kendimize zarar veren bizler değilmiyiz

M

masalorient

Ziyaretçi
 • Konu Sahibi: masalorient
 • #1
Erkeklerin büyük çoğunluğunun (hepsinin)kadınlara olan zaafını biliyoruz.Peki bize zarar veren onlarmı yoksa bizlermiyiz?Kadınların %99 duygusal olarak biliriz %1 istisna erkeklerinde %99 kendini tatmin peşinde %1 duygularıyla hareket ediyo.Şöle bi profil çizelim bir erkek var ve evli bu erkek eşini aldatıyor.Aldattığı kadın yani duygularıyla hareket eden bizim cinsimizden bir varlık.Normal şartlarda erkeği red etmesi gerektiğini düşünüyoruz ama oda duygularıyla hareket ediyor.Bu durumda bir birliktelik yaşanıyor.
Bu durumda aldatılan eşe zararı kim veriyor?Eşmi ,yoksa duygularıyla hareket eden x kişimi???????????????
 

young

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
15 Eylül 2006
Mesajlar
170
Emoji Skoru
1
Yaş
34
 • Konu Sahibi: masalorient
 • #3
bu tarz kadınlardan nefret ediyorum allah kimsenin basına vermesin acı bişey bu kadınları rededecek erkek nadiren vardır suc iki tarafta da var ama erkegin nolursa olsun böle ucuz bi kadına pas vermemesi gerekiyor
 

moondance

kuzucuklarım
Kayıtlı Üye
Katılım
22 Eylül 2006
Mesajlar
319
Emoji Skoru
0
 • Konu Sahibi: masalorient
 • #4
tabii ki zarar veren erkekler...dışarıda kendine yüz eden bir kadın gördüğünde yelkenler fora oluyor...
 

therita

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
12 Temmuz 2006
Mesajlar
82
Emoji Skoru
1
 • Konu Sahibi: masalorient
 • #5
tabiki erkekler.ayrıca bu yeni nesil,yani benden sonrakiler,yani yaşı en fazla 18 olan gençlerimizin geleceği beni korkutuyor.hepsi ancak kendini biliyor.
 
E

EU1

Ziyaretçi
 • Konu Sahibi: masalorient
 • #6
kesinlikle erkeklerr...!!!!şu zamanda ortalıkta okadar çok basit kadın varki ne yanındaki sevgilisine nede parmağındaki alyansa bakıyo!!!tabi durum böyle oluncada tüm olay erkekte bitiyo kendini onun basitliğine indiricek kadar küçültmekte yada pas vermeyip sevgisini yüceltmekte!!
 

kronick

bize her yer TRABZON:)
Pro Üye
Katılım
12 Temmuz 2006
Mesajlar
1.811
Emoji Skoru
26
Yaş
38
 • Konu Sahibi: masalorient
 • #7
sevgili masalorient;öncelikle kk'ya hoşgeldin.bence böyle bir durumda suçlu erkek gibi görünsede asıl suçlu evli bir erkekle bile bile aşk yaşayan (tabi buna ne kadar aşk denir o tartışılır ama hadi öyle diyelim bu sefer) kadıncık.dikkat edin kadın değil kadıncık...konunun başında seninde dediğin gibi erkek milleti zaten %1 ihtimalle böyle bir ilişkiyi reddeder ama kadınların %99unun bunu reddetmesi gerekir fıtratı gereği.yani erkekler zaten aciz bu belli.asıl anlayışı ve insanlığı kadından beklerim ben bu durumda."bende kadınım,yarın bi gün benim eşimde beni aldatmaya kalksa reddedilsin isterim" diye düşünüp reddetmesini beklerim yani kadının.birde ben kadın kısmından korkarım.bir kadın kafaya takmayagörsün Allah korusun her erkeği eninde sonunda ayartır gibime geliyor.belki binde bir.oda belki erkek kurtulabilir.o yüzden sadece erkek suçlu demek yanlış...
 

