Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak

Kendinize Animasyon Yapin.

Konusu 'Teknik Destek' forumundadır ve oyanur29 tarafından 24 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

24 Temmuz 2006
    Konu Sahibi : oyanur29
  1. oyanur29

oyanur29 Ziyaretçi

arkadaşlar BURDAN kendinize ve sevdiklerinize flash animasyonlar yaparak,hoş bir eğlendirici hava yaratabilirsiniz..

nasıl yapılır derseniz, yapım açıklamalarını becerebildiğim kadar vereyim.

1=açılan ilk sayfadan; 1 adet sol resimden ve 1 adet'te sağ resimden seçiyoruz,(1. resim ana resim. 2. resim arka fon oluyor.) ve sağ alt kısımdaki next'e tıklayıp devam ediyoruz.

2=kişilerin nasıl hareket etmesini istiyorsanız o figürü seçiyor ve yine next'e tıklayıp devam ediyoruz.

3=resimlerden beğendiğinizi seçiyor (1 sağ'dan ve 1 soldan) ve yine next'e tıklayıp devam ediyoruz.

4=şimdi yazmak istediğimiz mesajımızı (her sırada 100 karakter geçmemek kaydıyla) yazıyoruz. ve yine next'e tıklayıp devam ediyoruz.

5=beğendiğimiz bir müzik türü seçiyoruz..ve yine sağ alt kısımdaki fınısh movıe'ye tıklayıp devam ediyoruz.

6=şimdide açılan sayfada ''your tıtle here'' yazan yere başlığımızı yazıyoruz, ve ''your name'' yazan yerede ismimizi veya nickimizi yazıyor ve desen motifide seçip, yine en altta sağda bulunan ''preview&send movıe'' yazısına tıkladıktan sonra seyretmeye ve mail olarak istediğinize göndermeye hazırdır..(önce kendi mailinize gönderip bi izleyin derim)
    Link Silinmiştir.

2. 24 Temmuz 2006
  3. fearless

fearless Guru Üye

Ödül Puanları:
    286
    beceremedim olmadııııııııııııııııııııııııııı

4. 24 Temmuz 2006
  5. oyanur29

oyanur29 Ziyaretçi

neresinde takıldın?

6. 24 Temmuz 2006
  7. handehan

handehan Guru Üye

Ödül Puanları:
    276
    ellerine sağlık çok güzelmiş ve çok eğlendim sabah işyerinde gördüm ve onunla oynamaktan 1 saat geçti hala işime başlayamadım.bayıldım ve çok güldüm.

8. 24 Temmuz 2006
  9. oyanur29

oyanur29 Ziyaretçi

ricaederim canım benim sizinle paylaşmak benim için zevkti:)

10. 24 Temmuz 2006
  11. oyanur29

oyanur29 Ziyaretçi

burdan benim yaptığım bir animasyon var isterseniz seyredibilirsiniz:)

12. 24 Temmuz 2006
  13. _Satenay_x

_Satenay_x Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    86
    Bilgisayarımızdaki resimleri nasıl kullanıyoruz?

14. 24 Temmuz 2006
  15. oyanur29

oyanur29 Ziyaretçi

seninki daha hoş olmuş teşekkürler:))
    ellerine sağlık.

16. 24 Temmuz 2006
  17. oyanur29

oyanur29 Ziyaretçi

bu program için soruyorsan kendi bilgisayrındaki resmi burda kullanıp kullanamayacağını bilmiyorum.öyle bir seçenek olsaydı görürdüm sanırım.

18. 28 Temmuz 2006
  19. Mune

Mune Administrator Yönetici

Ödül Puanları:
    663
    ben buna bayıldım yaaa süper bişeyyy

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.