beyaz yağlar bebeğinizin derisi altına depolanmaya başlar. Bazı anne adayları hamilelikleri boyunca kontak lenslerini kullanmada, takıp çıkarmada sorun yaşarlar. Doğumdan altı hafta sonra bu problem çözülecektir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 550 gr. - Yaklaşık boyu : 27.8 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

otur SIFIR

ΛŁŁ -SТΛЯ ---> 9.1.19* Baslangic:60.1 Guncel:53.6
Pro Üye
16 Ekim 2012
31.265
92.647
Herkes kendi çapında güzeldir.

Kiminin burnu kiminin dudağı yeter.

Fotoğraftaki görüntü seni yanıltmasın.

janejune

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2015
510
949
Yaa ben de hiç güzel bulmuyorum biliyo musun? Hele ki 3 ay evvel doğum yaptım aman allahım, ne oldum nasıl dönüştüm bilmiyorum. Fotojeni meselesi de var tabii. Aklıma şeyi getirdin.Şu viral olan video var ya, güzelliği yüzünden sokağa çıkamayan herkesin bayıldığı, trafiktekilerin kaza yapmasına sebep olan kadın?! Ahahaha... Sence o çok güzel mi? İşte nerden nasıl bakarsan.:halay:

m1y1v

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2011
1.358
1.371
Aslında aynada gözüktüğü üz gbi değil fotoğraftaki gibiymişiz... Bnde fotolarda daha iyi durdumu düşünüyorum..

Poyraznisam

❤🎈🌹
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2019
728
1.457
Ah canim bunu mu dert etdın Rabbım her kulunu en guzel olarak yaratırmış

Yukarı Alt