borcin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
12 Temmuz 2006
Mesajlar
10
Emoji Skoru
0
Yaş
39
 • Konu Sahibi: masalorient
 • #8
haklısınız arkadaşlar evet kadında erkekte suçlu ama ben en çok kadında suçu buluyorum çünkü bir kadın erkeğin evli olduğunu bildiği halde nasıl onunla birlikte olabilir bunu asla kabul edmiyorum ve böyle kadınlarıda lanet ediyorum
çünkü erkekler başka bir kadınla birlikte olmayı erkekliğin şanından sayıyor başka kadınların onlara ilgi göstermesi erkeklerin egosunu tatmin ediyor.onun için hiç bir erkek kolay kolay yakınlık gösteren bir kadına hayır diyemiyor.en azından varsada ben tanımadım böyle bir erkeği ben evliyim hayatımdaki tek erkek eşim ama eşim haytındaki ben kaçıncı kadınım bilmiyorum onun için o tür kadınlardan nefret ediyorum namus bu kadar ucuzmu.
 

HanimAga

Guru
Kayıtlı Üye
Katılım
12 Temmuz 2006
Mesajlar
544
Emoji Skoru
6
 • Konu Sahibi: masalorient
 • #9
Arkadaslar en büyük suclu oarak 2. kadinlari görüp gene erkeklere prim veriyorsunuz.
Erkegin baska bir kadinla olmayi sanindan saymasi:rolleyes2: erkekligin $ani degil de buna yüz karasi demek istiyorum.
Biz bayanlar olarak eslerimize tam anlamiyla sadik kaliyorsak onlar da kalmak zorundalar. Haa! eger kalamiyorlarsa defolsun gitsin o adi kadinlara, yerden biten mantar gibi türedi o lanet mahluklar da. Tencere yuvarlanip bulur kapagini.
Evli oldugun halde caninin cektigini yapacaksin:mad2: sonra da affet hanim, ben halt ettim diyeceksin yuh be!

Yani hayvanlar gibi caninin cektigi ile düs kalk.:hayir: erkegim diye yasa.
Yok hanimlar yok, sokaktaki adi kadinlar kadar beyler de SUCLU....Hatta en büyük sUc onlarda.
Erkek kadina "hayir" diyemiyormus.. Neden hayir diyemiyor, karisi varsa, bal gibi demeli.
Iyi valla birisi bana cok ilgi duyuyor diye, ben, sen, o hayir diyebiliyorsak onlarda demeliler.
Yani SUCUN SEBEI BEYLER, sonra da ADi KADINLAR
 
M

masalorient

Ziyaretçi
 • Konu Sahibi: masalorient
 • #10
:rolleyes2:
Erkekler
:eyes: :biggrin: =büyük çoğununluğunun yaşam nedeni bence kadınların bacak aralarının anotomisini çıkarmak.Çünkü çok farklıya.Bi erkek için bence güzellikte önemli değilki yüzüne pecete atsa görmesede olur.Erkeklerin namusu evde onu bekliyendir.Onun nikahına aldığı kadın cebindedir onu keşfetmiştir zaten , başka keşifler lazımdır.

Kadınlar
:yes: :uhoh: = Bu tip adamlara yüz verenlerde çok namusludur.Namuslarından ödün vermezler ama bunu bacak aralarında yaşarlar.(Bilinen örnekler var tabi)oralarına zarar vermezler ama namusludurlar sözüm ona evli insanın yapmıyacaklarını yaparlar

Bide sadık kalma mücadelesi veren yıkıma neden olmayan kadın türleri

:eyes: :Bu türlerden çok var cevremizde ama yeni nesilde azalacaktır.Evini bekçi gibi bekliyen.Aileye ahcı gibi yemek yapan.Adamın resmi metresi.

SİZİ BİLMEM AMA BEN BUNLARDAN HİÇ BİRİ OLMAK İSTEMİYOMMM YA :dead:
 
Yukarı Alt