Kendimle sorunlarım, bakımlı olma isteği

Talann12

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2019
85
38
28
Arkadaşlar ben kendimi makyjasız çirkin hissedıyorum. Aslında fark da ediyor. Cildimin pürüzsüz olmasını istiyorum. Malesef renk eşitsizliklerim var ne kullnadıysam fayda etmedi. Bir bb Krem bile yokmuş gibi durup cildimi mükemmel gösteriyor. Ama hergun sürmek de zarar veriyor. Kendimle cildimle nasıl barışabilirim? Bir de nerdeyse tüm arkadaş çevrem hep makyajlı gördü beni. Hafif ama kurtarıcı kalem hafif parlatıcı gibi. Çevrenin makyajsız bakışları sanki hastaymısım gibi.

Papatyaa00

🌼19.11 💙mucizeye gebeyimm💕
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2019
539
554
Arkadaşlar ben kendimi makyjasız çirkin hissedıyorum. Aslında fark da ediyor. Cildimin pürüzsüz olmasını istiyorum. Malesef renk eşitsizliklerim var ne kullnadıysam fayda etmedi. Bir bb Krem bile yokmuş gibi durup cildimi mükemmel gösteriyor. Ama hergun sürmek de zarar veriyor. Kendimle cildimle nasıl barışabilirim? Bir de nerdeyse tüm arkadaş çevrem hep makyajlı gördü beni. Hafif ama kurtarıcı kalem hafif parlatıcı gibi. Çevrenin makyajsız bakışları sanki hastaymısım gibi.
Canım limonu dilimle cildine sür renk eşitsizliğine birebir

Bloss

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2019
3.580
13.992
Dudak ve kaşlara kalıcı makyaj yaptırabilirsiniz. Cildinizi her gün gül suyu ile temizleyin, fırçayla cilt masajı yapın.

Talann12

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2019
85
38
28
Milleti boşversene sen. Cildinden önemli mi?
Pirinç unu sür hergün, bir kaç saat bekle, soğuk suyla durula. Cildi sıkılaştırır,pürüzsüzleştiriir, çilleri azaltır, akneleri yok eder. Daha ne?
Teşekkür ederim. Deneyeyim.

Talann12

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2019
85
38
28
Canım limonu dilimle cildine sür renk eşitsizliğine birebir
Merhaba bu sabah limonu dilimleyip yüzüme sürdüm. Yüzüm yandı ve kıpkırmızı oldum normal mi :) normalde de hep kızarıklık olur cildimde. Su bazlı bir nemlendirim var ne yapsam renk eşitsizliğim geçmiyor.

sinem_12

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2018
115
81
22
Merhaba bu sabah limonu dilimleyip yüzüme sürdüm. Yüzüm yandı ve kıpkırmızı oldum normal mi :) normalde de hep kızarıklık olur cildimde. Su bazlı bir nemlendirim var ne yapsam renk eşitsizliğim geçmiyor.
Limon cildi tahriş eder ozellikle cildiniz hassassa kullanmayin

Papatyaa00

🌼19.11 💙mucizeye gebeyimm💕
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2019
539
554
Canım bende de vardı aynı sorun esmer tenliyim özellikle de çene kısmım kararmıştı resmen ilk başlarda 2 günde bir limon sürdüm yakıyor tabi hatta kabuk falan da attı ama bende baya işe yaradı

diladuru

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2019
1.702
2.090
28
sadece bb ile muhteşem oluyorum diyorsunuz ama şikayet ediyorsunuz komik geldi.

Melike T

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2020
3
2
35
Ben dün ilk seansımı yaptırdım. Tek seansta bile o kadar memnun kaldımki. Sadece yanaklarımda sivilce izlerim vardı. Tek kelimeyle harika oldu. Eve gelene kadar tanıdıklarım yüzüne naptırdın çok güzel olmuş dediler. Leke tedavisi+bb glow toplam 6 seans 600 tl verdim manisadayım. Dayanılamayacak kadar acısı yok. Sadece yüzünüzün kemikli kısımları biraz acıyor o kadar. Abel estetik salonunu tavsiye ederim. Kimbilir bb glowun 3. Seansında nasıl dahada güzel olacak.iyiki yaptırmışım dediğim şeylerden biri bu diğeri de kirpik lifting.abdeste mani değil.benim de ilk sorduğum soru buydu☺️

Melankoliik

Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2019
310
171
21
Limon denemeni tavsiye etmiyorum. Limon asittir, cildi tahriş eder. Diş minesine dahi zarar veren birşey, yüz derin ince zaten zarar verir. Renk eşitsizliği, sivilce izleri için sana MADECASSOL önerebilirim. Eczanelerde satılıyor. Güncel fiyatına bakmadım googlea yazsan çıkar. Bu merhemi gece yatmadan önce sürüyorsun, onunla uyuyorsun yani. Hücre yenileyici özelliği var. BEPANTHOL ile kullanmanı tavsiye ederim. Hücreleri yenilediği için cildini kurutabilir, ben 1 gece merhemi sürüyorum, ertesi gece nemlendirici gece kremi, diğer gece yine merhem.. Ve yüzümdeki sivilce izleri gidiyor, pürüzsüz, bebek gibi, tek renk cildim oluyor. Kullanacaksan bunu kullan derim. Cildin kuruysa iyi nemlendir. Bilmediğin hiçbir şeyi deneme yüzünde. Uygun fiyatlı maske, peeling arıyorsan Gratislerde satılan Bee Beauty markasının peeling ve maskelerinden al. Kaşların, kirpiklerin seyrekse gece yatmadan önce temiz maskara fırçasıyla vazelin sür rimel sürer gibi kirpiklerine. Ben yapıyorum.. Mesela dişlerimi fırçalarken dudaklarımı da fırçalıyorum, ölü derilerini atıyorum, onları bile pürüzsüzleştiriyorum. Gül suyu demişler, evet tavsiye ederim en güzel toniktir. Gerçekten bakım çok fark ettiriyor. Mesela doğal peeling olarak türk kahvesi telvesini önerebilirim. Çirkin kadın yoktur, bakımsız kadın vardır. Kendine baktığın zaman değişimi anlayacaksın 🧿

Passaro

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2017
309
118

Bence boşuna kendinizi yoruyorsunuz gereğinden fazla takılmayın. Sıfır makyajla kim güzel ki dünyanın en güzel kadını olsa solgun duruyor görüyoruz magazinde.. Ben kendimi beğenen bir kadınım çevremde de beğenilirim ama tabiki makyajlı halimle makyajsız halim farklı. Ama ben makyajsız halimi de kabullendim ve sevdim. Önemli olan sizin kendinizi her zaman beğenmeniz kabullenmeniz çünkü kimse kusursuz değil..

Passaro

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2017
309
118
Bence boşuna kendinizi yoruyorsunuz gereğinden fazla takılmayın. Sıfır makyajla kim güzel ki dünyanın en güzel kadını olsa solgun duruyor görüyoruz magazinde.. Ben kendimi beğenen bir kadınım çevremde de beğenilirim ama tabiki makyajlı halimle makyajsız halim farklı. Ama ben makyajsız halimi de kabullendim ve sevdim. Önemli olan sizin kendinizi her zaman beğenmeniz kabullenmeniz çünkü kimse kusursuz değil..

Ama çok da takıyorsanız bu duruma hyalüranik asitli kremler, aloe vera jelleri tercih edebilirsiniz. Arada bir cilt soyucu kremleri maske olarak haftada bir iki kere kullanabilirsiniz.